Лікування алкоголізму в Козятині

лікування від алкоголю козатин

Найефективніше лікування алкоголізму в Козятині можна пройти в спеціалізованому реабілітаційному центрі. Перевагами звернення в приватну установу є анонімність, а також застосування довгострокових терапевтичних методів і подальша допомога в соціальній адаптації.

Відмінність короткострокових від довгострокових методів боротьби з алкоголізмом

Більшість спеціалізованих клінік і наркодиспансерів лікування від алкоголю проводять, використовуючи короткострокові методи. До них відносяться методики:

 • програма ДЕТОКС;
 • виведення з запою в Козятині;
 • зняття похмільного синдрому;
 • підшивка;
 • кодування;
 • гіпнотичний вплив.

Всі ці способи спрямовані на те, щоб полегшити стан хворого, усунути гострі симптоми, характерні для білої гарячки або абстиненції, викликати відразу до алкоголю, його фізіологічне неприйняття, купіруя фізичну залежність. Однак мінусом перерахованих методик є нетривалий термін їх дії. У більшості випадків навіть найякісніше кодування зберігає ефект протягом півроку або менше. Черговий зрив і вихід в запій – це залишається питанням часу.

Довгострокові методи боротьби з алкоголізмом спрямовані на усунення психологічної залежності. Вони змінюють свідомість і мотивації пацієнта, це гарантує тривалу, стійку ремісію. Згідно зі статистикою, більше 80% пацієнтів, які пройшли повноцінний реабілітаційний курс із застосуванням довгострокових методів, назавжди відмовляються від вживання спиртного.

виведення із запою в Козятині
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  До довгострокових методів лікування відносяться наступні методики:

  1. Заняття в групах взаємодопомоги.
  2. Гештальт-терапія.
  3. Проведення сімейного системного психоаналізу.
  4. Творчі заняття (арт-терапія).
  5. Когнітивно-поведінкова терапія.

  У сучасному реабілітаційному центрі лікування проводиться комплексно. Спочатку пацієнтові надають медичну допомогу, допомагаючи вийти зі стану запою, усунути похмілля і тягу до алкоголю. Після цього настає черга психологічної реабілітації.

  Методи психотерапії підбираються індивідуально, з урахуванням всіх особливостей пацієнта і клінічного випадку. Незмінними залишається індивідуальна робота з психологом, сімейна психотерапія та колективні заняття, що дозволяють людині знайти необхідну підтримку, досвід, повірити в свої сили і утвердитися в нових мотиваціях.

  лікування алкоголізму в Козятині

  Що ще сприяє ефективному лікуванню від алкоголізму?

  виклик нарколога у Козятині

  Алкоголізм є психосоматичним захворюванням, важко його виявити причини і визначити способи їх усунення. Досягненню позитивних результатів сприяє попередня діагностика, що дозволяє оцінити стан хворого, можливу спадкову або психологічну схильність до алкоголізму. Часто коріння проблеми криється у відсутності сенсу життя, поганих стосунках з близькими людьми, як і не достатня самореалізація.

  Тому грамотний реабілітаційний курс крім терапевтичних методик включає в себе заходи, спрямовані на духовне зростання і розкриття особистісного потенціалу пацієнта. Для цих цілей реабілітанти займаються творчістю, спортом, відвідують лекції, майстер-класи, тренінги міжособистісних відносин і особистісного зростання.

  Величезний мотиваційний поштовх дає спілкування з випускниками центру, людьми, які зуміли подолати алкогольну залежність і досягти певних успіхів у житті. Духовне просвітництво, спілкування зі священнослужителями допомагають знайти віру і змінити систему цінностей. Правильно організоване вільне проведення часу багато в чому змінює особистість пацієнта в кращу сторону і позбавляє від психологічної тяги до алкоголю.

  Закріпити досягнуті результати дозволяє ресоціалізація. Випускникам центру пропонується допомога психологів, волонтерів та соціальних працівників. З ними і членами їх сімей тісно співпрацюють професіонали, готові надати необхідну підтримку в будь-який час.

  При необхідності отримати додаткову детальну інформацію, консультацію, скористатися послугою виклик нарколога в Козятині достатньо зателефонувати до філії кініки «Центр здорової молоді».

  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту