Лікування алкоголізму в Броварах - health icon 4 3

Лікування алкоголізму в Броварах

Лікування алкоголізму в Броварах - doctor 17

Комплексне лікування алкоголізму в Броварах, без постановки на облік, з подальшою соціальною реабілітацією пропонує пройти місцеве відділення клініки «Центр Здорової молоді». Щоб отримати кваліфіковану допомогу, оформити виклик нарколога в Броварах на дім або домовитися про госпіталізацію хворого, досить зробити один дзвінок.

 

Лікування алкоголізму в Броварах - image 7

КОРОТКОСТРОКОВІ ТА ДОВГОСТРОКОВІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ

При лікуванні алкогольної залежності більшість профільних установ використовують короткострокові методи. До таких відносяться: проведення детоксикації, виведення з запою в Броварах, зняття похмільного синдрому і білої гарячки, кодування, гіпноз і медикаментозна підшивка.

Дані методики дозволяють полегшити стан хворого, домогтися тимчасової тверезості і сформувати огиду до спиртних напоїв на фізіологічному рівні. Їх основний недолік – це тимчасовий ефект, який зберігається протягом нетривалого періоду і неминуче призводить до нового рецидиву. Ефективне лікування від алкоголю, що дозволяє подолати хворобу і повернутися до повноцінного тверезого життя, можливо тільки при застосуванні довгострокових методів, що відносяться до категорії психотерапії.

 

Лікування алкоголізму в Броварах - korczm 02

До числа найбільш результативних відносять:

  1. Індивідуальні психологічні консультації.
  2. Метод інтервенції (проведення з пацієнтом мотивуючих бесід, спрямованих на усвідомлення своєї хвороби і формування правильних мотивацій).
  3. Гештальт-терапія.
  4. Арт-терапія.
  5. Сімейний системний психоаналіз (необхідний для відновлення втрачених відносин між членами сім’ї пацієнта).
  6. Релакс-терапія – метод розслаблення і релаксації без вживання хімічних допінгів, до яких відносяться і спиртні напої.
  7. Кінезіотерапія – представляє собою лікування за допомогою рухів, спеціальної гімнастики.
  8. Трудотерапія.
  9. Колективні заняття психотерапією в групах взаємодопомоги (забезпечують реабілітантам необхідну підтримку, можливість обміну досвідом, зміцнення здорових мотивацій, набуття нового кола спілкування).

Сучасний реабілітаційний центр на відміну від наркодиспансерів віддає перевагу комплексній терапії, що включає в себе як короткострокові, так і довгострокові методи лікування. Кваліфіковані фахівці, в першу чергу, надають пацієнтові медичну допомогу, допомагають полегшити його стан і стабілізувати психоемоційний фон. Після цього закріплюють досягнуті результати за допомогою індивідуально підібраних психотерапевтичних методів.

 

Лікування алкоголізму в Броварах - 119568346 2698399737065967 1173823121941382667 o

ПРО ПЕРЕВАГИ ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ

Більшість пацієнтів, які страждають на алкоголізм, і члени їх сім’ї насторожено ставляться до госпіталізації, вважаючи за краще користуватися короткостроковими методами, запрошуючи нарколога на дім. На жаль, в домашніх умовах фахівець може лише здійснити детоксикацію, вивести людину із запою, провести кодування, мотиваційні бесіди, надати хворому і його близькому оточенню професійні консультації, щодо подальшого лікування та відновлення.

Для досягнення виражених і стабільних результатів буде потрібно тимчасова ізоляція хворого від звичного оточення і середовища проживання, цілодобова допомога і спостереження з боку фахівців, правильне харчування, режим дня, заняття спортом, терапія супутніх захворювань. У реабілітаційному центрі проводяться різні тренінги і майстер-класи, заходи, що сприяють саморозвитку і духовному зростанню людини, що буде корисно в подальшій соціальній адаптації.

Сучасні клініки не мають нічого спільного з традиційними наркодиспансерами. Лікування тут проводяться анонімно, до кожного пацієнта шукають індивідуальний підхід, всі номери оснащені сучасними меблями. Будь-які прояви неповаги, насильства, психологічного тиску на пацієнта повністю виключені.

Крім того, випускникам, які пройшли повний реабілітаційний курс, надається терапевтичний супровід, допомога в соціальній адаптації, працевлаштуванні та вирішенні інших нагальних проблем.

Лебедєва Валентина Омелянівна

Лебедєва Валентина Омелянівна

Провідний психолог центру, працює в ЦЗМ Україна з 2011 року. 10 років досвіду роботи з залежними і співзалежних.

Організатор та ведуча групи для родичів залежних, що проходить щотижня або онлайн. Дипломований спеціаліст Українського інституту практичної аддіктології, спеціальність – консультант по хімічної залежності. Практичний психолог, навчаюся транзактному аналізу (ЄАТА – Європейська асоціація транзактного аналізу) і арт-терапії.

Ваше здоров’я починається тут

Подзвоніть нам:

+38 (044) 362-28-29

+38 (099) 362-28-28

Або вкажіть своє питання нижче і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом:

* Поля, обов’язкові для заповнення.

Лікування алкоголізму в Броварах - health icon 10 2

Крепкое здоровье с “ЦЗМ”

Мы работаем по всей Украине