![Профілактична акція в Хрещатому парку](/czm/wp-content/uploads/2018/05/18034359_733692530137685_7841460891966967378_n.jpg.pagespeed.ce_.9K9vQcmL3q.jpg)
22 квітня, в мальовничому Хрещатому парку біля арки Дружби народів, незважаючи на дощ і холодний вітер, було світло і тепло від усмішок. Весняний святковий настрій у гостей і жителів Києва був завдяки Kiev Open Smile Fest за підтримки міністерства молоді та спорту і “Ліга Життя”. Різні організації, спільноти і колективи зібралися на невеличкий фестиваль, який пропагує здоровий спосіб життя і гарний настрій без психоактивних речовин. Адже життя прекрасне сама по собі.
«Центр Здорової Молоді» взяв активну участь в цьому заході. Свою програму представив творчий колектив «Art-Cinema». Особливою подією стала участь у виступі залежних, які знаходяться на реабілітації і ресоціалізації. Творчість дуже добре впливає на відновлення особистості при лікуванні наркотичної та алкогольної залежності. Волонтери відділу профілактики консультували бажаючих з питань проблем, пов’язаних з наркоманією, алкоголізмом та ігроманією і роздавали друковану продукцію з інформацією про наслідки вживання наркотичних речовин, про ризики захворювання ВІЛ-інфекцію, гепатит, туберкульоз.
І якщо хоч одна людина прислухається до порад, і не стане експериментувати з психо-активними речовинами, значить наші зусилля не були марними.
![Профілактична акція в Хрещатому парку](https://czm.ua/wp-content/uploads/2023/09/opanasenko-lyudmyla-nykolaevna.webp)
Опанасенко Л. М.
Опубліковано: 05.03.2017
![](https://czm.ua/wp-content/themes/czm_medical/images/consultation-form-2-bg.webp)
Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.