image

Безкоштовна консультація

Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

  Приїзд учасника 95-го кварталу в ЦЗМ

  Приїзд учасника 95-го кварталу в ЦЗМ

  Валерій Жидков в гостях у МАА

  У канун Новорічних свят «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» зустрічала у себе в гостях талановитого актора, сценариста, телеведучого і автора сценаріїв студії «Квартал 95» – Валерія Жидкова (він же «Тамбовський вовк»).

  Валерій посетіл центр психо-соціальнойреабілітаціі алко- і наркозалежних в місті Києві. Його приїзд був приємним новорічним сюрпризом для хлопців, адже «Тамбовскійволк» є кумиром для багатьох з них.

  У центрі реабілітації, де відбувалася зустріч, панувала дружня атмосфера веселощів і довіри, за цим бесіда з видужуючими залежними була відкритою і щирою.

  Ребятаіз наших 3-х отделенійбилі вдохновлениобщеніем і оченьблагодарни Валерію Жидкову за приїзд, а творча ресоціалізація «Art-Cinema» получіламассуполезних рад для свогорозвитку.

  Залежним, які проходять курс лікування в центрі реабілітації, для того, щоб кинути вживати наркотики або алкоголь, нужно ізменіть образ життя. Їм важливо спілкування з людьми, коториечего – то досягли і домоглися, і могутдатьправільниесовети і установки, які допомагають проходити трудниежізненниесітуаціі.

  «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» завжди рада гостям, які можуть послужити гідним нагляднимпрімером і посилити мотивацію алко та наркозавісімихк одужанню.

  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту