Лікування алкоголізму в Борисполі

Лікування від алкоголізму в Борисполі в умовах госпіталізації, анонімно і доступно пропонує пройти місцева філія клініки «Центр здорової молоді». Дана спеціалізована установа успішно працює на протязі вже більше 10 років, допомагаючи людям, що потрапили в біду, позбутися згубної залежності і почати нове, щасливе, повноцінне життя.

ЯК ПРОХОДИТЬ ТЕРАПІЯ?

Лікування від алкоголю в реабілітаційному центрі – це комплексна програма, що включає в себе надання медичної допомоги, застосування методів психотерапії, підготовку до виходу в соціум, проживання, збалансоване харчування, терапію супутніх захворювань і організацію цікавого, розвиваючого дозвілля.

Лікування алкоголізму в Борисполі

Схема терапевтичного курсу виглядає:

  1. Виведення із запою в Борисполі, проведення детоксикації із застосуванням сучасних і безпечних препаратів, що підбираються фахівцями в індивідуальному порядку.
  2. Проведення попередньої діагностики і розробка терапевтичного курсу на підставі отриманих результатів.
  3. Усунення психологічної залежності за допомогою методів інтервенції, трудотерапії, Гештальт-терапії, арт-терапії, сеансів системного сімейного психоаналізу, занять в групах взаємодопомоги.
  4. Соціалізація – підготовка реабілітанта до повернення у звичне середовище. Індивідуальна робота з психологом, відновлення втрачених особистісних якостей і міжособистісних відносин, набуття навичок і знань, необхідних для успішної адаптації в суспільстві. Проведення тренінгів особистісного росту, лекції, семінари, заходи, спрямовані на духовне зростання, переоцінку цінності і постановку нових цілей.
  5. Ресоціалізація – супровід алкозалежного після виписки з клініки. Передбачає надання психологічної підтримки, заняття в групах взаємодопомоги, надання безкоштовних консультацій, допомога в зміні професії, отримання освіти, підвищення рівня кваліфікації, пошуку гідної роботи, подоланні депресивних станів.
Схема терапевтичного курсу

Статистика та численнішим відгуки самих пацієнтів, свідчать, що такий комплексний поетапний підхід до лікування алкогольної залежності, дозволяє не просто тимчасово домогтися тверезості і поліпшити стан хворого, але і повністю змінити його життя в кращу сторону, назавжди «зав’язати» з вживанням спиртних напоїв.

Лікування проводиться в умовах госпіталізації, кожному пацієнтові гарантується анонімність і сувора конфіденційність. У реабілітаційному центрі на відміну від наркодиспансерів пацієнтів не ставлять на облік, що дозволяє уникнути розголосу проблеми, громадського осуду і проблем в майбутньому, пов’язаних з отриманням водійських прав, влаштуванням на роботу і т.д.

Обстановка нагадує затишний заміський котедж з домашньою обстановкою, ніж лікарню. Спортзал, сауна, паркова зона для прогулянок, різноманітне і цікаве дозвілля, паркова зона для прогулянок, можливості спілкування з новими друзями-однодумцями, психологами, волонтерами, священнослужителями, успішними людьми, які проходили раніше лікування в клініці, – все це доступно кожному з постояльців.

ЯКА ДОПОМОГА ПОТРІБНА РОДИЧАМ АЛКОЗАЛЕЖНОГО?

ЯКА ДОПОМОГА ПОТРІБНА РОДИЧАМ АЛКОЗАЛЕЖНОГО?

Співзалежність – це поширена проблема людей, члени сім’ї яких схильні до алкогольної або будь-якої іншої залежності. Даний стан небезпечний як для співзалежних, так і для його хворого родича. Часто стає причиною зривів і рецидивів навіть після завершення лікувального курсу. Тому ближньому оточенню реабілітантів надається кваліфікована допомога в лікуванні даної проблеми.

Регулярно проводяться батьківські дні, сеанси сімейної психотерапії. Надаються безкоштовні професійні консультації, що допомагають відновити здорову, психологічну атмосферу в сім’ї і грамотно взаємодіяти з хворим на різних стадіях лікування алкоголізму.

Крім того, родичі пацієнта завжди можуть замовити виклик нарколога в Борисполі на дім для надання алкозалежній людині екстреної медичної допомоги. Також для проведення мотиваційних бесід, отримання професійних рекомендацій, що стосуються подальшої терапії.

Часті запитання

1. Виникають підозри, що у сина розвинулася алкогольна залежність. За якими симптомами розпізнати хворобу, щоби можна було вчасно звернутися за допомогою?

Розпізнати прогресуючу згубну звичку можна на ранніх стадіях патологічного потягу до алкоголю. У житті така ознака проявляється тим, що людина віддає перевагу будь-якому заняттю випивці, без спиртного стає агресивною або мовчазною і впадає в депресію. Втрата контролю за кількістю випитого, великі дози алкоголю, похмільний синдром – симптоми алкоголізму. Для точної діагностики краще звертатися до нарколога чи психотерапевта, який за очної консультації оцінить стан хворого.

2. Щодня після роботи та у вихідні чоловік воліє випивати пляшку пива. Чи варто турбуватися і чи потрібне лікування при пивному алкоголізмі?

Алкоголізм – захворювання, яке розвивається поступово із вживання слабоалкогольних напоїв невеликими дозами. Багато пацієнтів, які надходять на лікування до реабілітаційного центру, починали з вживання пива, вважаючи, що напій не шкідливий та безпечний. Це помилкова думка, оскільки більшість хворих не помічають, що незабаром не можуть обходитися без пива, яке стає щоденною потребою та ритуалом. Рекомендується проконсультуватися з наркологом, якщо при відмові від пива спостерігаються зміни у поведінці.

3. Мама почала вживати алкоголь, дуже переживаю за неї і чула, що жіночий алкоголізм важко піддається лікуванню. Чи можна пройти терапію жінкам?

Жінки практично в рівній із чоловіками мірі стикаються з алкогольною залежністю, при цьому алкоголь на жіночий організм діє гостріше. Варто розуміти, що стадії алкоголізму не мають гендерної відмінності. У Центрі проводиться лікування як чоловіків, так і жінок. При доборі терапії враховується стать пацієнта, ступінь залежності, і навіть інші індивідуальні особливості. У клініці розроблено спеціальну програму, яка враховує особливості жіночого алкоголізму.

4. Чув, що перші місяці після виписки з реабілітаційного центру є досить складними, оскільки важко відновлюватися в соціумі, шукати роботу, пристосовуватися жити по-новому. Цікавить, чи є підтримка пацієнтів після проходження реабілітації у Центрі?

Із кожним пацієнтом після виписки підтримується постійний зв’язок, фахівці цікавляться способом життя, фізичним, психологічним станом. Можуть також проводитися контрольні візити, підтримка та надання допомоги у важкі хвилини, щоб уникнути чергових зривів.