Відбувся семінар-нарада працівників територіальних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції
В управлінні ДПтС України в Житомирській області відбувся семінар-нарада працівників територіальних підрозділів АПР з представниками громадських організацій та Житомирської ОДА
27 квітня 2016 в управлінні ДПтС України в Житомирській області відбувся семінар-нарада працівників територіальних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції з представниками громадських організацій, духовенства та Житомирської обласної державної адміністрації.
Мета заходу – підвищення професійної компетенції та вдосконалення взаємодії кримінально-виконавчої інспекції з суб’єктами соціального патронажу під час виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.
Начальник сектора АПР управління підполковник внутрішньої служби Тетяна Мазуревіч поінформувала присутніх про стан взаємодії підрозділів кримінально-виконавчої інспекції з центрами соціальних служб, представниками громадських і благодійних організаціорганізацій.
![Семинар-совещание работников территориальных подразделений уголовно-исполнительной инспекции Семинар-совещание работников территориальных подразделений уголовно-исполнительной инспекции](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/06/0608_01.jpg)
Позитивним досвідом роботи, досягненнями та пропозиціями щодо подальшої співпраці з кримінально-виконавчою інспекцією поділилися завідувач сектору профілактичної роботи, установ соціального захисту дітей служби у справах дітей Житомирської ОДА Алла Добровінський, провідний спеціаліст центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ОДА Людмила Парфенюк, представник ГО «Центр Здорової Молоді» в складі “Міжнародної антинаркотичної Асоціації” Сергій Каркавін, Олексій Савелюк.
![Семинар-совещание работников территориальных подразделений уголовно-исполнительной инспекции Семинар-совещание работников территориальных подразделений уголовно-исполнительной инспекции](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/06/0608_02.jpg)
Результатом наради стало напрацювання конкретних спільних заходів на найближчий час, які дозволять, на думку її учасників, поліпшити соціальну роботу з подучетного АПР, в першу чергу з дітьми та молоддю.
![Семинар-совещание работников территориальных подразделений уголовно-исполнительной инспекции Семинар-совещание работников территориальных подразделений уголовно-исполнительной инспекции](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/06/0608_03.jpg)
![Відбувся семінар-нарада в управлінні ДПтС України в Житомирській області](https://czm.ua/wp-content/uploads/2023/09/opanasenko-lyudmyla-nykolaevna.webp)
Опанасенко Л. М.
Опубліковано: 06.09.2016
![](https://czm.ua/wp-content/themes/czm_medical/images/consultation-form-2-bg.webp)
Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.