Лікування алкоголізму в Боярці

Лікування алкоголізму Боярка

Виведення із запою в Боярці, проведення комплексного реабілітаційного курсу, подальша допомога в соціальній адаптації – всі ці послуги доступні місцевим жителям, які потребують професійної допомоги. Щоб повернути близьку людину до тверезого життя, досить звернутися до місцевої філії клініки «Центр здорової молоді».

Етапи лікування алкогольної залежності

Лікування алкоголізму в Боярці, пропоноване реабілітаційним центром, являє собою послідовну комплексну програму, що включає в себе такі обов’язкові етапи:

 1. Детоксикація організму, очищення від продуктів розпаду етилового спирту, зняття ознак абстиненції. Всі препарати і процедури призначаються наркологами і терапевтами за індивідуальною схемою.
 2. Психотерапія і робота над свідомістю пацієнта – тривале вживання алкогольних напоїв викликає розвиток психологічної залежності, а також накладає негативний відбиток на мислення, характер пацієнта. Людина стає тривожною і дратівливою, часто поводиться неадекватно, у неї можуть проявлятися спалахи необґрунтованої агресії або важкі депресивні стани. Люди, які страждають алкогольною залежністю, замикаються собі, уникаючи навіть спілкування з родичами. Втрачають міжособистісні зв’язки, взаємодіючи лише з псевдо-друзями, товаришами по чарці. Для усунення психологічної залежності важливо виявити причини, що спровокувало її розвиток. Після цього підібрати оптимальні психотерапевтичні методики, що дозволяють усунути їх. Потім проводиться корекція поведінкової моделі, відновлення навичок спілкування та взаємодії в соціумі з іншими людьми, побудова довірчих відносин з ближнім оточенням.
 3. Соціальна адаптація – навіть пройшовши повноцінний реабілітаційний курс, люди, які тривалий час зловживали спиртними напоями, не можуть відразу адаптуватися в суспільстві, повертаючись з клініки в звичне середовище перебування. Програма ресоціалізації дозволяє знайти необхідні знання та навички, отримати моральну і психологічну підтримку, що в значній мірі знижує ризики можливого рецидиву. Крім того, випускникам допомагають волонтери та соціальні працівники, сприяючи в отриманні освіти або при зміні професії, працевлаштуванні, вирішенні конфліктних ситуацій, усуненні депресивних станів.

Така послідовна програма, проведена з урахуванням всіх індивідуальних особливостей хворого, дає приголомшливі результати. Більшість реабілітантів не просто позбавляються від алкогольної залежності, але і ростуть духовно, розкривають в собі нові здібності і прихований до сих пір особистісний потенціал. Стають відповідальними і цілеспрямованими людьми, домагаючись величезних успіхів в роботі і в особистому житті.

Виклик нарколога в Боярці
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Які послуги надаються?

  Сучасна приватна спеціалізована установа надає своїм пацієнтам види послуг:

  1. Виклик нарколога в Боярці для проведення екстреної детоксикації і виведення з запою в цілодобовому режимі.
  2. Проведення попередньої діагностики і розробка індивідуального терапевтичного курсу.
  3. Надання безкоштовних професійних консультацій від кваліфікованих фахівців.
  4. Повноцінна лікувальна програма, що включає в себе не тільки медичну допомогу та психологічну реабілітацію, а й проживання в комфортних умовах, організацію цікавого і розвиваючого дозвілля, підготовку до виходу в соціум, лікування супутніх алкоголізму захворювань, смачне, різноманітне і правильно збалансоване харчування.
  5. Надання консультацій членам сім’ї реабілітанта і надання їм допомоги при лікуванні співзалежності.
  6. Примусове лікування від алкоголю методом інтервенції – проведення мотивуючих бесід в комфортних для пацієнта домашніх умовах.

  Анонімність, доступність, індивідуальний підхід, високий рівень кваліфікації фахівців, широкий спектр послуг та розумна демократична цінова політика – основні переваги спеціалізованого реабілітаційного центру.

  Виведення із запою Боярка
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту