image

Безкоштовна консультація

Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

  Лікування алкоголізму в Житомирі

  лікування алкоголізму в Житомирі

  Якісне лікування алкоголізму в Житомирі – доступно, анонімно, пропонує пройти місцеве відділення клініки «Центр здорової молоді». Даний лікувальний заклад вже протягом більше 10 років працює на території України, допомагаючи пацієнтам не тільки перемогти алкогольну залежність, а й почати абсолютно нове, насичене і щасливе життя.

  Стадії лікування

  Грамотне лікування від алкоголю, яке приносить стабільні довгострокові результати, являє собою продуману. поетапну програму. Поступово долаючи кожну стадію, пацієнт позбавляється як від фізіологічної, так і психологічної залежності, відкриває для себе нові горизонти.

  У клініці протягом усього терапевтичного курсу велика увага приділяється заняттям творчістю, спортивним тренуванням, духовному розвитку, отриманню базової соціального освіти і навичок, які, без сумніву, знадобляться реабілітантам в майбутньому після виписки з клініки.

  лікування від алкоголю житомир

  Отримати консультацію фахівця

  Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

   Детоксикація

   Перша стадія – це детоксикація організму, зняття алкогольного делірію, купірування гострого похмільного синдрому. Дозволяє відновити процеси обмінного характеру, очистити організм від токсинів, відновити життєво важливі функції. Лікування проводиться медикаментозними і апаратними методиками.

   У деяких випадках використовуються очисні крапельниці і замісна терапія. Такі методи особливо ефективні, якщо у пацієнта спостерігається сильне отруєння або потрібне лікування білої гарячки (зняття алкогольного делірію).

   Крім того, фахівці клініки пропонують таку послугу, як виведення із запою в Житомирі на дому. Кваліфікований фахівець в будь-який час доби поверне хворого в стан тверезості, зніме небезпечні симптоми, тимчасово купірує тягу до вживання спиртних напоїв. Після цього родичам пацієнта будуть надані професійні консультації, що стосуються подальшого терапевтичного курсу.

   Мотиваційні бесіди проводяться і з самою алкозалежною людиною. Наркологи та психологи допомагають визнати наявність проблеми, неминучі її наслідки і необхідність в проходженні повноцінної реабілітації.

   виведення із запою в Житомирі

   Психологічна корекція

   виведення із запою в Житомирі на дому

   Психотерапія – найбільш важливий і тривалий етап лікування алкогольної залежності. Для цих цілей застосовуються такі методи, як арт-терапія, трудотерапія, Гештальт-терапія, релакс-терапія, кінезіотерапія. Оптимальні способи психологічної корекції підбираються також індивідуально з урахуванням характеру, темпераменту, особистісних якостей конкретної людини.

   Для реабілітантів проводяться тренінги особистісного росту, колективні заняття в групах взаємодопомоги, сеанси сімейного психоаналізу, що допомагають налагодити стосунки з членами сім’ї. Тренінги міжособистісного спілкування коректують поведінкову модель пацієнта і готують його до виходу в соціум.

   Велика увага приділяється духовному розвитку реабілітанта, спілкуванню зі священнослужителями, читанням спеціалізованої літератури, що дозволяє сформувати нову систему цінностей і знайти віру в себе.

   Соціалізація

   Соціалізація допомагає колишній алкозалежній людині швидко адаптуватися в соціумі і уникнути можливого зриву. В рамках програми ресоціалізації центр пропонує навчання за наступними напрямками:

   • підвищення кваліфікації;
   • школа хімічної залежності;
   • курс соціальної роботи.

   В результаті людина знаходить собі заняття до душі, розкриває внутрішній потенціал, приховані таланти. Багато випускників центру стають волонтерами і самі охоче допомагають людям, що страждають на алкоголізм, повірити в себе і перемогти цю небезпечну хворобу, що руйнує життя, здоров’я і психіку.

   Якщо вам або вашим близьким потрібна допомога в боротьбі з алкоголізмом, не затягуючи, звертайтеся за допомогою в житомирське відділення клініки «Центр здорової молоді». Досвідчені фахівці допоможуть перемогти цю підступну недугу на будь-якій стадії і повернути смак до тверезого, здорового життя. Пам’ятайте, що на шляху до порятунку – всього один телефонний дзвінок! Реабілітаційний центр працює 7 днів на тиждень, в цілодобовому режимі, без перерви.

   зняття алкогольного делірію житомир

   Залишилися питання?

   Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту