image

Безкоштовна консультація

Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

  Лікування алкоголізму в Тернополі

  Виведення із запою в Тернополі

  Де можна пройти ефективне і доступне лікування алкоголізму в Тернополі? Пацієнти і експерти радять звертатися за допомогою до справжніх професіоналів, які використовують перевірені терапевтичні методики. Все що потрібно зробити, щоб повернутися до здорового і тверезого життя, – це зателефонувати в місцеве відділення клініки «Центр здорової молоді».

  Що ми пропонуємо?

  Лікування від алкоголю в клініці здійснюється виключно з добровільної згоди самого пацієнта, якому гарантується строге дотримання політики конфіденційності та дотримання лікарської таємниці.

  Однак більшість алкоголіків заперечують наявність залежності і категорично відмовляються від відвідування клініки і будь-якої допомоги. Що робити в подібних ситуаціях? Фахівці клініки пропонують екстрені заходи, які можна вжити в домашніх умовах:

  1. Очищаючі крапельниці, зняття алкогольного делірію, усунення похмільного синдрому.
  2. Проведення мотивуючих бесід із застосуванням методу інтервенції.
  3. Виведення із запою в Тернополі.

  Консультації досвідченого психолога часто допомагають пацієнту усвідомити всю серйозність свого становища, прийняти усвідомлене рішення щодо проходження реабілітації та дати згоду на госпіталізацію. Перш ніж застосовувати метод інтервенції, необхідно стабілізувати фізичний і психічний стан людини, для цього і проводиться екстрена детоксикація.

  Такі способи лікування, як підшивки, кодування, гіпноз, медикаментозна терапія, застосовувана без відома хворого, або не дають ніякого ефекту, або надають короткостроковий, нетривалий результат. Під час перебування в клініці алкозалежний проходить комплексну детоксикацію і лікування супутніх захворювань. Обов’язковими елементами програми є заняття лікувальною фізкультурою, дієтотерапія, вітамінотерапія, прийом сорбентів і імуномодуляторів.

  Поступово пацієнта виводять зі стану запою, покращують його здоров’я, купіруют фізіологічну залежність. Потім з людиною починають працювати досвідчені психологи та психотерапевти. Застосування сучасних методик і індивідуальний підхід дозволяють добиватися яскраво виражених позитивних результатів навіть в самих запущених клінічних випадках, на пізніх стадіях розвитку алкогольної залежності.

  В основі програми реабілітації лежать заняття в групах взаємодопомоги, що дозволяють хворому знайти необхідну підтримку, змінити життєві пріоритети, сформувати правильні мотивації і утвердитися в них.

  Різні тренінги, лекції, семінари, спілкування з цікавими людьми, читання спеціалізованої літератури дозволяють людині знайти нові знання і навички, розкрити внутрішній особистісний потенціал, знайти таланти. Практика показує, що більша частина реабілітантів після завершення терапевтичного курсу в корені міняють своє життя, знаходять нові захоплення і вже більше ніколи не повертаються до вживання спиртних напоїв.

  лікування алкоголізму Тернопіль

  Отримати консультацію фахівця

  Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

   Переваги лікування – основа високих результатів

   Центр відрізняється від інших спеціалізованих клінік своїми перевагами:

   1. Абсолютна анонімність і нерозголошення особистих даних.
   2. Використання перевірених, сучасних, ефективних методик.
   3. Індивідуально розроблений терапевтичний курс з урахуванням всіх особливостей клінічного випадку.
   4. Надання екстреної допомоги на дому (лікування важкої інтоксикації, зняття алкогольного делірію).
   5. Досвідчені висококваліфіковані фахівці.
   6. Комфортні умови проживання, які не мають нічого спільного з традиційними лікарняними палатами.
   7. Надання всебічної підтримки пацієнтам і членам їх сім’ї.

   Даний лікувальний заклад не обмежується наданням терапевтичного супроводу, наданням психологічної допомоги та заняттями в групах взаємодопомоги. Реабілітантам надається сприяння в працевлаштуванні, в отриманні освіти та підвищення кваліфікації, перепрофілізації, вирішенні соціальних і юридичних проблем, що виникають після виписки з клініки.

   зняття алкогольного делірію

   Залишилися питання?

   Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту