26 червня Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з комітетом з фізичної культури і спорту міської ради, ГС «Міжнародна Антинаркотична Асоціація »і патрульними поліцейськими, почали загальноміські заходи, присвячені Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом.
Основні цілі і завдання заходу: формування у молоді почуття патріотизму та відповідальності за власне майбутнє і майбутнє країни і міста, цінностей здорового сім’ї.
![Молодежь против наркотиков Молодежь против наркотиков](https://czm.ua/wp-content/uploads/2017/06/0629_1_1.jpg)
А також – пропаганда здорового способу життя із зосередженням уваги на дітях, учнівської та студентської молоді, формування у них навичок неприйняття вживання психоактивних речовин, організація правового виховання та розуміння шкоди, якої завдає суспільству і державі наркотизм, поширення серед населення інформаційних матеріалів, щодо негативного впливу наркотиків на організм людини і наслідок їх застосування.
![Молодежь против наркотиков Молодежь против наркотиков](https://czm.ua/wp-content/uploads/2017/06/0629_2_1.jpg)
Захід проводиться в два етапи. Перший – сьогоднішня акція «Молодь проти наркотиків». Вона була присвячена Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом. Під час акції організатори розповідали перехожим про шкоду наркотиків.
![Молодежь против наркотиков Молодежь против наркотиков](https://czm.ua/wp-content/uploads/2017/06/0629_3_1.jpg)
Другим етапом стане акція «Футбол проти наркотиків», яка відбудеться 29 червня в Центральному парку культури і відпочинку, а саме, на стадіоні, з 10:00 до 15:00.
![Молодежь против наркотиков Молодежь против наркотиков](https://czm.ua/wp-content/uploads/2017/06/0629_4_1.jpg)
![Молодежь против наркотиков Молодежь против наркотиков](https://czm.ua/wp-content/uploads/2017/06/0629_5_1.jpg)
![Молодь Вінниці проти наркотиків](https://czm.ua/wp-content/uploads/2023/09/opanasenko-lyudmyla-nykolaevna.webp)
Опанасенко Л. М.
Опубліковано: 06.29.2017
![](https://czm.ua/wp-content/themes/czm_medical/images/consultation-form-2-bg.webp)
Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.