Перший терапевтичний табір у Турції

Усі хочуть жити повноцінним яскравим життям, сповненим радісних моментів та не забутніх вражень. Усі ми прагнемо успішної роботи, щасливої родини, прагнемо стати гідним членом соціуму, бути почутим та прийнятим. Та чи кожен гідний такого життя?! Як що до наркоманів, які більшу частину свого життя провели на притонах та у в’язницях – чи можуть вони претендувати на щастя?

Перший терапевтичний табір у Турції

Безсумнівно можуть і мусять! Яскравим прикладом цього став нещодавній літній терапевтичний табір, який був проведений у Турції Міжнародною Громадською Організацією «Центр Здорової Молоді», яка входить до структури Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. Під пекучим турецьким сонцем зібралося понад ста п’ятдесяти нарко- та алкозалежних людей з більш ніж чотирнадцяти регіонів нашої країни. Крім цього до нас долучилися наші друзі з Грузії, щоб поділитися здобутим досвідом та чудово провести час у колі товаришів.

Лікування наркозалежності в Турції

Кожен день був сповнений пригодами та цікавими подіями. Щоб отримати заряд енергії на весь день кожен ранок починався з бадьорої зарядки біля басейну. Щоденно проводилися терапевтичні групи, на яких учасники могли, як послухати досвід одужання старших та скористатися їх порадами, так і винести особисті питання та проблеми, які їх турбують у коло та отримати конструктивну допомогу від групи. Вкрай важливим фактором є те, що в терапевтичному таборі приймали участь як співробітники Організації, які мають багатолітній досвід одужання та роботи з залежними, так і ті, хто зовсім нещодавно звернулися за допомогою і фактично є початківцями. Співробітники, психотерапевти та психологи охоче та з ентузіазмом надавали відповіді на будь-які запитання початківців, а ті зі своєї сторони жадібно поглинали інформацію та безцінні поради старших та керівників Організації.

Лікування алкозалежності в Турції

Окрім важливим, але часто не простих груп, кожен день проводилися турніри з футболу, волейболу, водного поло, а також веселі старти та естафети. Усі спортивні змагання проходили у дусі здорової конкуренції та взаємної підтримки. Також учасники табору відвідували цікаві екскурсії та морські прогулянки. Наприкінці кожного вечора хлопців та дівчат чекав цікавий концерт, на якому вони представляли власні номера КВН та стенд-апи, співали пісні та зачитували вірші. Ці вечори мали вкрай важливе значення для багатьох учасників, так як для більшості – це був перший у їх житті виступ на сцені перед великою публікою, до якого вони довго готувалися та дуже нервували перед виступом.

Літній терапевтичний табір

Організатори зробили усе можливе, щоб кожен з учасників отримав не тільки море не забутніх вражень та емоцій, але й виніс з цього заходу щось дуже особисте та важливе, те, що надасть йому сил та мотивації для подальшого руху вперед до тверезого то здорового життя.

Лікування залежності в Турції

І хоча відпочинок закінчився і залишиться тільки у вигляді радісних посмішок на фотографіях та теплих спогадах у пам’яті, насправді цей тиждень став вагомим проривом не тільки для діяльності Організації, але й для кожного окремого залежного нашої багатомільйонної країни. Цей табір довів, що будь-яка залежна людина має право на повноцінне щасливе життя; має право радіти життю; має право бути прийнятою соціумом; має право кохати та бути коханою; право мати справжніх друзів, право створювати сім’ї та по справжньому насолоджуватися життям!

Рух вперед до тверезого здорового життя

 Горяча лінія з питань алкоголізму, наркоманії і ігроманії:
+38(044) 362-28-29
+38(099) 362-28-28
czm.kiev@gmail.com

ТВЕРЕЗІСТЬ – ВИБІР СИЛЬНИХ!

# CZM # ХимическаяЗависимость # ЛечениеЗависимосты # ЛечениеАлкоголизма # ЛечениеНаркоманиы # ЛечениеИгроманиы # Наркомания # Алкоголизм # Игромания # Реабилитация # rehabilitation # rehab # РеабилитацияНаркозависимых # РеабилитационныйЦентр # ГорячаяЛиния

Залишилися питання?

Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

  Передзвоніть мені
 • RU
 • UA
 • img

  показати меню

  Передзвоніть мені
  image

  Безкоштовна консультація

  Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

   img
   Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту