Лікування алкоголізму в Чернігові

Виведення із запою Чернігів

Тепер в місті Чернігів можна пройти ефективне лікування від алкоголю без постановки на облік і за розумною ціною. Кваліфіковану допомогу алкозалежним людям і членам їх сімей готові надати співробітники місцевого відділення клініки «Центр здорової молоді».

Специфіка роботи центру

Клініка спеціалізується на лікуванні різних видів залежностей і успішно діє вже протягом 10 з гаком років, відкриваючи свої філії в різних містах України. До помітних особливостей даного лікувального закладу можна віднести:

 1. Комплексний підхід до лікування алкогольної залежності.
 2. Надання медичної та психологічної допомоги.
 3. Суворе дотримання політики конфіденційності.
 4. Індивідуально розроблена для кожного пацієнта терапевтична програма.
 5. Акцент на психологічну, соціальну реабілітацію, духовний розвиток.

Лікування алкоголізму в Чернігові в клініці проводиться в умовах госпіталізації. Перебування в комфортних умовах, правильно збалансоване харчування, цілодобове спостереження фахівців, дотримання режиму дня, заняття спортом створюють оптимальні умови для фізичного і психологічного відновлення.

Крім того, під час перебування в центрі пацієнт занурюється в здоровіше терапевтичне співтовариство, захищається від негативного впливу друзів-товаришів по чарці, можливості придбання і вживання алкогольних напоїв.

Дуже часто на початкових стадіях терапії у пацієнтів трапляються нервові зриви, депресивні стани і тоді своєчасна допомога кваліфікованого фахівця необхідна.

Лікування алкоголізму в Чернігові
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Заходи першої допомоги

  Людям, що страждають на алкогольну залежність, часто може знадобитися екстрена медична допомога. Клініка «Центр здорової молоді» пропонує види послуг:

  1. Лікування білої гарячки, зняття алкогольного делірію.
  2. Купірування абстинентного синдрому.
  3. Виведення із запою в Чернігові.

  Процедури проводяться в комфортних домашніх умовах, в будь-який час доби. Для екстреної детоксикації застосовуються ліцензовані безпечні препарати і інноваційні методики. Способи детоксикації, підбираються лікарем-наркологом індивідуально, як і дозування лікарських засобів.

  зняття алкогольного делірію

  Методи лікування

  лікування від алкоголю

  Терапевтичний курс, спрямований на лікування алкозалежності, включає в себе:

  1. Проведення програми Детокс.
  2. Лікарська терапія.
  3. Лікування супутніх захворювань і наслідків алкоголізму.
  4. Лікувальна фізкультура.
  5. Дієтотерапія.
  6. Релакс-терапія.
  7. Сеанси сімейного системного психоаналізу.
  8. Гештальт-терапія.
  9. Тренінги особистісного зростання.
  10. Кінезіотерапія – лікування руховою активністю.
  11. Заняття в групах взаємодопомоги по Мінесотській програмі «12 кроків».

  У центрі регулярно проводяться різні лекції, тематичні бесіди на тему сімейних відносин, духовних цінностей, профілактики ВІЛ-інфекції. Реабілітанти отримують можливість спілкування зі священнослужителями, юристами, соціальними працівниками, волонтерами, сексологами, сімейними психотерапевтами. Все це дозволяє вирішити багато питань і усунути фактори, що спровокували формування згубної залежності.

  Соціальна адаптація

  Після виписки з клініки колишня алкозалежня людина ще не стабільна в психоемоційному плані. Вона знову опиняється в звичному середовищі, потрапляє під вплив колишнього оточення, стикається з накопиченими за час хвороби і лікування життєвими проблемами. На жаль, часто це призводить до чергового зриву і новому запою.

  Попередити настільки несприятливі наслідки допомагає програма соціальної адаптації та соціалізації. Випускникам клініки надається всебічна підтримка, допомога соціальних працівників та психологів. Вони можуть продовжити освіту, змінити кваліфікацію, знайти хорошу роботу і стати повноцінними членами суспільства.

  «Центр здорової молоді» надає повний комплекс послуг, спрямованих на боротьбу з алкоголізмом – починаючи від екстреної детоксикації (зняття алкогольного делірію) і закінчуючи комфортною соціальною адаптацію своїх підопічних.

  лікування від алкоголю чернігів
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту