Сотуднікамі Міжнародної антинаркотичної Асоціації в м Вінниця, була ініціювання робоча зустріч в рамках співпраці з Вінницьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
На цій зустрічі були обговорені наступні робоче питання:
– проведення всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
– волонтерська діяльність в місті з метою профілактики та пропаганди здорового способу життя (вуличні акції).
– участь в тематичному флешмобі на площі міста.
![Тематическая встреча](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/11/1114_002.jpg)
Подальшими цілями спільної діяльності є первинна профілактика і пропаганда здорового способу життя в навчальних закладах міста, а також вторинна профілактика у виправних закладах. Організація і проведення груп взаємодопомоги для співзалежних.
![Робоча зустріч у Вінниці](https://czm.ua/wp-content/uploads/2023/09/opanasenko-lyudmyla-nykolaevna.webp)
Опанасенко Л. М.
Опубліковано: 11.14.2016
![](https://czm.ua/wp-content/themes/czm_medical/images/consultation-form-2-bg.webp)
Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.