Продовження святкування.
Не менш яскраво і цікаво пройшов другий день Всеукраїнського антинаркотичного табору.
Ранок другого дня почалося з зарядки, яку провели відомі чемпіонки Олена Колесник та Ірина Чернова.
![Всеукраинский Антинаркотический лагерь. День второй. Всеукраинский Антинаркотический лагерь. День второй.](https://czm.ua/wp-content/uploads/2016/01/0125_04.jpg)
Приємно здивували спортивні змагання, майстер-класи з різних видів єдиноборства. Дуже пізнавальною для присутніх була мова Діми Шерембея, а також терапевтичні групи з психологами.
В цей день відзначали День працівника Міжнародної антинаркотичної Асоціації. Велика кількість керівників і співробітників Асоціації отримали нагороди за свій внесок в боротьбі за здоровий спосіб життя.
Увечері нікого не залишив байдужим виступ музичного гурту «Клей Угрюмого». А також величезним позитивом заряджали публіку «Непитущі Провідні», які провели КВН.
Завершив цей чудовий вечір творчий дует «Брати Шумахери».
Весь день був наповнений гарним настроєм, веселим сміхом і морем позитивних емоцій!
![Всеукраїнський Антинаркотичний табір. День другий.](https://czm.ua/wp-content/uploads/2023/09/opanasenko-lyudmyla-nykolaevna.webp)
Опанасенко Л. М.
Опубліковано: 01.25.2016
![](https://czm.ua/wp-content/themes/czm_medical/images/consultation-form-2-bg.webp)
Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.