Лікування алкоголізму в Хмельницькому

лікування алкоголізму Хмельницький

За запитом «лікування алкоголізму Хмельницький» можна знайти доволі багато інформації. Існують різні методи кодування, виведення із запою, позбавлення від похмілля, навіть одужання за допомогою народних засобів. Але найефективнішим вважається комплекс процедур:

 1. Детоксикація від токсичних речовин в організмі через вживання спиртних напоїв.
 2. Медикаментозна терапія. Приймання препаратів, котрі нормалізують стан організму та психіки.
 3. Реабілітація алкоголіків. Використання психотерапевтичних маніпуляцій, ефективність яких доведена науково. Серед них: мотиваційне консультування, когнітивно-поведінкова терапія, метод позитивного підкріплення.
 4. Ресоціалізація алкозалежних. Допомога в налагодженні життя у суспільстві: пошуку роботи, відновленню довіри оточення, покращенні взаємин з рідними та близькими, реалізації власної особистості.
 5. Кодування від алкоголізму.

Також сюди варто віднести роботу зі співзалежними рідними та близькими людьми. Адже саме співзалежність – основний фактор розвитку алкоголізму.

Всі ці терапевтичні процедури впроваджують у програму одужання спеціалісти «Центр Здорової Молоді Україна».

Кодування алкозалежних у Хмельницькому

Кодування від алкоголізму – це маніпуляція, спрямована на виникнення в алкозалежного відрази чи страху до вживання алкогольних напоїв. В залежності від складу його характеру, мотивації, стадії захворювання обирається найбільш ефективний метод.

Загалом дана методика з‘явилася ще у вісімдесятих роках минулого століття. Її започаткував науковий діяч Олександр Довженко. Полягала вона у тому, щоб за допомогою гіпнозу чи шокової терапії вселяти страх до приймання спиртного. Після процедури алкоголік був впевнений, що навіть крапля алкоголю призведе його до смерті.

Сам гіпноз, який використовується в медичній практиці й надалі, діє таким чином, що при потраплянні в організм етилового й справді можуть розвиватися побічні реакції:

 1. Вегетосудинна дистонія.
 2. Галюцинації та марення.
 3. Стан депресії.
 4. Полінейропатія.
 5. Інсульт.
 6. Людину може навіть паралізувати.

Вони проявляються індивідуально. Передбачити їх неможливо.

Гіпноз дієвий для осіб з високим рівнем сугестивності. Не застосовується, якщо хворий старший ніж 60 років. Також важливо зазначити, що він протипоказаний:

 1. Під час абстинентного синдрому. Тому краще перед даним типом кодування здійснити детоксикацію.
 2. При черепно-мозкових травмах, порушеному ритму серця, судомах. Тим більше епілепсії.

Враховуючи те, що це вплив на підсвідомість людини, можливі зміни у психічному стані. Тому таку маніпуляцію, як і всі інші, повинен виконувати тільки лікар.

Гіпноз можна включити до психологічних методів кодування від алкоголізму. Але це не єдиний підхід.

Наразі формуються відносно нові способи:

 1. Самогіпноз. Передбачає спільну роботу фахівця та пацієнта. Чудовим прикладом є реабілітація. Коли відбувається зміна поглядів, мислення, поведінки завдяки цій взаємодії
 2. Якоріння. Запозичене у техніки нейролінгвістичного програмування. Його мета – зруйнувати психологічні прив‘язки, котрі диктують, що алкоголь приносить радість. Замість цього утворюються нові. Ті, що запевняють алкоголіка у шкоді вживання спиртного.

Результативність даних методів залежить від того, наскільки мотивована людина позбутися від залежності. Через це «ЦЗМ Україна» обов‘язково працює над появою власного бажання лікуватися у хворого. Щоб «кодування від алкоголізму Хмельницький» принесло якомога більше користі.

Найпопулярнішим серед усіх продовжує залишатися медикаментозне кодування від алкоголю. Виконується двома способами:

 1. Вшивання спеціалізованої ампули під шкіру. Термін її дії приблизно один рік.
 2. Щоденне приймання перорально, внутрішньом’язово медикаментів. Бажано не перевищувати термін більш ніж на три роки. В залежності від клінічної картини хворого.

Використовується два типи препаратів:

 1. Ті, що викликають стан схожий з передозуванням після приймання навіть найменшої кількості алкоголю. З них – Дисульфірам, Еспераль, Тетурам та інші. Діють на організм таким чином: блокують ферментні системи організму, котрі забезпечують знешкодження токсичних елементів розпаду етанолу. Що і викликає, знову ж таки тяжкі отруєння.
 2. Такі, котрі блокують опійні рецептори. Адже вони грають роль у виникненні ейфорії під час вживання алкоголю. В результаті людина припиняє отримувати задоволення від спиртного. Це ліки на основі налтрексону.

В жодному разі не варто проводити процедуру самостійно, так само як і призначати ті чи інші препарати. Цим може займатися, знову ж таки, лише лікар.

Новим, мало дослідженим методом є апаратне кодування. Його дія спрямована на активні частини головного мозку, точки, котрі відповідають за отримання позитивних емоцій від вживання алкоголю. Таким чином, що вони зникають. Ефективність даного методу не доведена.

Фахівці «ЦЗМ Україна» у Хмельницькому рекомендують поєднувати кодування від алкоголю з іншими методиками лікування алкогольної залежності.

кодування від алкоголізму Хмельницький
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Методики лікування

  Вище було згадано певний алгоритм, як вилікувати алкозалежність, а також детально розписано про один з методів лікування алкоголізму – кодування.

  Та це не єдиний спосіб допомогти людям зі схожими проблемами.

  Професіонали у галузі одужання від залежностей «Центр Здорової Молоді Україна» надають широкий спектр послуг, пов‘язаних з даною тематикою.

  1. Спочатку відбувається детоксикація. Через те, що на останніх стадіях алкоголізму при різкій відмові від етилового спирту можливий небезпечний розлад – делірій. А також, вона полегшує абстиненцію, нормалізує фізичний стан. Містить у собі комплекс спеціалізованих крапельниць, препаратів, обов‘язково – курс вітамінів. Не може вважатися, як окремий метод та завжди використовується спільно з іншими.
  2. Далі – медикаментозна терапія. Передбачає відновлення фізичного, психологічного, психічного стану завдяки прийманню ліків, оздоровлювальних процедур.
  3. Після медичного втручання, з огляду на стадію алкогольної залежності, обирається подальший спосіб впливу на залежного: реабілітація та ресоціалізація, відвідування груп «Анонімних Алкоголіків», психолога, амбулаторне супроводження хворого.
  4. Також паралельно проводиться психологічна корекція співзалежності у рідних та близьких алкоголіків.

  Якщо для Вас актуальні теми «наркологічний диспансер», «кодування від алкоголізму (Львів)», «лікування алкоголізму Хмельницький», телефонуйте нам. Фахівці «Центр Здорової Молоді Україна» допоможуть Вашим рідним та близьким позбутися від алкозалежності.

  кодування від алкоголізму хмельницький ціна
  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту