image

Безкоштовна консультація

Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

  Лікування алкоголізму в Малині

  виклик нарколога у Малині

  Лікування алкоголізму в Малині тепер можна пройти, не звертаючись за допомогою в спеціалізовані установи, розташовані в Житомирі. Повноцінну програму, спрямовану на усунення фізичної та психологічної залежності, реабілітацію, подальшу соціальну адаптацію пропонують своїм пацієнтам місцева філія «Центр здорової молоді».

  Правильно розроблений підхід – крок до успішного одужання

  Лікування від алкоголю в клініці «Центр здорової молоді» носить комплексний характер. Усунення тяги до вживання спиртних напоїв передбачає виведення з запою Малині та детоксикацію – це тільки перші кроки на шляху до одужання.

  Основний акцент робиться на психологічну складову лікування. Використовуючи сучасні психотерапевтичні методики, фахівці центру визначають ті проблеми і провокуючі фактори, які призвели до розвитку залежності, і знаходять дієві способи їх усунення.

  Важливо сформувати мотивацію у пацієнта. Повинна виробитися його особиста зацікавленість, щоб позбутися від небезпечної хвороби. Індивідуальні психологічні консультації, метод інтервенції дозволяють алкозалежнй людині вийти зі стадії заперечення, визнати наявність залежності і прийняти добровільне рішення про необхідність подальшого лікування.

  Потім до реабілітаційної програми підключаються колективні заняття в групах взаємодопомоги, різноманітні тренінги, психотерапія. Корекція поведінкової моделі, мислення проводяться не тільки з хворими, а й з членами сім’ї. Вони часто страждають від співзалежності та теж потребують психологічної допомоги і грамотних консультацій кваліфікованих лікарів.

  На стадії ресоціалізації колишній алкозалежній людині допомагають швидко і комфортно адаптуватися в соціумі після виписки з клініки, налагодити відносини з близькими, здобути освіту, влаштуватися на роботу, повернутися до повноцінного життя без вживання спиртних напоїв.

  Комплексний курс дозволяє усунути психологічну залежність від алкоголю і основних причин захворювання, тому надають пролонгований і стабільний позитивний результат.

  виведення із запою Малині

  Отримати консультацію фахівця

  Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

   Про наші переваги

   Центр ЦЗМ характеризується безперечними перевагами:

   1. Абсолютна анонімність і конфіденційність, відсутність постановки на облік.
   2. Застосування найефективніших психотерапевтичних методик, які підбираються індивідуально для кожного пацієнта.
   3. Надання допомоги в домашніх умовах – виклик нарколога в Малині, проведення екстреної детоксикації, купірування білої гарячки, зняття гострих ознак абстинентного синдрому.
   4. Комфортабельні умови проживання.
   5. У штаті працюють досвідчені і професійні фахівці, які мають великий досвід в лікуванні та реабілітації хворих, які страждають від алкогольної залежності.
   6. Надання професійних безкоштовних консультацій родичам і хворому.
   7. Розумна і демократична вартість медичних послуг.
   8. Подальше сприяння в соціальній адаптації реабілітанта.
   9. Повноцінний лікувальний курс, проживання в затишних номерах, правильно збалансоване харчування, організація цікавого пізнавального дозвілля.
   10. Широкий комплекс послуг, направлених на успішну боротьбу з алкогольною залежністю.
   11. Індивідуальний і поважний підхід до кожного пацієнта.

   Варіантів терапевтичного курсу пропонується кілька, починаючи від екстрених короткострокових методів (програми ДЕТОКС і кодування) і закінчуючи повноцінним курсом в умовах госпіталізації під наглядом лікарів, готових у будь-який момент надати пацієнту необхідну психологічну або медичну допомогу.

   Отримати додаткову інформацію, дізнатися вартість лікування, домовитися про госпіталізацію або викликати нарколога на дім можна в будь-який час доби. Необхідно просто зателефонувати за телефонним номером або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті клініки. З вами зв’яжуться наші консультанти і дадуть відповідь на всі запитання. Допоможіть своїй близькій людині подолати залежність, і ми прийдемо на допомогу.

   Лікування алкоголізму в Малині

   Залишилися питання?

   Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту