Лікування алкоголізму в Жмеринці

лікування алкоголізму Жмеринка

При алкозалежності обов’язково потрібна допомога професіоналів, оскільки всупереч помилковій думці – це не шкідлива звичка, а хвороба, яка вимагає грамотної терапії. Пройти якісне і грамотне лікування алкоголізму в Жмеринці можна в місцевому відділенні клініки «Центр здорової молоді».

Як здійснюється терапія в клініці?

Найбільш довгостроковий і яскраво виражений ефект дає лікування від алкоголю за умов проживання в центрі. Алкозалежна людина огороджується від згубного впливу звичного оточення і зовнішнього середовища, потрапляє в здорове суспільство, де ризики придбання і вживання спиртного виключені на 100%.

Стаціонарне лікування дає можливість провести повноцінну діагностику і комплексне очищення організму, для якого потрібно близько 6 місяців. Пацієнт перебуває під цілодобовим наглядом дбайливого і досвідченого персоналу, здатного надати допомогу при погіршенні фізичного самопочуття, депресивних станах, нервових зривах. У центрі проводяться терапії супутніх захворювань, які розвинулися в результаті зловживання спиртними напоями.

Правильно збалансоване харчування, насичене дозвілля, спілкування з тверезими людьми йдуть на користь і сприяють швидкому одужанню. Алкозалежним побоюватися госпіталізації не варто. У приватних лікувальних установах до кожного пацієнта ставляться тепло і з повагою, намагаються знайти до нього індивідуальний підхід. Хворі не ставляться на облік і сувора конфіденційність гарантована.

Багато пацієнтів і їх родичі вважають, що госпіталізація зовсім не обов’язкова. Адже завжди можна скористатися послугою виклик нарколога в Жмеринці на дім, якщо потрібна екстрена допомога. Після якої людина, проживаючи вдома, має можливість відвідувати заняття по взаємодопомозі і психологічні тренінги та консультації.

На жаль, особливо на ранніх стадіях реабілітаційного курсу алкоголіки схильні до різних спокус, не мають належної самодисципліни. Тому знайдуть спосіб вжити чергову дозу спиртного або привід, щоб пропустити заняття. Крім того, в клініці доводиться дотримуватися режиму дня, займатися спортом, відвідувати різноманітні тренінги та майстер-класи, що благотворно позначається на фізичному і психоемоційному стані хворого.

Ще один плюс госпіталізації – це підготовка до повернення в соціум і подальша ресоціалізація. Випускники, що пройшли повний лікувальний курс, можуть отримати моральну, юридичну допомогу, підтримку психологів, волонтерів і соцпрацівників навіть після завершення лікування.

При центрі діють школи хімічної залежності, підвищення кваліфікації і соціальної роботи. Тому випускник може пройти навчання в одній з них. Також надається сприяння в підвищенні рівня кваліфікації, отриманні освіти, зміні роду діяльності, влаштуванні на роботу. Все це сприяє прискореної адаптації в суспільстві та знижує ймовірність можливого рецидиву алкогольної залежності.

виведення із запою в Жмеринці
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Які послуги надаються на дому?

  У домашніх умовах можливе надання послуг: екстрена детоксикація, виведення з запою в Жмеринці, кодування, додаткові консультації. Кваліфікований лікар-нарколог допоможе хворому позбутися від білої гарячки і болісного абстинентного синдрому, повернутися в адекватний тверезий стан і тимчасово усунути фізичну тягу.

  У домашніх умовах практикується метод інтервенції – мотивуючі бесіди, які дозволяють переконати хворого в прийнятті правильного рішення про важливість повноцінного лікування, пояснити всі неминучі наслідки запущеного алкоголізму. Дана методика дає хороші результати, оскільки досвідчений фахівець знає потрібні слова й аргументи, може підібрати для кожного пацієнта окремо, має більший авторитет, ніж члени сім’ї.

  Гарантія відсутності будь-якого насильства і розголошення проблеми, опис умов проживання в клініці також допомагають пацієнту прийняти правильне рішення і сформувати здорові мотивації.

  виклик нарколога у Жмеринці
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту