Святкуємо третій день !!!
3-й день Всеукраїнського антинаркотичного Табори організатори присвятили батькам і родичам, близькі яких потрапили в мережу алкогольної або наркотичної залежності.
Початок дня було наповнене різними спортивними заходами, що полюбилася зарядкою з чемпіонками, захоплюючими змаганнями між командами різних регіонів України.
![Всеукраинский Антинаркотический лагерь. День третий. Всеукраинский Антинаркотический лагерь. День третий.](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/01/0125_05.jpg)
Гавриленко С.В. провів семінар для співзалежних родичів.
Були організовані групові заняття з психологами, які надали необхідні знання про те, як правильно поводитися з близькою людиною, підтримувати, розуміти, допомогти йому позбутися від залежності і побудувати з ним хороші стосунки.
Сприятливий вплив справила проведена ярмарок проектів ресоціалізації «Соціальний ліфт», програма якого спрямована на допомогу в пристосуванні людини до нового життя, вибір його майбутньої професії.
Увечері всіх присутніх розважали команди «Ліги Сміху», «зайченя». Чудовим завершенням 3-го дня був концерт від автора і виконавця Е.Пріступа.
Молоді люди, що проходять реабілітацію, їх родичі почули багато корисної інформації, весело відпочили, а також оцінили яким прекрасним може бути вільна від залежностей життя!
![Всеукраїнський Антинаркотичний табір. День третій.](https://czm.ua/wp-content/uploads/2023/09/opanasenko-lyudmyla-nykolaevna.webp)
Опанасенко Л. М.
Опубліковано: 01.25.2016
![](https://czm.ua/wp-content/themes/czm_medical/images/consultation-form-2-bg.webp)
Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.