Лікування наркоманії в Чернігові

лікування наркоманії Чернігів

Своєчасне лікування наркоманії в місті Чернігів допомагає врятувати людину, зупинити деградацію і запобігти страшним наслідкам. Залежні люди дуже сильно змінюються, і їхні близькі починають розуміти, що відбувається щось погане. Про наркотичну залежність свідчать такі симптоми:

 1. Перепади настрою, дратівливість, агресивність.
 2. Потайливість – людина закривається в кімнаті, стає замкнутою.
 3. Прогули роботи, навчання, ігнорування домашніх обов’язків.
 4. Перевага одягу з довгими рукавами, синці, подряпини на руках.
 5. Шприци, джгути, порошки, бульбашки, таблетки в кімнаті.

Важливо не займатися самолікуванням, бо втрачається час. Ситуація поступово погіршується, з’являється толерантність, абстиненція, залежний переходить на більш небезпечні наркотики, збільшує дозу.

Небезпека наркоманії та необхідність лікування

Багато хто не усвідомлює, що їм потрібне негайне лікування від наркотиків у Чернігові, не визнають факт своєї хвороби. Родичі, які намагаються переконати в його необхідності, наражаються на агресію. Після сварки залежні йдуть з дому, можуть пропадати на кілька днів, ставлячи своє життя під загрозу.

Людину із залежністю супроводжує безліч ризиків – неадекватне сприйняття реальності призводить до травм, нещасних випадків, порушень закону, дорожньо-транспортних пригод. Використання спільних шприців стає причиною важких вірусних інфекцій, таких як гепатит і ВІЛ. Ще одна небезпека – передозування. Наркомани вживають різні речовини, багато з яких вироблені кустарним способом, містять небезпечні домішки. Це викликає інтоксикацію, призводить до неможливості точно розрахувати дозу. Передозування викликає такі небезпечні ускладнення, як ураження нирок, інсульт, порушення серцевого ритму, зупинку серця. Статистика показує, що летальний результат настає у 25% людей, які перевищили дозування.

Інформацію про те, як позбутися наркотичної залежності, частіше збирають близькі. Вони розуміють, що ситуація критична і в будь-який момент родич може померти, але не розуміють, куди звертатися. Для того, щоб отримати професійну допомогу, необхідно записатися на консультацію до лікаря-нарколога. Він розповість, як потрібно поводитися, щоб не погіршити проблеми. Важливо пам’ятати, що під час розмов із наркозалежним потрібно намагатися зберігати спокій, не звинувачувати і не ображати його. Краще довірити мотивацію лікарю-психологу – він допоможе хворому поглянути збоку на його зруйноване життя. “ЦЗМ” надає таку послугу, психолог приїжджає додому, проводить бесіду, після чого супроводжує пацієнта в центр.

лікування від наркотиків у Чернігові
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Способи лікування від наркозалежності

  Лікування наркоманії в клініці міста Чернігів проводиться різними способами. Найефективніший вибирає нарколог після проведення огляду. Найбільше поширені такі методи:

  1. Кодування.
  2. Гіпноз.
  3. 12 кроків.

  Найкращих результатів досягають за комплексного підходу. Спочатку формують байдужість до психотропних речовин, після чого переходять до реабілітації. Така програма терапії допомагає боротися із захворюванням на фізичному та психологічному рівні.

  Для того, щоб знизити фізичну тягу, використовують лікарські засоби на основі налтрексону. У м’язову тканину вводять капсулу з препаратом, який поступово вивільняється і з кровотоком потрапляє в головний мозок. Тут відбувається блокування рецепторів, що відповідають за настання ейфорії. Звична доза перестає викликати очікуваний ефект, потяг поступово знижується. Ліки також можуть вводитися внутрішньовенно. Не підійде метод людям із захворюваннями ендокринної, серцево-судинної системи, тим, хто страждає на ниркову і печінкову недостатність, алергічні реакції, вагітним. Для них застосовують гіпноз. Психіатр-нарколог акцентує увагу на підсвідомості, навіюючи людині, яка перебуває в трансі, необхідні установки.

  Далі закріплюють результат психотерапевтичною реабілітаційною програмою. Лікування наркозалежних включає аналіз причин залежності, стабілізацію психоемоційного стану, роботу над психологічними травмами, невпевненістю в собі. Такий комплексний підхід із повноцінною реабілітацією дає змогу запобігти рецидивам – людина після терапії справляється з депресіями, напруженим життєвим ритмом, образами, емоціями, страхами. Без цього етапу ймовірність того, що станеться зрив, дуже висока.

  Робота триває і після виходу з клініки – колишній наркоман веде щоденник, відвідує групові тренінги, шукає роботу, займається спортом. Адаптація до тверезого життя – завершальний етап реабілітації.

  як позбутися наркотичної залежності

  Ціна на лікування від наркотиків

  лікування від наркозалежності ціна Чернігів

  Час, який потрібен для того, щоб пройти лікування від наркозалежності і ціна в місті Чернігів залежать від стадії, мотивації, тривалості зловживання. Вилікувавшись, людина зможе уникнути величезних витрат, яких вона зазнавала під час закупівлі наркотичного засобу. Також надмірних витрат можна уникнути, пройшовши повноцінний курс, що назавжди рятує від захворювання. Вдаючись до одноразових методик, що дають короткочасний результат, в кінцевому підсумку сім’я витрачає набагато більше.

  “ЦЗМ” пропонує пацієнтам:

  1. Доступну вартість.
  2. Комфортні умови.
  3. Великий досвід і високу кваліфікацію фахівців.
  4. Безпеку.
  5. Надійність.

  Високий відсоток людей, які повернулися до тверезості, підтверджується позитивними відгуками: “Я потрапив до центру не за своїм бажанням. Мене сюди відправили батьки і дружина, яка сказала, що піде від мене. Після курсу реабілітації я став вільний від залежності. Зараз знайшов роботу, збираюся здобувати другу освіту, думаємо з дружиною про дитину. Дякую. Олексій М., 29 років”.

  Не втрачайте часу. Якщо вам потрібна допомога, телефонуйте!

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Ціни на послуги лікування наркоманії

  Наші Ціни

  • Назва послуги
   Вартість, грн.
   Тривалість
  • Консультація психолога
   Безкоштовно
   2 години
  • Комплексна реабілітація (наркоманія)
   від 8000 грн.
   28 днів
  • Кодування “Потрійний блок” (клініка)
   від 7000 грн.
   1 сеанс
  • Кодувальний імплант (підшивка)
   уточнюйте
   від 1-2 діб
  • Блокада (клініка)
   від 6000 грн.
   1 сеанс
  • Тестування + консультація лікаря
   від 800 грн.
   1 сеанс
  • Детоксикація від наркотиків (клініка)
   від 2000 грн.
   1 доба
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Як зняти наркотичну ломку самостійно?

    img

    При різкому припиненні вживання наркотичних речовин у людини починається абстинентний синдром. Такий стан небезпечний для життя. Лікарі-наркологи не рекомендують справлятися з абстиненцією самотужки, оскільки це може сильно нашкодити. Першу допомогу нарколог надасть удома – поставить крапельницю з антигістамінними, знеболювальними препаратами, адсорбентами і сольовими розчинами. Для подальшого лікування потрібна госпіталізація, де буде проведено діагностику й обрано відповідний спосіб терапії під контролем фахівців.

   • Як назавжди вилікуватися від наркоманії?

    img

    У лікарів-наркологів є комплекс методик, що дають змогу усунути ломку, сформувати відразу до психотропних препаратів і запобігти рецидивам у майбутньому. Для цього потрібен індивідуальний комплексний підхід, усвідомлене прагнення пацієнта змінити своє життя та ізоляція від зовнішнього світу на перший час.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту