Лікування алкоголізму в Бучі

лікування алкоголізму Буча

При проблемі алкогольної залежності необхідно терміново вживати заходи, оскільки дане захворювання швидко прогресує, руйнує особистість і здоров’я хворого, часто призводить до летального результату. На жаль, більшість пацієнтів перебувають у стадії заперечення і вважають себе абсолютно здоровими людьми.

Щоб врятувати свою близьку, рідну людину, членам сім’ї слід якомога швидше звернутися за допомогою в «Центр Здорової молоді», що пропонує повноцінне та ефективне лікування алкоголізму в Бучі, як в стаціонарі, так і в домашніх умовах.

Екстрене надання допомоги

Лікування від алкоголю може здійснюватися вдома, завдяки такій послузі, як виклик нарколога в Бучі. Після огляду та оцінки стану хворого, лікар визначає оптимальні методи терапії і надає наступні послуги:

 1. Виведення із запою в Бучі.
 2. Проведення детоксикації за допомогою очищувальних крапельниць і спеціальних препаратів, дозування яких визначаються в індивідуальному порядку.
 3. Купірування ознак похмільного синдрому.
 4. Попередження можливих ускладнень – білої гарячки, судомного синдрому, психічних розладів.
 5. Стабілізація показників артеріального тиску і серцевого ритму.
 6. Поліпшення психоемоційного настрою.

У деяких випадках призначається і симптоматичне лікування, яке передбачає дотримання певної дієти, прийом сорбентів, антиоксидантів, імуномодуляторів, вітамінно-мінеральних комплексів, снодійних та заспокійливих лікарських засобів. Після надання першої допомоги фахівець надає хворому і членам його сім’ї детальну інформацію про стадії алкогольної залежності, нюансах проведення подальшого терапевтичного курсу.

Психологічна реабілітація, що відноситься до категорії довгострокових методів лікування, можлива тільки в умовах клініки. Дуже рідко хворі, які страждають на алкоголізм, усвідомлюють свою проблему і добровільно погоджуються на лікування. У таких випадках допоможе метод інтервенції – мотивуючі бесіди в комфортних домашніх умовах, які дозволяють вийти зі стадії заперечення, усвідомити всі наслідки алкоголізму і погодитися на госпіталізацію. При цьому можливий безкоштовний трансфер пацієнта в клініку, для проходження подальшого реабілітаційного курсу.

Виведення із запою в Бучі
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Професійна допомога в клініці

  Лікування алкогольної залежності в умовах госпіталізації – найбільш ефективно і результативно. Занурення в здорове суспільство, обмеження від спокус зовнішнього світу і впливу звичного оточення, режим дня, правильне харчування, фізичні навантаження, свіже повітря і цілодобова допомога профільних фахівців, знижують ризики чергового зриву і прискорюють процес одужання.

  При надходженні в клініку пацієнт розмовляє з психологом, проходить комплексну діагностику, що дозволяє оцінити його психічний і фізичний стан. Потім розробляють для нього індивідуальну програму реабілітації, яка буде максимально дієвою і безпечною.

  Лікування включає в себе терапію і профілактику супутніх алкоголізму захворювань, а також купірування психологічної залежності. У реабілітаційному центрі проводяться заняття в групах взаємодопомоги, сеанси сімейного системного психоаналізу, застосовуються елементи релакс-терапії, кінезіотерапії, арт-терапії та Гештальт-терапії.

  Завдяки даним способам людина стверджується в правильних мотиваціях, знаходить способи подолання тяги до вживання спиртних напоїв під керівництвом досвідчених фахівців. Тренінги духовного зростання, спортивні заняття, творчі гуртки, різні заходи, спрямовані на особистісний розвиток людини, допомагають йому змінити своє ставлення до життя, навчитися розслаблятися, вирішувати проблеми, отримувати задоволення без будь-яких штучних допінгів.

  В процесі реабілітаційного курсу реабілітант набуває нові професійні навички і знання, базову соціальну, духовну освіту, що дозволяє максимально швидко знайти своє місце в суспільстві після виписки. Уникнути зривів, налагодити власне життя і стосунки з близькими людьми.

  виклик нарколога Буча
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту