Лікування алкоголізму в Коростишеві

Анонімне лікування алкоголізму в Коростишеві, без постановки на облік, із застосуванням довгострокових способів терапії тепер можна пройти в «Центрі здорової молоді». Профільні фахівці, застосовуючи сучасні медикаментозні, психотерапевтичні методики, допоможуть побороти алкогольну залежність і повернути до повноцінного, здорового і тверезого життя алкозалежного.

Лікування алкоголізму в Коростишеві

ЯКІ МЕТОДИ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ?

«Центр здорової молоді» лікування від алкоголю проводить комплексно, застосовуючи для цих цілей результативні методики:

 1. Проведення детоксикації організму і корекцію порушення обмінних процесів, виведення з запою в Коростишеві.
 2. Заняття спортом і лікувальною фізкультурою.
 3. Кінезіотерапія – лікування патологічних станів за допомогою руху.
 4. Колективну роботу в групах взаємодопомоги.
 5. Релакс-терапію – навчає алкозалежних людей знімати напругу і наслідки стресових факторів, без вживання спиртних напоїв.
 6. Арт-терапію – малювання, ліплення та інші творчі заняття.
 7. Проведення тренінгів особистісного росту, що сприяють розкриттю внутрішнього потенціалу і відновленню навичок міжособистісного спілкування.
 8. Індивідуальні психологічні консультації та сеанси сімейної психотерапії.
 9. Надання професійної допомоги ближньому оточенню і членам сім’ї реабілітанта.
 10. Духовне зростання, бесіди зі священнослужителями, які сприяють зміні світогляду пацієнта і формуванню нової системи цінностей, життєвих принципів.
 11. Ресоціалізацію – спрямована на профілактику рецидивів і успішну адаптацію реабілітанта в соціумі після виписки з клініки.

Комплексна програма реабілітації дозволяє подолати як хімічну, так і психологічну залежність від спиртного, усунути причини захворювання, відновити здоров’я пацієнта і в значній мірі підвищити якість його життя.

ЯКІ МЕТОДИ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ?

ПЕРЕВАГИ КЛІНІКИ ЦЗМ

Серед інших спеціалізованих установ «Центр здорової молоді» вигідно вирізняється завдяки перевагам:

 1. Анонімність.
 2. Комфортабельні умови проживання.
 3. Уважне, доброзичливе і делікатне поводження персоналу.
 4. Можлива послуга – виклик нарколога в Коростишеві на дім.
 5. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта і розробка спеціальних реабілітаційних програм.
 6. Можливість проведення успішного терапевтичного курсу на будь-якій стадії розвитку алкогольної залежності.

До числа додаткових переваг клініки можна також віднести – надання допомоги при лікуванні співзалежності у родичів пацієнта, зручне місце розташування, надання повноцінної медичної допомоги з лікуванням всіх супутніх захворювань і ускладнень від алкогольної залежності, а також доступну демократичну цінову політику.

ПЕРЕВАГИ КЛІНІКИ ЦЗМ

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ УСПІШНОЇ БОРОТЬБИ З АЛКОГОЛІЗМОМ

Поєднання медичної та психологічної допомоги – це головні принципи, дотримання яких необхідно для досягнення стабільних, пролонгованих позитивних результатів при лікуванні алкогольної залежності.

Купірувати ознаки гострого прояву абстинентного синдрому і усунути на час тягу до вживання спиртного вдається в найкоротші терміни, але процес повного очищення організму займає близько 3 місяців. Психологічна реабілітація дозволяє людині прийняти свідоме рішення про відмову від вживання алкоголю, сформувати правильні мотивації і подолати бажання приймати алкоголь на свідомому і підсвідомому рівні.

Навіть при успішному проходженні цих двох етапів, ризики рецидиву у колишнього алкозалежного не виключені. Особливо висока ймовірність зриву в перші місяці, коли реабілітант повертається в звичне для себе середовище існування, стикається з реальними проблемами і спокусами зовнішнього світу. Щоб цього не сталося, на протязі 6 місяців з моменту завершення реабілітаційного курсу випускникам клініки надається терапевтичний супровід, психологічна і соціальна допомога з метою профілактики рецидивів і успішної адаптації в суспільстві.