Лікування алкоголізму у Василькові

лікування від алкоголю васильків

Якщо хтось із ваших близьких страждає алкогольною залежністю, важливо розуміти, що це не шкідлива звичка, а хвороба, яка потребує термінової кваліфікованої допомоги. Місцеве відділення клініки «Центр здорової молоді» пропонує пройти лікування алкоголізму в Василькові за доступною ціною і без постановки на облік.

Почати реабілітаційний курс можна на будь-якій стадії. Чим раніше почати боротьбу з алкозалежністю, тим кращих результатів можна досягти.

Коли необхідна допомога професіоналів?

Часто не тільки питуща людина, але і близькі їй люди не відразу помічають грань, коли вживання спиртних напоїв переростає у хворобу. Фахівці рекомендують звертатися за професійною допомогою в наступних випадках:

 1. Втрата контролю над кількістю випитого.
 2. Постійний пошук приводу прийняти нову дозу спиртного.
 3. Прояви гострого похмільного синдрому.
 4. Нестабільний психоемоційний стан, тривожність, дратівливість, агресивна поведінка.
 5. Розвиток запоїв.

Подібна симптоматика вказує на розвиток серйозної залежності. Тому краще не зволікати, а звертатися за профільною допомогою в сучасний реабілітаційний центр. Для всіх пацієнтів доступна послуга – виклик нарколога в Василькові. Запросити фахівця додому можна в будь-який час доби.

Крім екстреної медичної допомоги: детоксикація, лікування білої гарячки і алкогольного отруєння, виведення з запою в Василькові додатково проводяться психологічні консультації на дому, застосовується метод інтервенції, що допомагає хворому визнати наявність залежності і усвідомити необхідність повноцінного терапевтичного курсу.

виведення з запою в Василькові
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Секрет успіху – комплексний підхід в лікуванні алкоголізму

  Наркодиспансери і чимало профільних клінік практикують тільки короткострокові методи терапії, спрямовані на усунення гострих симптомів і купірування фізіологічної залежності. Тому люди, які зіткнулися з проблемою алкогольної залежності в родині, розчарувалися в таких спеціалізованих установах, вирішивши, що вже ніхто не в змозі їм допомогти.

  Кодування та підшивки, програма ДЕТОКС і гіпнотичний вплив – це сприяє полегшенню стану хворого і допомагає викликати огиду до спиртних напоїв лише на деякий час. Щоб лікування від алкоголю пройшло успішно і дало стабільні результати, без ризиків чергових рецидивів потрібен комплексний підхід – поєднання медикаментозних методів, що дають короткостроковий ефект і психотерапевтичної допомоги.

  Після стабілізації фізичного стану хворого, йому необхідна робота з професійним психологом, що дозволяє усвідомити проблему, виявити її причини, знайти шляхи усунення провокуючих чинників. Для цих цілей фахівці застосовують елементи трудотерапії, творчі заняття, Гештальт-терапію, лікування рухом (кінезіотерапія), релакс-терапію та багато інших перевіренех, ефективних методів.

  лікування алкоголізму Васильків

  Що передбачає ефективне лікування?

  виклик нарколога у Василькові

  Незмінними елементами ефективного реабілітаційного курсу є напрямки:

  1. Заняття в групах взаємодопомоги – дозволяють утвердитися в правильних мотиваціях, обмінятися досвідом, змінити коло спілкування і отримати таку важливу моральну підтримку.
  2. Сеанси сімейного системного психоаналізу – необхідні для відновлення втрачених довірчих відносин з близькими людьми, вирішення сімейних конфліктів і непорозумінь, які часто стають причиною розвитку алкоголізму або чергового зриву після завершення терапевтичного курсу.

  Для більшості пацієнтів щоб навчиться повноцінно жити без алкоголю, важливо повірити в себе і свої сили, підвищити самооцінку, знайти нові цілі та інтереси. Цьому сприяє проведення різних тренінгів особистісного росту і майстер-класів, спілкування зі священнослужителями, духовний розвиток, знайомство з цікавими людьми, які пройшли випробування алкозалежністю.

  Сучасний реабілітаційний центр, піклується про своїх випускників і після закінчення лікування, надаючи їм психологічну підтримку і допомогу у вирішенні проблем з працевлаштуванням, отриманням освіти, пошуком свого місця в житті.

  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту