Після того як лікування запійного алкоголізму в клініці закінчується, приходить логічне запитання: а що далі? Людина, ніби оголений дріт, реагує на будь-який подразник. Так, їй краще, але потяг нікуди не зникає…
Річ у тім, що алкоголізм – це не тільки фізичні наслідки. А також – певна модель поведінки та мислення:
- «Для веселого настрою потрібно випити.»
- «Щоб не звинувачувати себе за те, що п’ю, необхідно влаштувати вдома скандал. Тоді всі будуть винні, а я зможу вживати. »
- «Я все можу контролювати».
Два, три тижні, навіть місяць в клініці не перероблять людину зсередини. Хоча зовні вона може здатися цілком здоровою. Чому? Для того, щоб з’явилися нові нейронні зв’язки, які сигналізують про те, що жити у тверезості можливо, мозку необхідно 180 днів.
Звичайно, це не відбувається саме собою. Потрібна серйозна робота фахівців в області реабілітації залежностей. Інакше, ймовірність зриву дорівнює 90%.
Реабілітаційний центр «ЦЗМ» понад десять років допомагає справлятися з запійним алкоголізмом:
- Проводить психотерапевтичну роботу.
- Надає детальну інформацію про хворобу як хворим, так і їх рідні.
- Допомагає ресоціалізувати залежних: знайти роботу, змінити оточення, почати розвиватися.
- Коригує сімейну співзалежність, яка заважає одужанню, провокуючи розвиток алкоголізму.
- Навчає тих, хто бажає в майбутньому допомагати людям: займатися реабілітацією чи соціальною роботою. Сюди входять як внутрішні навчальні програми, так і допомога у вступі до вищого навчального закладу.
Пройшовши повноцінний курс лікування, особа трансформується до невпізнання. За рік програми на 80% зменшується потяг, з’являються нові цілі, налагоджуються стосунки з оточенням. Згодом, займаючись своїм одужанням, індивідуум виходить на рівень, ніби алкоголю в його житті ніколи не було.
Якщо Вас зацікавило питання «вивести із запою Київ», телефонуйте та отримаєте анонімну, безкоштовну консультацію від наших спеціалістів.