Лікування алкоголізму в наркологічному центрі в Рівному

Лікування алкоголізму повинно містити у собі декілька етапів:

 1. Діагностування стадії алкогольної залежності та супутніх захворювань.
 2. Очищення організму від токсичних елементів (детоксикація).
 3. Реабілітація психологічного стану.
 4. Відновлення соціальної ролі людини, самореалізація.

На дані пункти необхідно звертати увагу, коли ви вводите запит «лікування алкоголізму Рівне» та займаєтеся пошуком відповідної установи.

Лікування алкоголізму в Рівному

«Центр Здорової Молоді Україна» – один із найкращих реабілітаційних центрів. Його переваги:

 1. Команда професіоналів.
 2. Індивідуальний підхід до кожного залежного.
 3. Спрямування на добровільне бажання лікуватися (що значно ефективніше).
 4. Паралельна психотерапевтична робота з родиною алкозалежного.
 5. Анонімне одужання.
 6. Оснащений всім необхідним для проживання (спортзалом, кімнатами відпочинку, сучасною технікою тощо) обладнаний під центр реабілітації будинок.
Лікування алкоголізму в Рівному

Лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі CZM в Рівному

Звернувшись до фахівців реабілітаційного центру «ЦЗМ Україна», Ви гарантовано отримаєте ефективну, якісну допомогу, що стосується лікування алкоголізму в Рівному.

Наші спеціалісти слідують наступним етапам одужання від алкогольної залежності (про котрі ми частково згадали вище).

Спочатку відбувається звернення у наркологічний диспансер:

 1. Проведення повного медичного обстеження. Необхідне для того, щоб побачити повну картину стану здоров‘я та безпомилково виявити стадію алкоголізму. Що допоможе як в підборі препаратів, так і методик коригування алкоголізму.
 2. Детоксикація (очищення організму). Можлива тільки при відсутності протипоказань: цирозу печінки, вагітності, епілепсії, психічних розладів тощо. Саме тому, необхідно починати лікування з анамнезу. Адже, якщо одразу виконати детоксикацію без урахування обмежень, виникнуть ускладнення.
 3. Кодування від алкоголю. Декотрі залежні потребують дану процедуру для кращої впевненості у майбутньому одужанні. Проводиться лише за письмовою добровільною згодою хворого.

Потім:

 1. Психосоціальна реабілітація. Психологи, психотерапевти, наркологи, консультанти з хімічної залежності спільно з алкозалежним працюють над нормалізацією його психологічного стану. А також надають всю можливу інформацію про те, як розпізнавати ознаки захворювання та боротися з ними. 
 2. Адаптація у суспільстві (ресоціалізація). Містить у собі як допомогу з самореалізацією, так і обранням кола спілкування, відновленням довірливих взаємин з оточенням.

Паралельно з даними процесами проводиться коригування співзалежності. Важлива процедура, котра допомагає збільшити шанси на тверезість хворої на алкоголізм особи. Оскільки, саме співзалежність вважається основною причиною даної залежності.

Таким чином, фахівці «ЦЗМ Україна» можуть гарантувати майже стовідсотковий результат, якщо будуть виконані всі їх рекомендації.

Окрім цього, лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі CZM – це турбота про якість умов проживання, харчування, поважливе ставлення до кожного учасника реабілітаційного процесу.

Лікування алкоголізму в Рівному

Методики лікування алкоголізму в Рівному

Існує маса методик лікування алкогольної залежності. Найвідоміші з них:

 1. Медикаментозне виведення із запою. Містить у собі процедури, спрямовані на відновлення фізичного стану людини, попередження делірію (білої гарячки). Його перевага – швидка нормалізація самопочуття, відсутність неприємних наслідків через абстинентний синдром (похмілля). Недолік – короткочасний ефект. Більшість алкозалежних після завершення маніпуляції знову починають вживати.
 2. Кодування від алкоголізму за допомогою спеціалізованих медикаментів. Використовується «Дисульфірам» (або його аналоги), «Налтрексон». Перший спричиняє отруєння при найменшій дозі алкоголю, другий – прибирає відчуття задоволення від його вживання.
 3. Психологічне кодування. Сюди відноситься метод Довженко, гіпнотерапія, самогіпноз, якоріння. Спрямоване на страх до приймання алкоголю або ж зміну ставлення до нього.
 4. Апаратне кодування. Взаємодія лазеру, електричного струму з областями мозку, біологічно активними точками, що відповідають за ейфорійний стан у зв‘язку з вживанням з метою його викорінення.
 5. Реабілітація алкозалежних. Психотерапевтичні маніпуляції, спрямовані на відновлення особистості та повернення до тверезого життя з найменшим дискомфортом через відсутність алкоголю. Містить: мотивацію, коригування поведінки, мислення, інформування про залежність, проведення профілактики зриву, організацію дозвілля тощо.
 6. Ресоціалізація алкозалежних. Допомога хворим на алкоголізм побудувати своє життя у суспільстві: розвиватися, навчатися й таке інше.
Лікування алкоголізму в Рівному

Спеціалісти «ЦЗМ Україна» рекомендують комбінувати дані способи. Таким чином, вони приносять значно більше користі.

Детальну інформацію на тему «лікування алкоголізму Рівне», «кодування алкоголізму в Рівному» можна отримати звернувшись до наших фахівців за номерами, вказаними на сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *