Сміхотерапія у формації «IMPROVE LIVE SHOW»

Мабуть всі ви чули про те, що сміх продовжує життя людини. Але чи знаєте ви, що саме сміх допомагає людині у подоланні депресія та стресів. Сміх стимулює виділення Ендорфінів, він укріпляє серце та знімає головні болі. Люди, які часто сміються на сорок відсотків менше хворіють, аніж похмурі та вічно незадоволені усім песимісти. Виходить, що саме юмористи та коміки є найефективнішими лікарями нашого часу. В час, сповнений стресом на роботі, проблемами, нестабільністю в країні, нервовими та психо-саматичними хворобами вкрай важливо вміти розслаблятися, адже сміх та релаксація – це найдивніша панацея від усіх бід.

Сонячні недільний ранок порадував нас на цільки теплою осінньою погодою, але й веселим юмористичним шоу.

Сміхотерапія у формації «IMPROVE LIVE SHOW»

«IMPROVE LIVE SHOW»-це абсолютно новий проект студіяї «Квартал 95», який відбувся в Києві 22 жовтня о 12:00 у концертному залі “Freedom Hall”. Увесь концерт проходив в імпровізаціїному форматі, що ще більше додавало гостроти та інтриги. Ніяких заготовок, заздалегідь вивчених ролей, кожен відвідувач міг сам задавати гумористичні теми. Не дивлячись на те, що зала була просто переповнена людьми, співробітники Міжнародної Громадської Організації «Центр Здорової Молоді», яка входить в структуру Міжнародної Аниинаркотичної Асоціації, теж не змогли пропустити такий захід.

Сміхотерапія у формації «IMPROVE LIVE SHOW»

Вцілому панувала неймовірно весела та доброзичлива атмосфера. Звичайно не без участі коміків, та все ж таки велику роль мала і сама публіка. Кожен прийшов з конкретною метою – отримати яскраві емоції та зарядитися позитивом на весь наступний тиждень. Можна зі впевненістю сказати, що навряд чи хтось залишився незадоволеним цим шоу. Навіть той факт, що ведучим був Євгеній Кошевий, вже говорить про те, що цей захід був приречений на успіх. Також у шоу приймали участь інші зірки театра та кіно.

На сцені виступали такі актори, як акторка Ганна Саліванчук, український актор театру і кіно, режисер, сценарист і продюсер, та заслужений артист України – Дмитро Анатолійович Суржимов, актор – Константина Войтенко та заслужена акторка України Катерина Володимирівна Кістень. Лідером команди виступив Роман Міщеряков – телеведучий, чемпіони Ліги Сміху у складі команди «Два капітани». Також піднімали настрій глядачам і інші вихідці з «Ліги Сміху»- Валентин Міхєєнко, Володимир Шумко та Константин Трембоаецький.

Сміхотерапія у формації «IMPROVE LIVE SHOW»

Загалом було 4 рубрики, але особливо відвідувачам запам’яталася рубрика «чужими руками». Це був захоплюючий каламбур, в якому коміки готували разом з кухарями. Наприкінці виступу усі були облиті молоком, обмазані маслом, уся сцена була забруднена залишками їжі. Але незважаючи на це, усі сміялися та насолоджувалися дійствами, які проходили на сцені. Також було багато інших комічних конкурсів, завдяки яким слухачі в залі – поважні дорослі люди – знову хочаб на час цього шоу змогли знову стати дітьми та радіти і безтурботно веселитися, як колись у дитинстві.

Від імені нашої організації ми хочемо висловити безмежно вдячність нашим старим друзям «Кварталу 95» за те, що діляться з нами натхненням, надають мотивації, та особистим прикладом показують, що тверезе життя може і має бути яскравим та прекрасним.

Сміхотерапія у формації «IMPROVE LIVE SHOW»

Горяча лінія з питань алкоголізму, наркоманії і ігроманії:
+38(044) 362-28-29
+38(099) 362-28-28
http://localhost:8888/czm

Усім добра і частіше посміхайтеся!

ТВЕРЕЗІСТЬ – ВИБІР СИЛЬНИХ!

#CZM#ХимическаяЗависимость#ЛечениеЗависимости#ЛечениеАлкоголизма #ЛечениеНаркомании#ЛечениеИгромании#Наркомания #Алкоголизм #Игромания#Реабилитация #rehabilitation#rehab #РеабилитацияНаркозависимых#РеабилитационныйЦентр#ГорячаяЛиния

Залишилися питання?

Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

  Передзвоніть мені
 • RU
 • UA
 • img

  показати меню

  Передзвоніть мені
  image

  Безкоштовна консультація

  Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

   img
   Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту