Лікування алкоголізму в Броварах

виведення з запою в Броварах

Комплексне лікування алкоголізму в Броварах, без постановки на облік, з подальшою соціальною реабілітацією пропонує пройти місцеве відділення клініки «Центр Здорової молоді». Щоб отримати кваліфіковану допомогу, оформити виклик нарколога в Броварах на дім або домовитися про госпіталізацію хворого, досить зробити один дзвінок.

Короткострокові та довгострокові методи лікування алкоголізму

При лікуванні алкогольної залежності більшість профільних установ використовують короткострокові методи. До таких відносяться: проведення детоксикації, виведення з запою в Броварах, зняття похмільного синдрому і білої гарячки, кодування, гіпноз і медикаментозна підшивка.

Дані методики дозволяють полегшити стан хворого, домогтися тимчасової тверезості і сформувати огиду до спиртних напоїв на фізіологічному рівні. Їх основний недолік – це тимчасовий ефект, який зберігається протягом нетривалого періоду і неминуче призводить до нового рецидиву. Ефективне лікування від алкоголю, що дозволяє подолати хворобу і повернутися до повноцінного тверезого життя, можливо тільки при застосуванні довгострокових методів, що відносяться до категорії психотерапії.

До числа найбільш результативних відносять:

 1. Індивідуальні психологічні консультації.
 2. Метод інтервенції (проведення з пацієнтом мотивуючих бесід, спрямованих на усвідомлення своєї хвороби і формування правильних мотивацій).
 3. Гештальт-терапія.
 4. Арт-терапія.
 5. Сімейний системний психоаналіз (необхідний для відновлення втрачених відносин між членами сім’ї пацієнта).
 6. Релакс-терапія – метод розслаблення і релаксації без вживання хімічних допінгів, до яких відносяться і спиртні напої.
 7. Кінезіотерапія – представляє собою лікування за допомогою рухів, спеціальної гімнастики.
 8. Трудотерапія.
 9. Колективні заняття психотерапією в групах взаємодопомоги (забезпечують реабілітантам необхідну підтримку, можливість обміну досвідом, зміцнення здорових мотивацій, набуття нового кола спілкування).

Сучасний реабілітаційний центр на відміну від наркодиспансерів віддає перевагу комплексній терапії, що включає в себе як короткострокові, так і довгострокові методи лікування. Кваліфіковані фахівці, в першу чергу, надають пацієнтові медичну допомогу, допомагають полегшити його стан і стабілізувати психоемоційний фон. Після цього закріплюють досягнуті результати за допомогою індивідуально підібраних психотерапевтичних методів.

виклик нарколога в Броварах
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Про переваги госпіталізації

  Більшість пацієнтів, які страждають на алкоголізм, і члени їх сім’ї насторожено ставляться до госпіталізації, вважаючи за краще користуватися короткостроковими методами, запрошуючи нарколога на дім. На жаль, в домашніх умовах фахівець може лише здійснити детоксикацію, вивести людину із запою, провести кодування, мотиваційні бесіди, надати хворому і його близькому оточенню професійні консультації, щодо подальшого лікування та відновлення.

  Для досягнення виражених і стабільних результатів буде потрібно тимчасова ізоляція хворого від звичного оточення і середовища проживання, цілодобова допомога і спостереження з боку фахівців, правильне харчування, режим дня, заняття спортом, терапія супутніх захворювань. У реабілітаційному центрі проводяться різні тренінги і майстер-класи, заходи, що сприяють саморозвитку і духовному зростанню людини, що буде корисно в подальшій соціальній адаптації.

  Сучасні клініки не мають нічого спільного з традиційними наркодиспансерами. Лікування тут проводяться анонімно, до кожного пацієнта шукають індивідуальний підхід, всі номери оснащені сучасними меблями. Будь-які прояви неповаги, насильства, психологічного тиску на пацієнта повністю виключені.

  Крім того, випускникам, які пройшли повний реабілітаційний курс, надається терапевтичний супровід, допомога в соціальній адаптації, працевлаштуванні та вирішенні інших нагальних проблем.

  лікування алкоголізму Бровари
  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту