Лікування алкоголізму в Кривому Розі

лікування алкоголізму кривий ріг

Лікування алкоголізму в місті Кривий Ріг сьогодні потрібне багатьом. Люди випивають пляшку пива або келих вина після роботи, але спочатку це не викликає побоювань. Поступово вони втягуються, втрачають контроль над своєю поведінкою під час свят, у них з’являються провали в пам’яті, толерантність, дратівливість, якщо немає можливості випити.

Порятунок від алкогольної залежності вимагає професійного підходу, тому важливо не займатися самолікуванням, а своєчасно звертатися до лікаря-нарколога. На початковій стадії наслідки будуть менш руйнівними і повернутися до тверезого життя вдасться швидше.

Ефективні способи лікування від алкоголю

Ефективні способи лікування від алкоголю зазвичай обирають після попередньої консультації. Сьогодні застосовують такі методики:

 1. Медикаментозне кодування.
 2. Кодування за методом “Довженка”.
 3. 12 кроків.

Під час першого використовують два види препаратів. Дисульфірам порушує вироблення ферментів, що розщеплюють етанол, уповільнює його метаболізм. Після процедури спирт не розщеплюється і не виводиться з організму, накопичується в тканинах, викликає інтоксикацію. Якщо закодований порушить режим тверезості, він відчує болі, спазми, сильну нудоту, запаморочення, прискорене серцебиття, стрибки артеріального тиску. Після введення лікарського засобу проводять провокацію – під контролем лікаря пацієнту дають випити 50-70 мл горілки. Пережиті відчуття викликають страх наслідків, людина перестає пити.

Ще одна група препаратів має в складі Налтрексон. Це Наксон, Вівітрол, Антаксон, Налтрексин. Вони впливають на рецептори головного мозку, що передають інформацію про отримання задоволення. Після сеансу розпивання спиртного не дає очікуваних відчуттів, тяга до випивки проходить.

Використання медикаментів має такі протипоказання – ниркова та печінкова недостатність, цукровий діабет, непереносимість компонентів ліків, вік більше 65 років, вагітність.

Другий спосіб полягає в тому, що людину занурюють у гіпнотичний сон і проводять навіювання. Їй вселяють думки про смертельну небезпеку, на яку вона себе наражає своєю поведінкою. Таким чином формується відраза до спиртних напоїв – колишній алкоголік може спокійно перебувати в компанії, де вживають алкоголь без бажання випити. Цей метод не підійде людям, несприйнятливим до гіпнозу, тим, хто страждає на епілепсію, психози, психоневрози.

Дуже ефективна програма – 12 кроків. Вона будується на усвідомленому прагненні одужати. Людина перестає заперечувати, що хвора, перестає звинувачувати оточуючих, приймає факт необхідності сторонньої допомоги. Реабілітація триває і після виходу зі стаціонару – раніше залежний відвідує групи анонімних алкоголіків, за необхідності ходить до лікаря-психотерапевта, повертається до сім’ї та на роботу.

Для того щоб лікувати алкоголіка, необхідно проаналізувати причини його залежності. Це може бути невпевненість, перевантаження, стреси, кар’єрні та сімейні невдачі. На психотерапевтичних сеансах ведеться робота з відновлення психоемоційного фону, формування правильних звичок і корисних навичок.

лікуватися від алкоголізму в Кривому Розі
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Умови лікування залежності від алкоголю в ЦЗМ

  Тривалість, яка знадобиться для того, щоб пройти лікування від алкоголізму і його ціна залежатимуть від стадії, мотивації, необхідних додаткових процедур, стану здоров’я. Вартість починається від 800 грн (консультація лікаря), кодування – від 6000 грн (1 сеанс), детоксикація – від 1600 грн (1 сеанс).

  Центр гарантує такі переваги:

  1. Комфортні умови.
  2. Висока кваліфікація фахівців.
  3. Конфіденційність.
  4. Перевірені методики.
  5. Безпека.

  Реабілітаційний центр “Центр здорової молоді” надає можливість VIP-реабілітації. Пацієнти лікуватимуться від алкоголізму в Кривому Розі в комфортабельному окремому номері, під індивідуальним наглядом нарколога. Вони зможуть з будь-яких питань звернутися до особистого консультанта.

  ефективне лікування алкоголізму відгуки кривий ріг

  Чи можливо вилікувати алкоголізм у короткі терміни?

  Ефективні способи лікування від алкоголю

  Людям потрібне швидке ефективне лікування алкоголізму. Відгуки свідчать, що в місті Кривий Ріг є можливість пройти програму за 28 днів і отримати надійний результат. Це інтенсивний курс, призначений для тих, хто не може надовго лягати в клініку.

  Методика лікування алкоголізму включає діагностику, детокс-програму, нормалізацію сну і харчування, усунення фізичної залежності за допомогою кодування, психотерапевтичну реабілітацію. Пацієнт відвідує індивідуальні сеанси з психологом, сімейні консультації, на яких розбирають помилки у стосунках, працюють над створенням здорової атмосфери в сім’ї.

  Важливо розуміти, що залежність від спиртного – хвороба. Вона впливає на всі сфери життя: здоров’я, самореалізацію, стосунки з близькими та друзями. На фізичному рівні усунути тягу можна гіпнозом або медикаментами. Для цього потрібен один сеанс. Відновлення нормального стану на психологічному рівні потребує більше часу. Експрес-програми допомагають набути мотивації, усунути причини, що викликають бажання пити, опрацювати деструктивні установки, навчитися контролювати емоції, страхи, справлятися з перевантаженнями і депресіями.

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Ціни на послуги лікування алкоголізму

  Наші Ціни

  • Назва послуги
   Вартість, грн.
   Тривалість
  • Консультація психолога
   Безкоштовно
   2 години
  • Комплексна реабілітація (алкоголізм)
   від 7000 грн.
   28 днів
  • Виведення із запою (клініка)
   від 2000 грн.
   1 доба
  • Виведення із запою на дому
   від 2500 грн.
   1 сеанс
  • Кодування “Потрійний блок” (клініка)
   від 7000 грн.
   1 сеанс
  • Кодувальний імплант (підшивка)
   уточнюйте
   від 1-2 діб
  • Кодування за методом “Довженко”
   від 7000 грн.
   1 доба
  • Блокада (клініка)
   від 6000 грн.
   1 сеанс
  • Амбулаторна детоксикація (клініка)
   від 1600 грн.
   1 сеанс
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Чоловік п'є пиво щовечора. Як я можу допомогти йому кинути?

    img

    Головне завдання – зрозуміти, які проблеми чоловік намагається вирішувати за допомогою пива. Це може бути стрес, психологічна криза, напружений життєвий ритм. Випивка – це наслідок, а не причина. У центрі, пройшовши експрес-програму за 28 днів, він на психотерапевтичних сеансах розбереться в собі та своїх проблемах. Ви також зможете відвідувати психологічні консультації і зрозуміти, як ви можете підтримати і допомогти чоловікові.

   • Я можу розраховувати на конфіденційність під час лікування залежності в центрі?

    img

    Так, кожному пацієнту гарантується анонімність. Інформація про проходження реабілітації нікому не передається.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту