Кодування від алкоголю в Рівному

Кодування від алкоголю Рівне

Залежність від спиртного – важке хронічне захворювання, що характеризується нездатністю людини контролювати споживання, незважаючи на негативні наслідки. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), алкоголізм є однією з основних причин смертності, якій можна запобігти, він завдає значних економічних і соціальних збитків. Кодування від алкоголю в Рівному має величезне значення, оскільки дає змогу зупинити процес деградації, повернути алкоголіка до тверезості, нормального життя.

Кодування алкоголізму включає в себе введення імплантатів або внутрішньовенних крапельниць, які можуть викликати неприємні фізичні реакції, коли людина вживає алкоголь. Також можливе використання психотерапії, гіпнозу, фізіотерапії.

Методи кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму в місті Рівне проводиться в різні способи. Вибір відбувається після огляду, збору анамнезу, спілкування з родичами, на підставі тяжкості симптомів, стадії, мотивації. Критерії включають порушення контролю над вживанням спиртного, підвищену толерантність, похмільний синдром, запої, продовження зловживання алкоголем, незважаючи на негативні наслідки.

Толерантність – перебудова організму, коли він перестає реагувати належним чином на збільшене надходження етанолу. Це призводить до тяжких наслідків – порушується нормальне функціонування всіх систем внутрішніх органів. Своєчасно вжиті заходи мінімізують ускладнення.

Найпоширенішими є такі заборонні методики:

 1. Медикаментозна підшивка.
 2. Гіпноз.
 3. Апаратна терапія.
 4. Подвійний блок.

За першої методики препарат вводять внутрішньовенно або в м’язові тканини під лопаткою. Працюють із двома лікарськими засобами. Налтрексон перешкоджає передачі сигналів про настання задоволення, міцні напої перестають діяти на алкоголіка, п’янка втрачає сенс.

Дисульфірам гальмує метаболізм етанолу, блокуючи вироблення необхідних для цього ферментів. Закодований, порушивши режим тверезості, відчує симптоми сильного отруєння. У нього почнеться сильна нудота, блювота, гіпертонічний криз, аритмія, прискорене серцебиття, головний біль. Після сеансу нарколог робить провокацію – дає випити невелику кількість горілки. Перенесене погане самопочуття сприяє формуванню страху наслідків, відрази до вигляду і запаху спиртного.

Протипоказаннями є ендокринні порушення, серцево-судинні розлади, гепатит, ниркова недостатність, вагітність, лактація. Перед терапією слід не пити сім-десять днів або очистити організм від залишків етилового спирту адсорбентами, сольовими розчинами.

Гіпноз впливає по-іншому. Зануреному в гіпнотичний транс залежному зачитують спеціальні фрази. Їх складають на попередній консультації – це може бути інформація про небезпеку для життя, втрату здоров’я, сім’ї, роботи, якщо не зупинитися. Підсумком стає байдужість до шкідливої звички. Відсутність результату можлива за несприйнятливості до гіпнозу, психічних відхилень, епілепсії, неврозів.

Хорошим додатковим засобом є фізіотерапевтичні процедури. Певні біологічні точки людського тіла пов’язані з центральною нервовою системою, що дає змогу впливати на неї електричним струмом, ультразвуком, теплом.

Комбінування лікувальних програм – найнадійніший шлях. Відбувається доповнення фізичного впливу психологічним. Також можуть поєднуватися два типи препаратів.

Кодування алкоголізму вдома
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Відмінності кодування вдома і в клініці

  Кодування алкоголізму вдома можливе. Якщо у пацієнта є сильне усвідомлене прагнення кинути пити, немає протипоказань, сильних ризиків – лікар проведе процедуру. Такий підхід має таку перевагу, як звична обстановка, підтримка і догляд близьких, відсутність додаткового стресу.

  Якщо питущий перебуває у важкому стані, лікар-нарколог передбачає можливість розвитку ускладнень – він порекомендує інше кодування від алкоголю. Клініка має можливість своєчасно надати невідкладну допомогу, вдатися до апаратних методів – гемодіалізу, плазмаферезу, лазерного очищення крові та кровоносних судин. Також за необхідності призначення роблять вузькі фахівці – гастроентеролог, ендокринолог, невролог. Є можливість отримати психотерапевтичну підтримку.

  Кодування від алкоголю ціна Рівне

  Умови та вартість кодування в ЦЗМ Україна

  Кодування від алкоголізму Рівне

  Кодування від алкоголю і ціна в місті Рівне обумовлені місцем проведення і необхідними послугами. Вартість домашньої терапії нижча, але бувають ситуації, коли без госпіталізації не обійтися. Тут ви пройдете скрупульозне обстеження, зможете відновити фізичне здоров’я, пройти безпечну процедуру детоксикації.

  ЦЗМ гарантує:

  1. Абсолютну конфіденційність – пацієнтів не ставлять на облік, не ведуть записів і нікуди не передають інформацію про них.
  2. Комфортні умови – реабілітанти проживають у комфортних номерах з усіма зручностями на одного, двох, трьох осіб.
  3. Надійний стійкий результат.
  4. Перевірені методики лікування.
  5. Високу кваліфікацію фахівців центру.

  Кодування, відгуки про яке представлені на сайті у відповідному розділі, – надійний інструмент для боротьби з алкозалежністю. Не варто відкладати, ризикувати здоров’ям, займатися самолікуванням – ви втрачаєте час, піддаєте своє життя невиправданим ризикам. Телефонуйте!

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту