Лікування наркоманії у Вінниці

Лікування наркоманії Вінниця

Лікування наркоманії в місті Вінниця важливо почати якомога раніше. Про те, що людина стала наркоманом, підказують такі симптоми:

 1. Потайливість.
 2. Перепади настрою.
 3. Втрата апетиту.
 4. Погіршення здоров’я (псуються зуби, на шкірі та слизових утворюються незагойні рани, знижується імунітет).
 5. Розширені або звужені зіниці, почервоніла слизова оболонка очей.
 6. Надання переваги одягу з довгим рукавом (людина приховує сліди ін’єкцій).

Також страждає психіка – з’являються депресії, психози, розлади сну. Ще одна ознака – наркозалежний перестає спілкуватися з друзями, у нього з’являються нові. Він прогулює навчання, роботу, ігнорує домашні обов’язки. Якщо ви виявили вдома пляшечки, порошки, пакетики з травами, закопчені ложки, помітили неприємний горілий запах – це також привід уважніше уважно спостерігати за родичем.

Наркоманія – хвороба, що зачіпає всі сфери життя. Її особливість полягає в тому, що за неможливості отримати препарат виникає абстинентний синдром. Людина відчуває сильні болі, спазми, ломоту в кістках, у неї починається діарея, блювота, підвищується температура, частішає серцебиття. На психічному рівні виникають галюцинації, залежний чує голоси, бачить привидів.

Коли близькі розуміють, що їхньому родичу потрібно лікувати наркозалежність, вони зіштовхуються з такою проблемою – сам залежний не визнає, що хворий. Залежні вважають, що з ними не відбувається нічого страшного і вони в будь-який момент можуть кинути. Також вони дуже майстерно маніпулюють – плачуть, дають обіцянки, але ситуація тільки погіршується. Щоб її змінити потрібна професійна допомога, а близькі повинні припинити вирішувати проблеми наркомана і давати йому гроші.

Варіанти лікування наркоманії та ціни

Способи, якими проводиться лікування від наркотиків у місті Вінниця, і ціна залежать від стадії, стажу, віку, статі, виду психотропних речовин, що вживаються. Середня вартість становить:

 1. Реабілітаційна стаціонарна програма – від 2000 грн/добу.
 2. Медикаментозне кодування – від 8000 грн/сеанс.
 3. Кодування гіпнозом – від 4000 грн.
 4. Зняття абстиненції – від 2000 грн.
 5. Консультація психотерапевта – від 800 грн/сеанс.

Залежні можуть лікуватися самостійно вдома або в ребцентрі. Другий варіант кращий, оскільки людина буде ізольована від суспільства, цілодобово перебуватиме під наглядом і не зможе дістати наркотик. У клініці вона цілий день працює над собою – відвідує індивідуальні психотерапевтичні сеанси, групові тренінги, веде щоденник, дивиться мотиваційні фільми.

Лікування наркозалежних проводять такими методами:

 • Медикаментозний.
 • Гіпноз.
 • Когнітивно-поведінкова терапія.
 • Комплексний.

Перший передбачає введення препарату (налтрексон) внутрішньовенно або поміщення капсули в м’язову тканину. Лікарський засіб є антагоністом опіоїдних рецепторів, блокує їх і знижує непереборне бажання вживати психотропи. Результат спостерігається одразу, тривалість дії (до року) можна обрати на попередній консультації. Але метод має протипоказання – ниркова недостатність, гепатит, цукровий діабет, алергічні реакції.

Когнітивно-поведінкова терапія – техніка, що працює з несвідомими мотиваціями та переконаннями. Спочатку проводять їх аналіз і поступово змінюють негативні, руйнівні, на більш раціональні та позитивні. Поступово починає змінюватися поведінка, яка призводить до патологічних станів ( неврозів) і непереборної тяги вживати наркотичні препарати. Перевагою є те, що терапія враховує наявні психоемоційні травми, які негативно впливають на поведінку людини, та усуває їх.

Найефективніше комбінування підходів – доповнення медикаментозної терапії психотерапевтичною реабілітаційною програмою. Це дає змогу усунути захворювання на фізичному та психічному рівні.

лікування від наркотиків Вінниця ціна
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Поетапність лікування наркотичної залежності

  Щоб отримати допомогу, наркозалежним у місті Вінниця необхідно звернутися в клініку для консультації. Лікар-нарколог проведе огляд, збере анамнез, підбере відповідну методику і складе план терапії. Якщо ви родич і не знаєте, як вчинити, звертайтеся – вам дадуть покрокову інструкцію. Є можливість запросити лікаря-психолога додому – він проведе мотиваційну бесіду, переконає залежного поїхати в центр.

  Реабілітація включає такі етапи:

  1. Детоксикація організму (призначення крапельниць з адсорбентами, гепатопротекторами, вітамінами, знеболювальними).
  2. Заборонні способи (кодування, гіпноз).
  3. Психотерапевтична реабілітаційна програма.
  4. Адаптація після виписки з клініки.

  На першому працюють над полегшенням симптомів ломки, поліпшенням фізичного самопочуття та усуненням наслідків тривалої інтоксикації. Далі усувають нездоланний потяг вживати наркотичний засіб.

  Наступний крок – найвідповідальніший. Лікар-психолог з’ясовує причини залежності, допомагає сформувати корисні навички – пацієнти вчаться долати невпевненість, панічні атаки, справлятися зі стресами, перевантаженнями. Виписавшись із клініки, вони продовжують працювати – відновлюють стосунки з родиною, знаходять роботу, хобі, займаються спортом, відвідують групи анонімних наркоманів.

  Лікування наркозалежних

  Перешкоди на шляху до лікування від наркотиків

  допомога наркозалежним Вінниця

  Лікування наркозалежності в Україні часто не починається вчасно через наявні забобони – люди вважають, що це дуже дорого, бояться розголошення інформації про свою хворобу, побоюються, що потраплять у секту або трудове рабство. ЦЗМ пропонує доступну вартість – після терапії припиняться постійні витрати на психотропний препарат. Також ви зможете вибрати для себе номер для проживання – оплата залежить від кількості осіб у номері.

  Центр гарантує конфіденційність (інформація про клієнтів залишається відомою тільки лікарю), кваліфікацію і великий досвід співробітників. Реабілітанти проживають у комфортабельних номерах з усіма зручностями, їм надається повноцінне домашнє харчування, тренажерний зал, масажний кабінет. Не відкладайте звернення до фахівців, оскільки згаяний час погіршує ситуацію. Телефонуйте!

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Ціни на послуги лікування наркоманії

  Наші Ціни

  • Назва послуги
   Вартість, грн.
   Тривалість
  • Консультація психолога
   Безкоштовно
   2 години
  • Комплексна реабілітація (наркоманія)
   від 8000 грн.
   28 днів
  • Блокада (клініка)
   від 6000 грн.
   1 сеанс
  • Кодування “Потрійний блок” (клініка)
   від 7000 грн.
   1 сеанс
  • Кодувальний імплант (підшивка)
   уточнюйте
   від 1-2 діб
  • Тестування + консультація лікаря
   від 800 грн.
   1 сеанс
  • Детоксикація від наркотиків (клініка)
   від 2000 грн.
   1 доба
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Для чого після кодування потрібна реабілітація?

    img

    Реабілітаційна програма закріплює результат лікування, формує правильні установки для відмови від наркотиків, стабілізує психоемоційний стан, допомагає відновити сімейні стосунки та соціальні зв’язки.

   • Чи ставите ви пацієнтів на облік?

    img

    Ні, ЦЗМ проводить лікування анонімно, інформація про пацієнтів нікуди не передається, реабілітанти можуть навіть не називати свого справжнього імені.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту