Лікування алкоголізму в Коростені

лікування алкоголізму в Коростені

Алкогольна залежність – важке, швидко прогресуюче і смертельно небезпечне захворювання, впоратися з яким своїми силами практично неможливо. Тому сім’я, в чий будинок постукала така біда, повинна вжити всіх заходів, щоб врятувати свою близьку людину. Допомогти їй пройти повноцінне лікування алкоголізму в Коростені пропонує «Центр здорової молоді».

Етапи та стадії терапії: системність і комплексність

Лікування від алкоголю в клініці являє собою планову, поетапну програму:

 1. Виведення із запою в Коростені, проведення детоксикації (медикаментозними та апаратними методами).
 2. Попередня діагностика і розробка реабілітаційної програми.
 3. Психологічна реабілітація, спочатку спрямована на формування у пацієнта правильних мотивацій і усвідомлення своєї проблеми.
 4. Заняття в групах взаємодопомоги, елементи Гештальт-терапії, арт – терапії, когнітивної поведінкової терапії, сеанси сімейного системного психоаналізу.
 5. Ресоціалізація – допомога реабілітантам в соціальній адаптації після завершення лікувального курсу і виписки з клініки, терапевтичний супровід.

Тільки повний комплекс послуг може повернути людину до нормального і здорового життя, тому в ЦЗМ лікування побудовано на комплексному підході. Такий підхід показує гарні результати, про що свідчать численні вдячні відгуки.

У важких випадках лікування починається з екстреної детоксикації, зняття білої гречки, усунення проявів сильної інтоксикації організму, оскільки подібні стани несуть потенційну небезпеку здоров’ю і життю хворого і оточуючих його людей. Для цих цілей «Центр здорової молоді» надає таку послугу, як цілодобовий виклик нарколога в Коростені на дім.

лікування від алкоголю коростень
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Про примусове лікування – в яких випадках необхідно?

  Багато родичів алкозалежних пацієнтів цікавляться – чи можливе проведення примусового лікування алкоголізму без відома хворого? Згідно з чинним законодавством, госпіталізувати людину без його згоди можна лише у виняткових випадках, коли є явні докази того, що пацієнт неадекватний і може завдати серйозної шкоди як собі самому, так і оточуючим.

  Послуга примусового лікування алкогольної залежності в ЦЗМ надається шляхом проведення мотивуючих бесід і застосування методу інтервенції. Досвідчений фахівець підбирає потрібні докази і аргументи, які дозволяють хворому визнати свою проблему і руйнівну дію алкоголізму на його життя. Оцінити неминучі наслідки і прийняти рішення про необхідність повноцінного лікування.

  При бажанні пацієнта його можуть негайно і безкоштовно транспортувати в реабілітаційний центр для проведення подальшої комплексної програми.

  виклик нарколога в Коростені

  Умови проживання: комфорт і затишок

  Виведення із запою в Коростені

  «Центр здорової молоді» – це затишний заміський котедж, де створені всі умови для комфортного проживання і панує дружня домашня атмосфера, яка анітрохи не нагадує лікарняну. Родичам хворого дістатися до клініки не складає труднощів, так як хороша транспортна розв’язка дозволяє вирішити цю проблему.

  В незалежності від того, чи скористається людина послугами клініки один раз (для виведення з запою або кодування) або пройде повноцінний терапевтичний курс в умовах госпіталізації, співробітниками клініки йому гарантується строге дотримання політики конфіденційності, нерозголошення особистої інформації та відсутність постановки на облік. Часто цей аргумент дозволяє хворому прийняти рішення і звернутися до професіоналів, не побоюючись розголосу, громадського осуду і подальших проблем в майбутньому житті.

  У ЦЗМ основний акцент робиться на психологічній та соціальній реабілітації. При виборі препаратів, способів для проведення детоксикації, складання програми психологічної, соціальної реабілітації до кожного пацієнта шукають індивідуальний підхід. Враховують всі особливості клінічного випадку, починаючи від стадії алкогольної залежності і закінчуючи особливостями характеру хворого.

  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту