Приїзд учасника 95-го кварталу в ЦЗМ

Jan 15, 2016

Приїзд учасника 95-го кварталу в ЦЗМ - 1935870 996576030409517 8114627202959688526 n.jpg.pagespeed.ce .HQFf6NK3NF 1 300x212

Валерій Жидков в гостях у МАА

У какун Новорічних свят «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» зустрічала у себе в гостях талановитого актора, сценариста, телеведучого і автора сценаріїв студії «Квартал 95» – Валерія Жидкова (він же «Тамбовський вовк»).

Валерій посетілцентр психо-соціальнойреабілітаціі алко- і наркозалежних в місті Києві. Його приїзд був приємним новорічним сюрпризом для хлопців, адже «Тамбовскійволк» є кумиром для багатьох з них.

У центрі реабілітації, де відбувалася зустріч, панувала дружня атмосфера веселощів і довіри, за цим бесіда з видужуючими залежними була відкритою і щирою.

Ребятаіз наших 3-х отделенійбилі вдохновлениобщеніем і оченьблагодарни Валерію Жидкову за приїзд, а творча ресоціалізація «Art-Cinema» получіламассуполезних рад для свогорозвитку.

Залежним, які проходять курс лікування в центрі реабілітації, для того, щоб кинути вживати наркотики або алкоголь, нужноізменітьобраз життя. Їм важливо спілкування з людьми, коториечего – то досягли і домоглися, і могутдатьправільниесовети і установки, які допомагають проходити трудниежізненниесітуаціі.

«Міжнародна Антинаркотична Асоціація» завжди рада гостям, які можуть послужити гідним нагляднимпрімером і посилити мотивацію алко та наркозавісімихк одужанню.

Лебедєва Валентина Омелянівна

Лебедєва Валентина Омелянівна

Провідний психолог центру, працює в ЦЗМ Україна з 2011 року. 10 років досвіду роботи з залежними і співзалежних.

Організатор та ведуча групи для родичів залежних, що проходить щотижня або онлайн. Дипломований спеціаліст Українського інституту практичної аддіктології, спеціальність – консультант по хімічної залежності. Практичний психолог, навчаюся транзактному аналізу (ЄАТА – Європейська асоціація транзактного аналізу) і арт-терапії.