Лікування алкоголізму в Ужгороді

лікування алкоголізму Ужгород

Пройти повноцінне лікування алкоголізму в Ужгороді анонімно і з подальшою соціальною реабілітацією пропонує місцева філія клинки «Центр здорової молоді». Кваліфікований персонал, інноваційні методики, комплексна програма допоможуть назавжди забути про алкогольну залежність і почати нове щасливе життя.

Що потрібно для перемоги над алкоголізмом?

Щоб лікування від алкоголю пройшло успішно і дало стабільні, пролонговані результати, недостатньо проведення детоксикації або надання такої послуги, як виведення із запою в Ужгороді. Для остаточної перемоги над алкогольною залежністю потрібен комплексний підхід, з акцентом на психологічну реабілітацію і соціалізацію пацієнтів. Саме така тактика застосовується в даному реабілітаційному центрі.

Спочатку пацієнтам надається необхідна медична допомога, що включає в себе детоксикацію, купірування фізіологічної залежності, лікування ускладнень і супутніх захворювань, зняття похмільного синдрому. В екстрених випадках при запої, гострої інтоксикації, білій гарячці Можливий виклик нарколога в Ужгороді на дім.

При усуненні небезпечних клінічних ознак і стабілізації стану хворого починається психологічна робота. Курс лікування розробляється за індивідуальною схемою, з урахуванням віку пацієнта, його характеру і темпераменту, тривалості стажу вживання спиртних напоїв, наявності можливої психологічної схильності до розвитку певних видів залежностей.

Відмінні результати дають заняття в групах взаємодопомоги, сімейний системний психоаналіз, заняття творчістю і інші сучасні психотерапевтичні методики. Головним завданням фахівців є формування у самого пацієнта правильних мотивацій, усвідомлення необхідності лікування та позбавлення від алкогольної залежності. Для цих цілей проводяться регулярні індивідуальні психологічні консультації, на початкових етапах практикується метод інтервенції – мотивуючі бесіди.

лікування алкоголізму в Ужгороді анонімно
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Умови проживання

  Реабілітаційний центр пропонує лікування алкогольної залежності в умовах госпіталізації. Практика показала, що зміна обстановки і занурення в здорове терапевтичне співтовариство, а також відсутність можливості придбання і вживання спиртного, дозволяють домагатися найкращих результатів, особливо на початкових стадіях лікувального курсу.

  Більшість пацієнтів відмовляються від госпіталізації через неприємні асоціації з традиційними наркодиспансерами. Сучасна спеціалізована установа являє собою не клініку, а затишний заміський котедж, з комфортабельними номерами, оснащеними всім необхідні.

  Лікування алкогольної залежності проходить за умови дотримання суворої політики конфіденційності та виключає розголошення особистої інформації про пацієнта, постановку його на облік. Персонал клініки відноситься до своїх пацієнтів шанобливо і доброзичливо, без застосування морального тиску, психологічного або фізичного насильства.

  Правильно збалансоване харчування, постійна підтримка з боку фахівців, режим дня, насичене і різноманітне дозвілля сприяють прискореному одужанню, і дають можливість зосередитися на боротьбі зі своєю хворобою. До послуг пацієнтів – сауна, спортивний зал, прекрасна паркова зона для здійснення прогулянок.

  виведення із запою Ужгород

  Що таке ресоціалізація?

  виклик нарколога в Ужгороді

  Ресоціалізація – це закріплення досягнутих результатів лікування і профілактика рецидивів алкоголізму після завершення терапії і повернення реабілітанта додому. Згідно зі статистикою, саме в цей період різко зростають ризики чергового зриву, зумовлені зміною обстановки, зіткненням з численними проблемами, тиском колишнього оточення, спокусами, нерозумінням з родичами.

  Тому ресоціалізація, що включає в себе психологічну підтримку, роботу з членами сім’ї реабілітанта, сприяння в отриманні освіти та пристрої на хорошу роботу допомагають звести ймовірність рецидиву до мінімальних показників і підвищити якість життя випускника.

  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту