Лікування алкоголізму у Львові

Лікування алкоголізму у Львові

Лікування алкоголізму у Львові із застосуванням передових методик, з подальшою допомогою в соціальній адаптації пропонує місцеве відділення клініки «Центр Здорової молоді». Суворе дотримання політики конфіденційності, професіоналізм лікарів і індивідуальний підхід гарантується кожному пацієнтові.

Програма лікування алкогольної залежності

Львівський центр пропонує лікування від алкоголю у вигляді комплексної програми, що складається з послідовних етапів:

 1. Консультація з психологом і наркологом – із застосуванням методу інтервенції, формуванням у пацієнтів правильних мотивацій і усвідомленого бажання пройти повноцінну реабілітацію, позбувшись від алкоголізму. Хороший результат дає відвідування сімейного психотерапевта, тому що коли хворіє одна людина, в допомозі потребує і його близьке оточення.
 2. Надання медичної допомоги. За індивідуальними показаннями проводиться зняття алкогольного делірію, виведення з запою у Львові, кодування від алкоголізму. Використовуючи біологічні і медикаментозні методи, фахівці клініки очищають організм хворого від токсичних речовин і продуктів розпаду етилового спирту, нормалізують обмін речовин, покращують загальне самопочуття, стан і функціонування центральної нервової системи. Детоксикація дозволяє домогтися стану тверезості, тимчасово усуваючи тягу до вживання спиртних напоїв.
 3. Психологічна реабілітація – за допомогою ряду сучасних психотерапевтичних методик пацієнту допомагають усвідомити наявність проблеми, виявити причини алкоголізму, сформувати інші життєві цінності, знайти нові інтереси.
 4. Колективна психотерапія – заняття в групах взаємодопомоги за відомою Міннесотською програмою «12 кроків», що дозволяють знайти необхідну підтримку, утвердитися в правильних мотиваціях, знайти друзів і змінити коло спілкування.

Багато пацієнтів вибирають клініку за анонімність, комфортні умови проживання, шанобливе ставлення. Навіть програма Детокс не обмежується ліквідацією абстиненції і лікуванням білої гарячки (зняття алкогольного делірію), але і доповнюється вітамінотерапією, фізичними навантаженнями, лікуванням супутніх захворювань, відновленням нормального функціонування всього організму.

Велика увага приділяється організації дозвілля. Співробітники центру прагнуть зробити проведення часу своїх підопічних не тільки цікавим, але і максимально корисним, сприятливим духовному зростанню, розкриттю творчих здібностей. Різні тематичні лекції та бесіди, зустрічі з цікавими людьми, тренінги особистісного росту і міжособистісних відносин допомагають скорегувати поведінкову модель реабілітантів, знайти корисні навички і підготуватися до повернення в соціум.

виведення з запою Львів
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Допомога членам сім’ї пацієнта і лікування співзалежності

  Співзалежність – небезпечний стан, до якого схильні родичі людини, яка страждає алкогольною чи наркотичною залежністю. Для таких людей характерне зниження самооцінки, бажання контролювати свого родича, страх осуду з боку оточуючих. Поступово людина перестає жити власним життям, концентруючись тільки на хворому. На думку фахівців, таке ставлення шкодить як самому хворому, так і його ближньому оточенню.

  Тому фахівці клініки велику увагу приділяють співпраці з членами сім’ї реабілітантів. Для подолання співзалежності проводяться спеціальні консультації, лекції, тренінги, групові заняття.

  Протягом усього терапевтичного курсу цілодобово рідним хворого надаються професійні консультації, що стосуються лікування, взаємодії з залежною людиною на різних етапах одужання. Сеанси сімейної психотерапії допомагають близьким людям краще зрозуміти і дізнатися один одного, вибудувати теплі, довірчі відносини, що важливо для профілактики можливих рецидивів алкоголізму.

  Отримати додаткову інформацію та дізнатися всі особливості лікування алкоголізму (Львів) ви можете, зателефонувавши в відділення клініки і залишивши заявку для зворотного зв’язку на сайті.

  зняття алкогольного делірію львів
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Чи є можливість попередити алкоголізм на початковій стадії, до втручання лікарів?

    img

    Не завжди людина, що страждає алкозалежністю, вважає себе хворою. Проте іноді навіть звичка випити келих вина перед сном може призвести до сумних наслідків. Тому важливо вчасно помітити перші ознаки алкоголізму та звернутися до фахівців. Цей обов’язок повністю покладається на близьких алкозалежної людини. За статистикою, найчастіше до них звертаються родичі, друзі або колеги. У клініці «Центр Здорової Молоді» кваліфіковані фахівці завжди раді допомогти у будь-якій ситуації.

   • Якщо очистити організм алкоголіка за допомогою детоксикації, він перестане пити?

    img

    Повне очищення організму алкозалежної людини відбувається за рахунок проведення цілого комплексу процедур. Позбавлення від токсинів допомагає відновитися після затяжного запою та позбавитися від похмілля. Таким чином пацієнт не відчуватиме гострої потреби випити спиртне. Проте цей метод не є панацеєю, алкозалежна людина може знову відчути тягу до алкоголю. Проблема залишається актуальною на психологічному рівні. Для отримання повноцінного результату фахівці рекомендують пройти комплексну реабілітацію.

   • Як кинути пити?

    img

    Позбутися від згубної звички можна за допомогою послуг клініки «Центр Здорової Молоді». Фахівці розробляють комплекс лікування згідно з індивідуальними особливостями пацієнта. Різні методи кодування допоможуть вилікувати навіть найскладніші випадки. Психологічна підтримка, детоксикація організму, соціальна реабілітація – далеко не весь перелік послуг, що надаються. Дізнатися повну інформацію про клініку можна, звернувшись за телефоном. Вартість лікування залежатиме від комплексу процедур, необхідного для повного одужання алкозалежної людини.

   • Як бути в тому випадку, коли залежний не бажає лікуватися?

    img

    Жоден спосіб примусового лікування не допоможе впоратися із згубною звичкою вживати алкоголь в необмежених кількостях. Щоб кодування пройшло успішно, потрібне щире бажання пацієнта змінити свій спосіб життя. Допомогти алкозалежній людині можна, влаштувавши їй повноцінну інтервенцію. Вона проходить таким чином:

    • пацієнта запрошують на загальну зустріч з близькими людьми;
    • родичі, друзі та колеги висловлюють своє негативне відношення до алкогольної залежності;
    • пацієнтові не дають можливості виправдовуватися та заперечувати.

    Після цього людина спілкується з професійними психологами.

   • Ціна лікування алкоголізму

    img

    Вартість кожної процедури залежить від її складності та тривалості. Спершу кожному пацієнтові пропонують пройти безкоштовну консультацію у психолога. Актуальна вартість послуг вказана на офіційному сайті «Центру Здорової Молоді». Ціна на кожну окрему послугу може змінюватися залежно від занедбаності випадку. Для отримання кращого результату фахівці рекомендують проходити повний курс лікування, тривалість якого досягає одного місяця. Ціна на комплексну терапію при алкоголізмі стартує від 7000 грн, наркоманії – від 8000 грн.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту