Виведення із запою в Дніпрі

виведення із запою Дніпро

Така послуга як виведення із запою в м. Дніпро залишається дуже популярною серед тих, хто не може позбутися алкогольної залежності. Багато з них намагаються самостійно знайти способи припинити пити, щоб зберегти конфіденційність своєї проблеми. Але такі спроби не тільки неефективні, а й небезпечні для здоров’я.

Чому алкоголік не може просто перестати пити? У разі постійного вживання алкоголю, його раптова відміна спричиняє сильні фізичні муки, пережити які без медичної допомоги вкрай важко. Саме це робить самостійний вихід із запою складним. До того ж, народні засоби можуть завдати шкоди: організм, виснажений алкоголем, функціонує на межі своїх можливостей, а людина без медичної освіти не здатна оцінити стан внутрішніх органів і визначити наявність протипоказань для використання тих чи інших засобів, трав або медикаментів.

Як правило, до наркологів звертаються в той момент, коли виникає необхідність вивести із запою терміново. Надання цієї послуги вдома цілком ефективне. Але для того, щоб запої припинилися, необхідне лікування алкоголізму.

Процедура виведення людини із запою

Виведення із запою вдома дає змогу ефективно і швидко допомогти людині впоратися з наслідками тривалого вживання алкоголю. Процедура містить комплекс заходів, спрямованих на нормалізацію стану здоров’я та усунення гострої алкогольної інтоксикації. Крапельниця на дому від запою допомагає швидко відновити водно-сольовий баланс, поліпшити обмін речовин і знизити токсичний вплив алкоголю на організм. До її складу входять: глюкоза, розчини електролітів, вітаміни, а також спеціальні препарати для нормалізації роботи печінки і нервової системи.

Щоб вивести із запою медикаментозно, необхідно добре знати дію і протипоказання препаратів, що використовуються. Тому їх призначення і саму процедуру повинен проводити лікар. Вона починається з діагностики стану пацієнта, що включає оцінку рівня алкоголю в крові, загальне клінічне обстеження і консультацію з лікарем. Після цього, на підставі отриманих даних, складається індивідуальний план лікування. Через можливі реакції, медик стежить за важливими показниками: температурою, артеріальним тиском тощо.

крапельниця на дому від запою
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Небезпека самостійного виходу із запою

  Вихід із запою є серйозним випробуванням для організму, і самостійні спроби впоратися з алкогольною абстиненцією можуть закінчитися серйозними проблемами зі здоров’ям. Анонімні послуги виведення із запою сьогодні надають багато клінік, тому немає ніякого сенсу ризикувати і займатися самодіяльністю. У ЦЗМ ви можете отримати попередню консультацію про те, як проводиться виведення із запою вдома в м. Дніпро і в інших наших філіях.

  Чим небезпечний самостійний вихід із запою? Судоми, галюцинації, сильна депресія, делірій (біла гарячка) – неповний список тих наслідків, які можуть вимагати невідкладної медичної допомоги. За відсутності професійного контролю, ризик розвитку цих станів значно збільшується.

  Звернення до професіоналів дає змогу мінімізувати ризики та прискорити процес відновлення. Також для повного одужання лікарі можуть скласти індивідуальну програму лікування алкогольної залежності, що унеможливлює повторний запій.

  лікування від запою Дніпро

  Вартість виведення із запою вдома і в клініці

  виведення із запою на дому дніпро

  Важливим аспектом для людей, які потребують допомоги нарколога, є вартість послуги. Вона залежить від того, де проводять процедуру (у клініці чи вдома), тривалості запою, поточного здоров’я пацієнта, а також від необхідних ліків і застосовуваних процедур. Виведення із запою в стаціонарі ЦЗМ – від 2000 грн/добу, вдома – від 2500 грн/сеанс.

  Лікування від запою м. Дніпро передбачає повний комплекс процедур, спрямований на ліквідацію алкогольної залежності. Вартість програми, розрахованої на 28 днів, становить від 7 тис. грн. Очевидно, що така вартість значно вигідніша, ніж регулярні виклики нарколога додому для обриву запою.

  Усунення залежності – єдиний спосіб позбутися традиції йти в запій. Якщо ви хочете допомогти близькій людині одужати, спрямуйте свої зусилля не на пошук народних засобів, а на те, як переконати алкоголіка пройти повноцінний курс реабілітації. Алкоголізм піддається лікуванню, але вимагає сильної мотивації і зусиль по роботі над своїм світоглядом. Психологи ЦЗМ допомагають розібратися в тому, що таке алкогольна залежність, підготуватися до бесіди з хворим, навчитися надавати йому підтримку і дізнатися про інші нюанси лікування.

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Ціни на послуги

  Наші Ціни

  • Назва послуги
   Вартість, грн.
   Тривалість
  • Виведення із запою (клініка)
   від 2000 грн.
   1 доба
  • Виведення із запою вдома
   від 2500 грн.
   1 сеанс
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Чому запої повторюються?

    img

    Запої характерні для другої стадії алкоголізму, коли виникає сильна залежність від спиртного не тільки в психологічному плані, а й у фізичному. Для “нормального” самопочуття з кожним разом алкоголіку потрібно все більше алкоголю.

   • Що буде, якщо не лікувати запої?

    img

    Наслідки залежать від стану здоров’я алкоголіка, але в кінцевому підсумку можуть настати незворотні наслідки: відмова життєво важливих органів, серйозні порушення психіки тощо.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту