Відкриття Всеукраінскго антинаркотичного табору.
На Всеукраїнський Антинаркотичний табір зібралися близько 300 осіб, що проходять реабілітацію від алко-, наркозалежності в різних містах України. Заходи пройшло весело і цікаво.
Великим стимулом до одужання послужили різні спортивні турніри, майстер-класи, арт-терапія «Графіті-паті», розважальні театральні постановки і звичайно ж вечірній концерт.
![Всеукраинский Антинаркотический лагерь. День первый Всеукраинский Антинаркотический лагерь. День первый](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/01/0125_03.jpg)
Для людей, що проходять реабілітацію величезну підтримку надає спілкування зі знаменитостями. Тому на проекті були присутні відомі спортивні чемпіони України та інших країн Європи з боксу, кікбоксингу, тайського боксу, серед яких були Олена Колесник, Ірина Чернова та інші.
Прикрасили вечір знамениті артисти і музиканти, особливо артист світового рівня А.С. Горбунов. Також радував своєю творчістю Е. Приступа.
Мета Всеукраїнського антинаркотичного табору – це допомогти людям, які зіткнулися з проблемою залежності придбати звитяжну, щасливу і вільне життя!
![Всеукраїнський Антинаркотичний табір. День перший.](https://czm.ua/wp-content/uploads/2023/09/opanasenko-lyudmyla-nykolaevna.webp)
Опанасенко Л. М.
Опубліковано: 01.25.2016
![](https://czm.ua/wp-content/themes/czm_medical/images/consultation-form-2-bg.webp)
Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.