Лікування алкоголізму в Бердичеві

лікування алкоголізму Бердичів

Пройти лікування алкоголізму в Бердичеві анонімно, ефективно і з подальшою соціальною адаптацією пропонує «Центр здорової молоді». Даний спеціалізований заклад має всі необхідні ресурси, команду профільних фахівців для успішної перемоги над алкогольною залежністю і підвищення якості життя пацієнта.

Яка допомога надається алкозалежним?

Реабілітаційний «Центр здорової молоді» пропонує хворим повний комплекс послуг, спрямованих на боротьбу з алкогольною залежністю:

 1. Проведення попередньої діагностики, оцінка фізичного стану пацієнта і ступеня психологічної схильності, визначення стадії алкоголізму.
 2. Розробка індивідуального терапевтичного і реабілітаційного курсу.
 3. Проведення детоксикації організму, купірування похмільного синдрому і усунення фізичної залежності.
 4. Виведення із запою в Бердичеві.
 5. Надання кваліфікованої медичної допомоги, лікування супутніх захворювань і ускладнень від алкогольної залежності.
 6. Психотерапія, спрямована на усунення психологічної залежності від спиртних напоїв.
 7. Допомога в ресоціалізації та соціальної адаптації колишніх алкозалежних.

У клініці доступна така послуга, як виклик нарколога в Бердичеві на дім для надання екстреної допомоги. Запросити фахівця можна в міру необхідності, кожен день і в будь-який час доби. Досвідчений нарколог центру не тільки проведе екстрену детоксикацію, усуне прояви білої гарячки або абстиненції, стабілізує психічний і фізичний стан хворого, але і надасть професійні безкоштовні консультації його ближньому оточенню.

Можливо і примусове лікування від алкоголю із застосуванням мотиваційних бесід і методом інтервенції, які також проводяться в комфортних і звичних для хворого домашніх умовах. Лікування здійснюється анонімно. Кожному гарантується строге дотримання лікарської таємниці і політики конфіденційності.

Комплексний підхід, індивідуальна психотерапія, спеціальні колективні заняття в групах взаємодопомоги, комфортні умови проживання, заняття спортом і творчістю, насичений режим і правильно збалансоване харчування допомагають алкозалежній людині в найкоротші терміни відновитися фізично і духовно, нормалізувати свій психоемоційний стан і назавжди розпрощатися з згубною пристрастю.

виклик нарколога в Бердичеві
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Допомога ближньому оточенню алкозалежного

  «Центр здорової молоді» – один з нечисленних лікувальних установ подібного профілю, які надають професійну допомогу не тільки самому хворому, але і його ближньому оточенню. У більшості випадків, всі члени сім’ї відчувають співзалежність і потребують грамотної психологічної допомоги.

  Важливо вибудувати довірчі відносини з родичем, який проходить курс реабілітації, навчитися правильно взаємодіяти з ним, проявляти необхідну допомогу і підтримку, щоб це не викликало відторгнення, агресії і не привело до чергового зриву. Для уникнення таких несприятливих наслідків в клініці регулярно поводятся сеанси сімейного системного психоаналізу, батьківські дні.

  Членам сім’ї реабілітанта протягом усього терапевтичного курсу і періоду ресоціалізації в цілодобовому режимі надаються необхідні професійні консультації від профільних фахівців. Додатково організовуються зустрічі, тренінги.

  Виведення із запою в Бердичеві

  Відмінності клініки цзм від наркодиспансерів

  лікування алкоголізму Бердичів

  «Центр здорової молоді» не має нічого спільного з традиційним наркодиспансером. По-перше, пацієнтам тут надають комплексну допомогу, не обмежуючись короткостроковими методами – виведення з запою і програма ДЕТОКС. По-друге, пацієнтів тут не ставлять на облік, що дає можливість уникнути розголосу і неприємностей в майбутньому.

  Після виписки співробітники центру продовжують опікуватися долею своїх підопічних, допомагаючи їм якомога швидше адаптуватися в соціумі, отримати роботу, пройти курси, повернутися в сім’ю і зайняти гідне місце в суспільстві.

  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Чоловік упродовж кількох років вживав спиртне у чималих кількостях, тільки зараз погодився на проходження лікування у реабілітаційному центрі. Чи потрібна якась підготовка перед терапією?

    img

    Для початку лікування персоналу потрібна лише згода від пацієнта на добровільне проходження терапії. Хворий повинен усвідомити, що цей шлях нелегкий як у фізичному, і психологічному плані. Попередньо з пацієнтом проводиться консультація, під час якої відбувається оцінка загального стану на момент надходження та ознайомлення з етапами лікування, у тому числі із можливими труднощами.

   • Збираюсь пройти лікування у вашому реабілітаційному центрі. Цікавлять умови проживання та які речі необхідно з собою брати?

    img

    Усім пацієнтам, які проходять реабілітацію в Центрі, надаються комфортні умови проживання та повноцінне триразове харчування. Хворі живуть у заміському комплексі та захищені від зовнішнього світу, щоб ніщо не заважало відновленню. З собою рекомендується взяти постільну білизну, особисті речі, засоби гігієни.

   • Немає можливості особисто приїхати до реабілітаційного центру. Чи можна викликати нарколога додому?

    img

    У клініці лікування алкоголізму в Бердичеві доступна послуга виклику нарколога додому, який надасть екстрену допомогу. Запросити спеціаліста також можна у разі, якщо пацієнту потрібна допомога, але він цурається лікування. Викликати лікаря можна будь-якого дня, незалежно від часу доби. При виїзді проводиться не тільки дезінтоксикація організму, усуваються симптоми абстиненції, а й фахівець допомагає стабілізувати психічний та фізичний стан.

   • Чи можна при проходженні лікування уникнути суспільного розголосу? Цікавить, чи не передає реабілітаційний центр будь-які дані про своїх пацієнтів?

    img

    У «Центрі здорової молоді» у Бердичеві та інших філіях лікування може бути повністю анонімним. Пацієнтів, які проходять реабілітацію в стаціонарі, не ставлять на облік та не розголошують жодних даних. За бажанням можна повідомляти недійсні особисті дані, крім імені.

   • Плануємо найближчим часом відправити близьку людину на лікування, хотілося б розраховувати заздалегідь фінанси. Чи можна дізнатися, яка вартість лікування в реабілітаційному центрі та тривалість?

    img

    Тривалість терапії залежить від того, як довго пацієнт вживає алкогольні напої та які саме, враховується також фізичний та психологічний стан на момент прибуття до центру. Вартість розраховується індивідуально з урахуванням зазначених факторів. Фахівець для кожного хворого підбирає особливе лікування після консультації та діагностики. Для отримання позитивного результату рекомендується лікуватися від алкозалежності не менше 1-2 місяців.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту