15 листопада в Обласному телецентрі м.Житомир відбулися щорічні молодіжно-патріотичний захід” Молодь за мир і процвітання України “.
Програма заходу включала в себе: флеш-моб, конкурс краса-довга коса, конкурс патріотичних слоганів і ін.
Організатори заходу: Житомирська обласна державна адміністрація, управління сім’ї, молоді та спорту.
Співорганізаторами були: Житомирський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, міський культурно-спортивний центр, Клініка Дружня до молоді, ГО “Центр Здорової Молоді” – Житомир в складі ОС “Міжнародна антинаркотична Асоціація “, ГО” Перспектива “.
Громадські організації провели соціальний ярмарок, на якій здійснювався соцопитування, проводилося консультування з метою інформування і роздача інформаційного друкованого матеріалу.
![Молодёжь за мир и процветание Украины](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/11/1117_02.jpg)
![Молодёжь за мир и процветание Украины](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/11/1117_03.jpg)
![Молодёжь за мир и процветание Украины](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/11/1117_04.jpg)
![Молодь за мир і процвітання України](https://czm.ua/wp-content/uploads/2023/09/opanasenko-lyudmyla-nykolaevna.webp)
Опанасенко Л. М.
Опубліковано: 11.17.2016
![](https://czm.ua/wp-content/themes/czm_medical/images/consultation-form-2-bg.webp)
Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.