Лікування алкоголізму у Вінниці

виведення з запою в Вінниці

Коли сім’я стикається з такою бідою, як алкогольна залежність, виникає безліч питань. Куди звернутися за допомогою? Як домогтися позитивних результатів, уникнувши рецидиву? Як уникнути розголосу і громадського осуду? Тепер професійне, анонімне лікування алкоголізму в Вінниці пропонує місцева філія клініки «Центр здорової молоді».

Медична допомога

В першу чергу алкозалежній людині потрібна грамотна медична допомога. Центр пропонує своїм клієнтам наступні види послуг:

 • зняття алкогольного делірію;
 • купірування гострих ознак абстинентного синдрому;
 • виведення з запою в Вінниці;
 • лікування алкогольного отруєння та інтоксикації організму.

Вирішити всі перераховані вище проблеми допомагає грамотна детоксикація, спрямована на очищення організму від шлаків, токсичних компонентів, продуктів розпаду етилового спирту. Фахівці клинки проводять детоксикацію сертифікованими препаратами – ефективними і безпечними, які підбираються в індивідуальному порядку. Також пацієнтові можуть бути призначені сорбенти, спеціальна дієта, прийом імуномодуляторів, вітамінно-мінеральних комплексів.

Надалі протягом усього терапевтичного курсу лікарі-наркологи проводять дієтотерапію, кінезіотерапію, заняття лікувальною фізкультурою, вітамінотерапію, займаються лікуванням супутніх алкоголізму захворювань, його наслідків і ускладнень.

Грамотна детоксикація дозволяє домогтися наступних позитивних ефектів:

 1. Нормалізація метаболізму і обміну речовин.
 2. Купірування похмільного синдрому.
 3. Стабілізація центральної нервової системи і психоемоційного стану хворого.
 4. Позитивний вплив на травну, серцево-судинну, сечовидільну систему.
 5. Очищення організму від токсичних речовин, шлаків, продуктів розпаду етилового спирту.
 6. Поліпшення настрою і працездатності.
 7. Підвищення енергетичного потенціалу.

У деяких випадках, наприклад, при важкій формі отруєння або білій гарячці, своєчасне зняття алкогольного делірію і Допомога лікарів дозволяє зберегти не тільки здоров’я, а й життя пацієнта.

зняття алкогольного делірію вінниця
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Психологічна допомога

  Програма «Детокс» тимчасово усуває залежність людини від вживання спиртних напоїв, проте через певний час вона знову починає тягнутися до чарки. Тому повноцінне лікування від алкоголю, пропоноване фахівцями «Центру здорової молоді», включає в себе обов’язковий курс психотерапії.

  Спочатку з людиною психотерапевт працює індивідуально, допомагаючи виявити причини розвитку залежності, визначити провокуючі фактори і навчитися усувати їх, визнати наявність хвороби і необхідність позбавлення від неї.

  Сеанси сімейної психотерапії проводяться і з родичами, близьким оточенням хворого. Це дуже важливо, оскільки, як правило, рідні алкоголіка самі страждають від співзалежності, потребують допомоги і не знають, як взаємодіяти з пацієнтом на різних стадіях лікувального процесу.

  Потужну підтримку однодумців, формування правильних мотивацій, духовне зростання і поетапне подолання психологічної залежності від алкоголю – дають заняття в групах взаємодопомоги, згідно з принципами програми «12 кроків».

  Заняття творчістю, тренінги, лекції майстер-класи – сприяють формуванню нових цілей і життєвих цінностей, коректуючи особистість і поведінкову модель колишнього алкозалежного. Реабілітанти читають спеціальну літературу, беруть участь в культурних заходах, отримують базову соціальну освіту. Спілкування з однодумцями, волонтерами, священнослужителями сприяє духовному зростанню, формуванню принципово нової системи цінностей і життєвих пріоритетів.

  Лікування алкоголізму Вінниця анонімно

  Як звернутися за допомогою?

  Лікування алкоголізму Вінниця

  «Центр здорової молоді» працює цілодобово, без вихідних днів і перерв. Для отримання консультації, виклику фахівця додому, уточнення вартості лікування і умов проживання досить просто подзвонити в Вінницьку філію реабілітаційного центру або ж скористатися формою зворотного зв’язку на сайті клініки.

  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту