Лікування алкоголізму в Новоград-волинському

Алкоголізм – сьогодні це поширене і швидко прогресуюче захворювання. Не тільки несе за собою проблеми зі здоров’ям, але і руйнує особистість і життя людини. Пройти лікування від алкоголю, яке дозволить подолати хворобу і алкозалежному повернутися в здорове суспільство можна, звернувшись в «Центр Здорової молоді».

Лікування алкоголізму в Новоград-волинському

ЗНЯТТЯ ФІЗІОЛОГІЧНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ – ПЕРШИЙ КРОК

Антиалкогольна терапія починається з надання пацієнтові необхідної медичної допомоги. В першу чергу, проводиться детоксикація, яка дозволяє максимально швидко усунути симптоми похмільного синдрому, очистити організм від залишків етилового спирту, продуктів його розпаду і токсинів. А також стабілізувати фізичний стан алкозалежного.

При необхідності співробітники здійснюють виведення з запою в Новоград-Волинському, а також кодування. Дані методики дають важливість не тільки домогтися тимчасового стану тверезості, а й усунути фізіологічну залежність від спиртного. З огляду на той факт, що алкоголізм відноситься до категорії психосоматичних захворювань, то без подальшої психологічної реабілітації алкозалежного черговий рецидив неминучий.

ЦЗМ пропонує додаткову послугу – виклик нарколога в Новоград-Волинському. Після надання першої медичної допомоги фахівці в комфортних для пацієнта домашніх умовах, застосовуючи перевірений метод інтервенції і мотиваційні бесіди, допомагають йому прийняти рішення про проходження повноцінного терапевтичного курсу в умовах госпіталізації.

ЗНЯТТЯ ФІЗІОЛОГІЧНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ – ПЕРШИЙ КРОК

УСУНЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ – ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ЕТАП

При боротьбі з алкоголізмом найбільш складним і тривалим етапом є усунення психологічної залежності пацієнта від спиртного. Щоб досягти позитивних результатів, психологам і психотерапевтам необхідно спочатку допомогти хворому сформувати правильні мотивації і взяти активну участь в процесі лікування алкоголізму в Новоград-Волинському, виявити провокуючі фактори і знайти способи їх усунення, навчивши їм і пацієнта.

Обов’язковими складовими психологічної реабілітації є заняття в групах взаємодопомоги, індивідуальні консультації та робота з психологом, сеанси сімейного системного психоаналізу. Інші елементи психотерапевтичних методик, що практикуються для лікування алкогольної залежності, підбираються в індивідуальному порядку, з урахуванням психічного стану алкозалежного, його характеру і стадії розвитку хвороби.

УСУНЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ – ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ЕТАП

СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ: ЗАВЕРШЕННЯ ТЕРАПІЇ І ПОВЕРНЕННЯ ДО НОРМАЛЬНОГО ЖИТТЯ

«Центр здорової молоді» не залишає своїх підопічних навіть після закінчення основного курсу терапії. На останніх стадіях реабілітації людині надається допомога для подальшої успішної соціальної адаптації. Різні тренінги, лекції, майстер-класи, культурні заходи дозволяють відновити втрачені навички спілкування і поведінки в суспільстві, знайти нові корисні знання, визначитися з подальшими життєвими цілями.

Після виписки реабілітанту надається терапевтичний супровід протягом півроку (може продовжуватися до 9 місяців). Обумовлено це тим, що при поверненні в звичне середовище спілкування і при зіткненні з життєвими і соціальними проблемами колишня алкозалежна людина, психіка якої все ще залишається не стійкою, часто знову тягнеться до чарки, що призводить до чергового запою і рецидиву захворювання.

Психологічна і моральна підтримка, допомога в підвищенні кваліфікації, зміни професії, працевлаштуванні, рішенні сімейних конфліктів, дозволяють максимально швидко налагодити життя за межами клініки і уникнути неприємних наслідків.

Активна робота проводиться і з членами сім’ї реабілітанта. Співробітники клініки ЦЗМ допомагають їм впоратися з співзалежністю, відновити довірчі відносини з близькою людиною, вчать правильно взаємодіяти з ним на різних етапах відновного курсу, що важливо для успішної профілактики рецидивів, а також закріплення досягнутих результатів лікування.