Лікування алкоголізму в Малині

Лікування алкоголізму в Малині тепер можна пройти, не звертаючись за допомогою в спеціалізовані установи, розташовані в Житомирі. Повноцінну програму, спрямовану на усунення фізичної та психологічної залежності, реабілітацію, подальшу соціальну адаптацію пропонують своїм пацієнтам місцева філія «Центр здорової молоді». 

ПРАВИЛЬНО РОЗРОБЛЕНИЙ ПІДХІД – КРОК ДО УСПІШНОГО ОДУЖАННЯ

Лікування від алкоголю в клініці «Центр здорової молоді» носить комплексний характер. Усунення тяги до вживання спиртних напоїв передбачає виведення з запою Малині та детоксикацію – це тільки перші кроки на шляху до одужання.

Основний акцент робиться на психологічну складову лікування. Використовуючи сучасні психотерапевтичні методики, фахівці центру визначають ті проблеми і провокуючі фактори, які призвели до розвитку залежності, і знаходять дієві способи їх усунення.

Важливо сформувати мотивацію у пацієнта. Повинна виробитися його особиста зацікавленість, щоб позбутися від небезпечної хвороби. Індивідуальні психологічні консультації, метод інтервенції дозволяють алкозалежнй людині вийти зі стадії заперечення, визнати наявність залежності і прийняти добровільне рішення про необхідність подальшого лікування.

Потім до реабілітаційної програми підключаються колективні заняття в групах взаємодопомоги, різноманітні тренінги, психотерапія. Корекція поведінкової моделі, мислення проводяться не тільки з хворими, а й з членами сім’ї. Вони часто страждають від співзалежності та теж потребують психологічної допомоги і грамотних консультацій кваліфікованих лікарів.

На стадії ресоціалізації колишній алкозалежній людині допомагають швидко і комфортно адаптуватися в соціумі після виписки з клініки, налагодити відносини з близькими, здобути освіту, влаштуватися на роботу, повернутися до повноцінного життя без вживання спиртних напоїв.

Комплексний курс дозволяє усунути психологічну залежність від алкоголю і основних причин захворювання, тому надають пролонгований і стабільний позитивний результат. 

ПРО НАШІ ПЕРЕВАГИ

Центр ЦЗМ характеризується безперечними перевагами:

 1. Абсолютна анонімність і конфіденційність, відсутність постановки на облік.
 2. Застосування найефективніших психотерапевтичних методик, які підбираються індивідуально для кожного пацієнта.
 3. Надання допомоги в домашніх умовах – виклик нарколога в Малині, проведення екстреної детоксикації, купірування білої гарячки, зняття гострих ознак абстинентного синдрому.
 4. Комфортабельні умови проживання.
 5. У штаті працюють досвідчені і професійні фахівці, які мають великий досвід в лікуванні та реабілітації хворих, які страждають від алкогольної залежності.
 6. Надання професійних безкоштовних консультацій родичам і хворому.
 7. Розумна і демократична вартість медичних послуг.
 8. Подальше сприяння в соціальній адаптації реабілітанта.
 9. Повноцінний лікувальний курс, проживання в затишних номерах, правильно збалансоване харчування, організація цікавого пізнавального дозвілля.
 10. Широкий комплекс послуг, направлених на успішну боротьбу з алкогольною залежністю.
 11. Індивідуальний і поважний підхід до кожного пацієнта. 

Варіантів терапевтичного курсу пропонується кілька, починаючи від екстрених короткострокових методів (програми ДЕТОКС і кодування) і закінчуючи повноцінним курсом в умовах госпіталізації під наглядом лікарів, готових у будь-який момент надати пацієнту необхідну психологічну або медичну допомогу.

Отримати додаткову інформацію, дізнатися вартість лікування, домовитися про госпіталізацію або викликати нарколога на дім можна в будь-який час доби. Необхідно просто зателефонувати за телефонним номером або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті клініки. З вами зв’яжуться наші консультанти і дадуть відповідь на всі запитання. Допоможіть своїй близькій людині подолати залежність, і ми прийдемо на допомогу.

Лебедєва Валентина Омелянівна

Лебедєва Валентина Омелянівна

Провідний психолог центру, працює в ЦЗМ Україна з 2011 року. 10 років досвіду роботи з залежними і співзалежних.

Організатор та ведуча групи для родичів залежних, що проходить щотижня або онлайн. Дипломований спеціаліст Українського інституту практичної аддіктології, спеціальність – консультант по хімічної залежності. Практичний психолог, навчаюся транзактному аналізу (ЄАТА – Європейська асоціація транзактного аналізу) і арт-терапії.

Ваше здоров’я починається тут

Подзвоніть нам:

+38 (044) 362-28-29

+38 (099) 362-28-28

Або вкажіть своє питання нижче і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом:

* Поля, обов’язкові для заповнення.

Крепкое здоровье с “ЦЗМ”

Мы работаем по всей Украине