Лікування алкоголізму у Василькові

Якщо хтось із ваших близьких страждає алкогольною залежністю, важливо розуміти, що це не шкідлива звичка, а хвороба, яка потребує термінової кваліфікованої допомоги. Місцеве відділення клініки «Центр здорової молоді» пропонує пройти лікування алкоголізму в Василькові за доступною ціною і без постановки на облік.

Почати реабілітаційний курс можна на будь-якій стадії. Чим раніше почати боротьбу з алкозалежністю, тим кращих результатів можна досягти.

Лікування алкоголізму у Василькові

КОЛИ НЕОБХІДНА ДОПОМОГА ПРОФЕСІОНАЛІВ?

Часто не тільки питуща людина, але і близькі його люди не відразу помічають грань, коли вживання спиртних напоїв переростає у хворобу. Фахівці рекомендують звертатися за професійною допомогою в наступних випадках:

  1. Втрата контролю над кількістю випитого.
  2. Постійний пошук приводу прийняти нову дозу спиртного.
  3. Прояви гострого похмільного синдрому.
  4. Нестабільний психоемоційний стан, тривожність, дратівливість, агресивна поведінка.
  5. Розвиток запоїв.

Подібна симптоматика вказує на розвиток серйозної залежності. Тому краще не зволікати, а звертатися за профільною допомогою в сучасний реабілітаційний центр. Для всіх пацієнтів доступна послуга – виклик нарколога в Василькові. Запросити фахівця додому можна в будь-який час доби.

Крім екстреної медичної допомоги: детоксикація, лікування білої гарячки і алкогольного отруєння, виведення з запою в Василькові додатково проводяться психологічні консультації на дому, застосовується метод інтервенції, що допомагає хворому визнати наявність залежності і усвідомити необхідність повноцінного терапевтичного курсу.

Лікування алкоголізму у Василькові

СЕКРЕТ УСПІХУ – КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД В ЛІКУВАННІ АЛКОГОЛІЗМУ

Наркодиспансери і чимало профільних клінік практикують тільки короткострокові методи терапії, спрямовані на усунення гострих симптомів і купірування фізіологічної залежності. Тому люди, які зіткнулися з проблемою алкогольної залежності в родині, розчарувалися в таких спеціалізованих установах, вирішивши, що вже ніхто не в змозі їм допомогти.

Кодування та підшивки, програма ДЕТОКС і гіпнотичний вплив – це сприяє полегшенню стану хворого і допомагає викликати огиду до спиртних напоїв лише на деякий час. Щоб лікування від алкоголю пройшло успішно і дало стабільні результати, без ризиків чергових рецидивів потрібен комплексний підхід – поєднання медикаментозних методів, що дають короткостроковий ефект і психотерапевтичної допомоги.

Після стабілізації фізичного стану хворого, йому необхідна робота з професійним психологом, що дозволяє усвідомити проблему, виявити її причини, знайти шляхи усунення провокуючих чинників. Для цих цілей фахівці застосовують елементи трудотерапії, творчі заняття, Гештальт-терапію, лікування рухом (кінезіотерапія), релакс-терапію та багато інших перевіренех, ефективних методів.

Лікування алкоголізму у Василькові

Незмінними елементами ефективного реабілітаційного курсу є напрямки:

  1. Заняття в групах взаємодопомоги – дозволяють утвердитися в правильних мотиваціях, обмінятися досвідом, змінити коло спілкування і отримати таку важливу моральну підтримку.
  2. Сеанси сімейного системного психоаналізу – необхідні для відновлення втрачених довірчих відносин з близькими людьми, вирішення сімейних конфліктів і непорозумінь, які часто стають причиною розвитку алкоголізму або чергового зриву після завершення терапевтичного курсу.

Для більшості пацієнтів щоб навчиться повноцінно жити без алкоголю, важливо повірити в себе і свої сили, підвищити самооцінку, знайти нові цілі та інтереси. Цьому сприяє проведення різних тренінгів особистісного росту і майстер-класів, спілкування зі священнослужителями, духовний розвиток, знайомство з цікавими людьми, які пройшли випробування алкозалежністю.

Сучасний реабілітаційний центр, піклується про своїх випускників і після закінчення лікування, надаючи їм психологічну підтримку і допомогу у вирішенні проблем з працевлаштуванням, отриманням освіти, пошуком свого місця в житті.