Лікування наркоманії у Львові

Лікування наркоманії Львів

Лікування наркоманії в місті Львів, як і в усій Україні, є сьогодні однією з найбільш запитуваних послуг у медичних центрах. Залежність від наркотичних речовин мають люди різного віку, професій, соціального статусу. Розвивається вона з різних причин – стреси, невпевненість у собі, чужий вплив, допитливість тощо. Часто перше знайомство з наркотиками відбувається на дискотеках, у клубах, де молодь таким чином намагається розслабитися, підняти настрій. Також поширенню залежності сприяє доступність психотропів – через інтернет і телеграм-канали можна купити різні речовини.

Коли друзі або родичі наркомана розуміють, що поруч із ними людина, яка потребує допомоги, вони починають шукати інформацію про те, як вилікувати наркоманію. Важливо усвідомлювати, що не можна займатися самолікуванням, оскільки наркозалежність є хронічним захворюванням. І для боротьби з ним потрібен комплексний індивідуальний підхід із залученням досвідченого лікаря-нарколога.

Підготовка до лікування наркоманії

Починати лікувати наркомана необхідно якомога швидше. Ознаки того, що людина вживає психотропні речовини, такі:

 1. Агресивність, дратівливість, безпричинні перепади настрою.
 2. Скритність, поява нових знайомих, розрив стосунків зі старими.
 3. Розширені або звужені зіниці, почервоніння слизової оболонки очей.
 4. Сліди ін’єкцій на ліктьових згинах і перевага одягу з довгим рукавом, щоб це приховати.
 5. Руйнування зубів.
 6. Погіршення апетиту, втрата ваги.
 7. Зникнення з дому грошей і цінностей.

Переконавшись, що людина точно стала залежною, близькі спочатку розгублюються, не знають, що потрібно зробити. Насамперед потрібно звернутися до лікаря-нарколога за консультацією. Він підкаже, як краще діяти, як умовити наркозалежного пройти реабілітацію.

Розмовляючи з хворим, потрібно по можливості зберігати спокій, уникати звинувачень, докорів, образ. Це не приведе до бажаного результату, а тільки погіршить ситуацію – людина замкнеться в собі. Також не слід робити вигляд, що нічого не відбувається, вигороджувати залежного перед його ріднею, давати йому гроші, виплачувати борги.

Лікування наркозалежних у місті Львів, розпочате вчасно, дасть змогу уникнути непоправних наслідків – передозування, ускладнень і навіть летального результату. Якщо у залежного ломка, викликайте наркологічну бригаду, яка проведе детоксикацію і доставить у стаціонар. Також негайна допомога потрібна, якщо ви запідозрили передозування. Вона проявляється у вигляді сплутаності свідомості, порушення серцевого ритму, блідості, втрати свідомості.

лікувати наркомана
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Весь процес лікування залежності від наркотиків

  Лікування наркоманії у Львові – багатоступеневий процес. Воно не повинно обмежуватися зняттям абстинентного синдрому й очищенням організму від токсинів. Психіка залишається нестабільною, і рано чи пізно станеться зрив.

  Етапи лікування наркозалежних такі:

  1. Первинний огляд і діагностика.
  2. Детокс-програма.
  3. Кодування.
  4. Психотерапевтична реабілітація.
  5. Ресоціалізація.

  На першому етапі нарколог проводить огляд, збирає анамнез, з’ясовує інформацію про вживані речовини, стаж зловживання, стан здоров’я. Проводиться мотиваційна бесіда. Вона допомагає пацієнтові побачити те, що відбувається з ним збоку, прийняти факт своєї хвороби, усвідомити необхідність сторонньої допомоги.

  Далі призначають крапельниці з абсорбувальними розчинами, що виводять із клітин залишки наркотичних речовин. Додатково вводять вітамінні комплекси, гепатопротектори, знеболювальні, заспокійливі.

  Наступний крок – заборонні методи. Необхідно викликати байдужість до хімії. Для цього застосовують такі методики:

  1. Медикаментозна підшивка.
  2. Психотерапевтичне кодування.
  3. Гіпноз.

  Найвідповідальніший період – реабілітація. Він займає від трьох до дванадцяти місяців. На сеансах із психологом аналізуються причини згубної пристрасті, пацієнта навчають технікам розслаблення, боротьби зі стресами, тривожністю. Він відвідує групові тренінги, збори анонімних наркоманів. Застосовують такі ефективні способи як гештальт-аналіз, арт-терапія, програма 12 кроків.

  Після виписки терапія не закінчується. Реабілітанти продовжують працювати над закріпленням корисних звичок, ведуть щоденник, займаються спортом, зустрічаються з друзями, знаходять хобі, відновлюються на роботі або шукають нову.

  Лікування наркозалежних Львів

  Ціна на лікування наркозалежності

  лікування від наркотиків

  Скільки триває лікування від наркотиків? Тривалість і вартість у місті Львів залежать від необхідних процедур, виду вживаного психотропного препарату, мотивації пацієнта, умов проживання. Вартість у середньому становить:

  1. Реабілітація в стаціонарі – від 2000 грн/добу.
  2. Кодування – від 8000 грн/сеанс.
  3. Детоксикація – від 2000 грн.
  4. Консультація психотерапевта – від 800 грн/сеанс.

  Перевагами ЦЗМ є гарантія конфіденційності, комфортні умови, великий досвід і висока кваліфікація фахівців, безпека, надійність, ефективні методики. Також лікарі-психотерапевти проводять консультації для співзалежних – членів сім’ї, які проживають із наркоманом.

  Багато хто шукає способи, як позбутися наркотичної залежності в домашніх умовах. Не варто займатися самолікуванням, застосовувати народні рецепти з інтернету – це не приведе до результату, може бути небезпечно і погіршити ситуацію. Не втрачайте часу. Телефонуйте!

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Ціни на послуги лікування наркоманії

  Наші Ціни

  • Назва послуги
   Вартість, грн.
   Тривалість
  • Консультація психолога
   Безкоштовно
   2 години
  • Комплексна реабілітація (наркоманія)
   від 8000 грн.
   28 днів
  • Кодування “Потрійний блок” (клініка)
   від 7000 грн.
   1 сеанс
  • Кодувальний імплант (підшивка)
   уточнюйте
   від 1-2 діб
  • Блокада (клініка)
   від 6000 грн.
   1 сеанс
  • Тестування + консультація лікаря
   від 800 грн.
   1 сеанс
  • Детоксикація від наркотиків (клініка)
   від 2000 грн.
   1 доба
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Яка тривалість лікування в центрі?

    img

    Тривалість лікування індивідуальна. Вона залежить від стадії, виду психотропних препаратів, що викликали залежність, психологічних особливостей особистості. Процес терапії займає від трьох місяців до одного року, включає подолання залежності на фізичному рівні, стабілізацію психічного стану, формування нових звичок. Після виписки рекомендується продовжувати відвідувати групи підтримки.

   • Як близьким поводитися з наркозалежним?

    img

    Наркологи-психотерапевти рекомендують дотримуватися таких принципів:

    1. Уникати скандалів.
    2. Не вести розмов із людиною, коли вона перебуває в неадекватному стані.
    3. Постаратися не стати співзалежним: не брати на себе вирішення проблем залежного, не жити його труднощами, не виправдовувати його вчинки.

    Краще, якщо розмовляти з наркоманом буде людина, яка є для нього авторитетом. Якщо хворий не чує вас, зверніться за консультацією до фахівців.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту