image

Безкоштовна консультація

Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

  Всеукраїнський Антинаркотичний табір. День третій.

  Святкуємо третій день !!!

  3-й день Всеукраїнського антинаркотичного Табори організатори присвятили батькам і родичам, близькі яких потрапили в мережу алкогольної або наркотичної залежності.

  Початок дня було наповнене різними спортивними заходами, що полюбилася зарядкою з чемпіонками, захоплюючими змаганнями між командами різних регіонів України.

  Всеукраинский Антинаркотический лагерь. День третий.

  Гавриленко С.В. провів семінар для співзалежних родичів.
  Були організовані групові заняття з психологами, які надали необхідні знання про те, як правильно поводитися з близькою людиною, підтримувати, розуміти, допомогти йому позбутися від залежності і побудувати з ним хороші стосунки.

  Сприятливий вплив справила проведена ярмарок проектів ресоціалізації «Соціальний ліфт», програма якого спрямована на допомогу в пристосуванні людини до нового життя, вибір його майбутньої професії.

  Увечері всіх присутніх розважали команди «Ліги Сміху», «зайченя». Чудовим завершенням 3-го дня був концерт від автора і виконавця Е.Пріступа.

  Молоді люди, що проходять реабілітацію, їх родичі почули багато корисної інформації, весело відпочили, а також оцінили яким прекрасним може бути вільна від залежностей життя!

  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту