У середу 15 квітня волонтери Центру Здорової Молоді, разом зі співробітниками Ювенальної превенції міста Києва, а також – десятками небайдужих громадян нашого міста провели масштабну загальноміську акцію, спрямовану на зафарбовування нарко-написів, «НАМАЛЮЙ ЖИТТЯ». Загальними зусиллями було охоплено 10 районів Києва та зафарбовано понад 1000 написів. Наскільки ж приємно у такі дні усвідомлювати, як багато небайдужих та сумлінних людей проживають у нашій квітучій столиці.
![«НАМАЛЮЙ ЖИТТЯ» У КИЄВІ](https://czm.ua/wp-content/uploads/2023/09/opanasenko-lyudmyla-nykolaevna.webp)
Опанасенко Л. М.
Опубліковано: 05.24.2019
![](https://czm.ua/wp-content/themes/czm_medical/images/consultation-form-2-bg.webp)
Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.