Лікування алкоголізму Івано-Франківську

виведення із запою Івано-Франківськ

Зняття алкогольного делірію, купірування похмільного синдрому, комплексне лікування від алкоголю – всі ці послуги, пропонує своїм пацієнтам відділення клініки «Центр здорової молоді». Досвідчені фахівці, допоможуть вам подолати згубну залежність і зробити життя щасливим і тверезим.

Як проходить лікування?

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську передбачає госпіталізацію пацієнта. Спостереження фахівців, зміна обстановки, відсутність спокус і згубного впливу звичного оточення, здорове терапевтичне співтовариство позитивно впливають на здоров’я і психоемоційний стан хворого, сприяють його швидкому відновленню.

Реабілітаційний центр нагадує собою затишне котеджне містечко, де для реабілітантів створені максимально комфортні умови, навколо панує доброзичлива атмосфера, максимально наближена до домашньої. Пацієнтам гарантується цілодобова допомога фахівців, оптимально збалансована дієта, проведення курсу лікування супутніх алкоголізму захворювань. Сауна, спортзал, місце для прогулянок допомагають зміцнити здоров’я і прискорити очищення організму.

Численні культурні заходи, тренінги, майстер-класи, спілкування і читання духовної літератури дозволяють сформувати правильні мотивації, знайти нові життєві цілі, змінити пріоритети.

На відміну від наркодиспансерів пацієнтів центру не ставлять на облік і кожному з них гарантується строге дотримання політики конфіденційності, що важливо для людей, які бояться громадського осуду, і тому відмовляються від лікування.

Потрапляючи в центр, пацієнт проходить первинну діагностику, працює з психологом індивідуально, щоб усвідомити необхідність лікування. Подальший терапевтичний курс включає в себе кілька етапів:

 1. Очищення організму – детоксикація, зняття алкогольного делірію, купірування похмільного синдрому.
 2. Психологічна корекція – заняття в групах взаємодопомоги, системний сімейний психоаналіз, релакс-терапія, трудотерапія, Гештальт-терапія – сприяють особистісному зростанню і подоланню факторів, що провокують людину до вживання спиртних напоїв, формуванню залежності.
 3. Ресоціалізація – завершальна стадія, що дозволяє закріпити досягнуті результати лікування і уникнути можливого зриву.

В процесі терапевтичного курсу пацієнти постійно займаються саморозвитком, здобувають базову соціальну і юридичну освіту, знаходять нові знання і навички. Поступово реабілітантів готують до виходу в соціум, що дозволяє зробити відновлювальний період максимально комфортним і нетривалим.

лікування алкоголізму Івано-Франківськ
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Чи можливе лікування в домашніх умовах?

  Повноцінне лікування алкогольної залежності в домашніх умовах вкрай рідко дає хороший ефект. У будь-який час доби можна запросити додому наркологів та психологів клініки, які проведуть виведення із запою в Івано-Франківську, знімуть ознаки отруєння і гострої абстиненції. Психологи нададуть консультації членам сім’ї хворого і проведуть мотивуючі бесіди з хворим, щоб допомогти йому усвідомити наявність залежності і необхідність подальшої реабілітації.

  У домашніх умовах часто проводиться кодування, медикаментозна підшивка, екстрена детоксикація, проте всі ці методи відносяться до категорії короткострокових. Якщо не закріпити їх грамотною психотерапією, фізіотерапевтичними процедурами, то черговий зрив неминучий.

  Зняття алкогольного делірію Івано-Франківськ

  Яких результатів чекати?

  лікування від алкоголю Івано-Франківськ

  Комплексна реабілітація в клініці крім подолання алкогольної залежності дозволяє домогтися наступних позитивних результатів:

  1. Стабілізувати психоемоційний стан.
  2. Поліпшити здоров’я, відновити нормальний обмін речовин, поліпшити функції внутрішніх органів і систем.
  3. Підвищити самооцінку.
  4. Набути нових друзів-однодумців.

  Для отримання додаткової інформації, уточнення вартості лікування, виклику фахівця додому необхідно звернеться в місцеве відділення «Центру здорової молоді».

  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту