Лікування алкоголізму в Новоград-Волинському

виведення із запою в Новоград-Волинському

Алкоголізм – сьогодні це поширене і швидко прогресуюче захворювання. Не тільки несе за собою проблеми зі здоров’ям, але і руйнує особистість і життя людини. Пройти лікування від алкоголю, яке дозволить подолати хворобу і алкозалежному повернутися в здорове суспільство можна, звернувшись в «Центр Здорової молоді».

Зняття фізіологічної залежності – перший крок

Антиалкогольна терапія починається з надання пацієнтові необхідної медичної допомоги. В першу чергу, проводиться детоксикація, яка дозволяє максимально швидко усунути симптоми похмільного синдрому, очистити організм від залишків етилового спирту, продуктів його розпаду і токсинів. А також стабілізувати фізичний стан алкозалежного.

При необхідності співробітники здійснюють виведення з запою в Новоград-Волинському, а також кодування. Дані методики дають важливість не тільки домогтися тимчасового стану тверезості, а й усунути фізіологічну залежність від спиртного. З огляду на той факт, що алкоголізм відноситься до категорії психосоматичних захворювань, то без подальшої психологічної реабілітації алкозалежного черговий рецидив неминучий.

ЦЗМ пропонує додаткову послугу – виклик нарколога в Новоград-Волинському. Після надання першої медичної допомоги фахівці в комфортних для пацієнта домашніх умовах, застосовуючи перевірений метод інтервенції і мотиваційні бесіди, допомагають йому прийняти рішення про проходження повноцінного терапевтичного курсу в умовах госпіталізації.

виклик нарколога у Новоград-Волинському
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Усунення психологічної залежності – обов’язковий етап

  При боротьбі з алкоголізмом найбільш складним і тривалим етапом є усунення психологічної залежності пацієнта від спиртного. Щоб досягти позитивних результатів, психологам і психотерапевтам необхідно спочатку допомогти хворому сформувати правильні мотивації і взяти активну участь в процесі лікування алкоголізму в Новоград-Волинському, виявити провокуючі фактори і знайти способи їх усунення, навчивши їм і пацієнта.

  Обов’язковими складовими психологічної реабілітації є заняття в групах взаємодопомоги, індивідуальні консультації та робота з психологом, сеанси сімейного системного психоаналізу. Інші елементи психотерапевтичних методик, що практикуються для лікування алкогольної залежності, підбираються в індивідуальному порядку, з урахуванням психічного стану алкозалежного, його характеру і стадії розвитку хвороби.

  лікування алкоголізму Новоград-Волинський

  Соціальна адаптація: завершення терапії і повернення до нормального життя

  лікування від алкоголю Новоград-Волинський

  «Центр здорової молоді» не залишає своїх підопічних навіть після закінчення основного курсу терапії. На останніх стадіях реабілітації людині надається допомога для подальшої успішної соціальної адаптації. Різні тренінги, лекції, майстер-класи, культурні заходи дозволяють відновити втрачені навички спілкування і поведінки в суспільстві, знайти нові корисні знання, визначитися з подальшими життєвими цілями.

  Після виписки реабілітанту надається терапевтичний супровід протягом півроку (може продовжуватися до 9 місяців). Обумовлено це тим, що при поверненні в звичне середовище спілкування і при зіткненні з життєвими і соціальними проблемами колишня алкозалежна людина, психіка якої все ще залишається не стійкою, часто знову тягнеться до чарки, що призводить до чергового запою і рецидиву захворювання.

  Психологічна і моральна підтримка, допомога в підвищенні кваліфікації, зміни професії, працевлаштуванні, рішенні сімейних конфліктів, дозволяють максимально швидко налагодити життя за межами клініки і уникнути неприємних наслідків.

  Активна робота проводиться і з членами сім’ї реабілітанта. Співробітники клініки ЦЗМ допомагають їм впоратися з співзалежністю, відновити довірчі відносини з близькою людиною, вчать правильно взаємодіяти з ним на різних етапах відновного курсу, що важливо для успішної профілактики рецидивів, а також закріплення досягнутих результатів лікування.

  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту