У Вінниці відбувся турнір з міні-футболу

Aug 20, 2017

У м.Вінниця 19.08.2017 року в парку ім. Горького, пройшов Турнір з міні-футболу серед учасників АТО, присвячений Дню Незалежності України.

Учасниками турніру стали одні з тих відчайдушних захисників нашої країни, які готові захищати нас з вами, нашу неньку-Україну за всяку ціну.

Ідею волонтера Громадян Любові, провести чемпіонат з міні-футболу підтримав Вінницький міський центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді спільно з ГС “Міжнародна антинаркотична асоціація” в м.Вінниця, які доклали максимум зусиль, щоб ця гра відбулася, а також комітет з фізичної культурі і спорту Вінницької міської ради, Вінницька міська асоціація міні-футболу (футзалу) і за сприяння ТПО «Олександр-Гранд-груп».

турнир по мини-футболу в Виннице

З метою пропаганди здорового способу життя співробітниками і волонтерами Міжнародної антинаркотичної асоціації були надані інформаційні матеріали, а також консультації учасникам і вболівальникам турніру.

турнір з міні-футболу в Вінниці

турнір з міні-футболу в Вінниці

Лебедєва Валентина Омелянівна

Лебедєва Валентина Омелянівна

Провідний психолог центру, працює в ЦЗМ Україна з 2011 року. 10 років досвіду роботи з залежними і співзалежних.

Організатор та ведуча групи для родичів залежних, що проходить щотижня або онлайн. Дипломований спеціаліст Українського інституту практичної аддіктології, спеціальність – консультант по хімічної залежності. Практичний психолог, навчаюся транзактному аналізу (ЄАТА – Європейська асоціація транзактного аналізу) і арт-терапії.