Житомирського та Вінницького регіонів взяли участь в акції спільно з КВІ, спрямованої на зниження шкоди від вживання ін’єкційних наркотиків, присвячена всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.
Акція пройшла 1 грудня на базі Житомирського КВІ.
Були присутні співробітники КВІ, МАА і молодь, яка перебуває в групі ризику. Була проведена лекція на тему: “Профілактика вживання ін’єкційних наркотиків”
![Профилактика употребления иньекционных наркотиков](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/12/1203_002.jpg)
![Профилактика употребления иньекционных наркотиков](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/12/1203_004.jpg)
![Профилактика употребления иньекционных наркотиков](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/12/1203_003.jpg)
![Профілактика вживання ін’єкційних наркотиків](https://czm.ua/wp-content/uploads/2023/09/opanasenko-lyudmyla-nykolaevna.webp)
Опанасенко Л. М.
Опубліковано: 12.03.2016
![](https://czm.ua/wp-content/themes/czm_medical/images/consultation-form-2-bg.webp)
Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.