Лікування алкоголізму в Білій Церкві

лікування від алкоголізму в Білій церкві

Пройти комплексне лікування від алкоголізму в Білій Церкві, не побоюючись розголосу, постановки на облік, повернення рецидиву можна, звернувшись за допомогою до місцевої філії клініки «Центр здорової молоді». Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи знайдуть необхідні слова і аргументи, які переконають вашу близьку людину в необхідності лікування, і допоможуть їй назавжди розпрощатися з алкогольною залежністю.

Основи успішного лікування алкоголізму

Успішне лікування від алкоголю – це грамотно скомбінована програма реабілітації, яка об’єднала в собі застосування медикаментозних препаратів, що підбираються фахівцями індивідуально, і психотерапевтична допомога, спрямована на видалення підсвідомої психологічної тяги до вживання спиртних напоїв.

Важливо розуміти, що кожен пацієнт – це особистість зі своїм характером, темпераментом, психологічними особливостями. Тому для досягнення позитивних результатів, необхідний індивідуальний підхід при підборі лікарських засобів і при визначенні максимально ефективних психотерапевтичних методик.

виведення із запою в Білій церкві
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Методи відновлювальної терапії

  Терапевтичний курс починається з того, що проводиться виведення з запою в Білій Церкві, а також комплексна детоксикація організму хворого. За допомогою спеціальних препаратів фахівці приводять пацієнта в адекватний, тверезий стан. Стабілізують його самопочуття і настрій, знімають симптоми, властиві абстинентному синдрому. При необхідності проводиться купірування білої гарячки, клінічних проявів алкогольної інтоксикації небезпечних для життя хворого.

  Після цього в реабілітаційному центрі пацієнт проходить повноцінний терапевтичний курс, спрямований на відновлення його здоров’я, працездатності, лікування супутніх захворювань.

  лікування від алкоголю Біла церква

  Психологічна допомога

  виклик нарколога в Білій церкві

  Основна складність боротьби з алкогольною залежністю полягає в тому, що практично всі алкоголіки переконані – вони абсолютно здорові люди і не потребують медичної допомоги. Тому категорично відмовляються від госпіталізації або звернення до фахівців. Якщо пацієнт визнав наявність залежності і існує необхідність позбутися її, то це вже 50% успіху.

  Домогтися такого результату допоможуть психологи, наркологи та психотерапевти, застосовуючи метод інтервенції, проводячи бесіди, що сприяють формуванню правильних мотивацій. Часто люди заперечують всі доводи своїх близьких і друзів, але прислухаються до аргументів досвідчених фахівців. Під час бесід пацієнту докладно розповідають про те, як проходить реабілітаційний курс, описують умови проживання. Це допомагає людині прийняти правильне рішення і погодитися на госпіталізацію.

  Адже багато людей порівнюють спеціалізовані клініки з наркодиспансером. Сучасний реабілітаційний центр являє собою заміський котедж, в якому панує доброзичлива, затишна, комфортабельна обстановка, і створені всі умови для прискореного відновлення постояльців, як у фізичному, так і в психологічному плані.

  Розголосу своєї проблеми, громадського осуду побоюються чимало алкозалежних і члени їх сім’ї. Тому лікування проводиться строго конфіденційно і без постановки на облік. Якщо людина категорично відмовляється від звернення до лікарів, то завжди можна скористатися послугою – виклик нарколога в Білій Церкві на дім, провівши екстрену детоксикацію і психологічні бесіди в звичному для пацієнта домашньому середовищі.

  Чому саме ми?

  Приватний лікувальний заклад в порівнянні з наркодиспансером має низку очевидних переваг:

  1. Гарантована анонімність.
  2. Комфортні умови проживання.
  3. Застосування довгострокових методів лікування.
  4. Можливість успішного проведення терапії на будь-якій стадії алкогольної залежності.
  5. Застосування найсучасніших препаратів і інноваційних психотерапевтичних методик.

  Отримати додаткову інформацію або поставити запитання, можна цілодобово, в телефонному режимі або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті клініки.

  лікування від алкоголізму Біла церква
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Близький родич безконтрольно вживає алкоголь. Неодноразово пропонували провести детоксикацію організму, спробувати інші способи – від будь-якої допомоги відмовляється. Дуже переживаємо, чи можна провести примусове лікування алкоголізму?

    img

    Більшість алкоголіків не усвідомлює згубність звички, безвихідь власного стану та впевнені, що будь-якої миті зможуть кинути пити. Примусове лікування не лише неефективне, а й протизаконне. Щоб допомогти хворому, у Центрі працюють кваліфіковані психологи та лікарі-наркологи, які допомагають переконати у необхідності проходження лікування. Пацієнт повинен дати свою згоду на терапію, щоб отримати стійкий результат і назавжди кинути пити.

   • На тлі тривалого вживання алкоголю у чоловіка виникли проблеми зі здоров’ям: сильна задишка, біль у серці, запаморочення та інші неприємні прояви. Чи входить до курсу реабілітації відновлення фізичного стану?

    img

    Лікування у центрі передбачає кілька етапів, один із яких стабілізація самопочуття. Після виведення із запою хворому підбирається індивідуальна медикаментозна терапія з урахуванням загального фізичного стану та наявних симптомів. Мета лікування – не лише позбавити людину алкогольної залежності, а й повернути здоров’я, працездатність, стабілізувати психоемоційний стан.

   • Знайомий проходив кодування, щоб позбавитись алкогольної залежності. Через півроку звичка знову повернулася. Чи є якісь гарантії, що після курсу лікування у стаціонарі алкозалежність не виявиться знову?

    img

    Жодна клініка не може на 100% гарантувати звільнення від алкогольної залежності. Істотно підвищує ймовірність результативного лікування свідома згода пацієнта на проходження терапії. Протягом усього курсу з хворим працюють психологи, які допомагають визначити справжню причину згубної пристрасті, опрацювати болі, сформувати правильну мотивацію та встановити нові життєві цілі. Все це в комплексі здебільшого дає позитивний та довгостроковий результат.

   • Переживаю, що після проходження лікування в реабілітаційному центрі синові буде складно «влитися» в соціум та жити тверезим за межами установи. Чи можна якось знизити ризик повторного повернення до вживання алкоголю?

    img

    У «Центрі здорової молоді» фінальним етапом лікування є ресоціалізація. Коли фізичний та психоемоційний стан відновлено, важливо показати людині, що жити здоровим життям та бути щасливим без алкоголю можна. Оскільки багато алкоголіків перед вступом не мають роботи, втрачають друзів, щоб поза клінікою не зіткнутися знову з подібними труднощами, фахівці допомагають повернути соціальні навички, знайти гідну роботу. Додатково проводяться бесіди з близькими пацієнта, які неправильно поводяться і виступають провокаторами розвитку алкозалежності.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту