Лікування наркоманії в Дніпропетровську

Лікування наркоманії в Дніпрі

Наркоманія надзвичайно поширена серед сучасної молоді. Вона перестала бути проблемою лише неблагополучних верств населення — понад 30% студентів престижних вишів так чи інакше стикалися з наркотиками. Тому настільки актуальним для багатьох батьків стає лікування наркоманії. Дніпропетровськ давно перетворився на мекку розповсюджувачів “хімічних” наркотиків, зараз їх може дістати будь-який школяр.

На щастя, у Дніпрі є наркологічна клініка, яка повертає наркозалежних до тверезого життя. Це Реабілітаційний центр здорової молоді (ЦЗМ). Тут використовується весь комплекс дій, необхідних для повернення особистості в нормальний стан: фізіологічні, психологічні та духовні.

Як розвивається наркотична залежність?

Помітивши, що поведінка підлітка змінилася і стала неадекватною, багато батьків продовжують заплющувати на це очі і переконувати себе, що це лише складний перехідний період або тимчасові труднощі. Але з часом вони розуміють, що гостро необхідне лікування наркоманії. Дніпро має багато клінік, але варто обрати ту, де наркозалежний отримає максимальні шанси на подальше здорове життя.

На що ж варто звернути увагу в поведінці підлітка, щоб не проґавити час? Це такі ознаки:

— невмотивована зміна настрою;

— втома не після робочого тижня, а після вихідних;

— низька працездатність, запізнення, до яких раніше він був не схильний;

— незрозумілі витрати, коли людина не може розповісти, на що пішли гроші.

Зрозуміло, одна або навіть кілька ознак такого роду не означає, що людина точно потрапила в залежність від наркотиків. Але якщо ви вже замислюєтеся, чи потрібне вам лікування наркоманії, зверніться до фахівців клініки, які допоможуть вам чітко визначити, хвора людина чи ні. За необхідності вони зможуть під’їхати і поговорити з підлітком.

Особливо важливо насторожитися, якщо ви помітили зникнення цінних речей або грошей. У такому разі це практично повна гарантія того, що людина потрапила в залежність. Це не обов’язково можуть бути наркотики, а й ігроманія або алкоголь. У такому разі може знадобитися лікування алкоголізму в Дніпрі.

Обираючи клініку, обов’язково забийте в пошуковик “лікування наркоманії Дніпро відгуки”, щоб дізнатися думку тих, хто вже зіткнувся з цією проблемою і пройшов курс лікування. Якщо репутація клініки бездоганна, а результативність лікування висока, ви спокійно можете довірити їй здоров’я близької людини.

Лікування наркоманії в Дніпропетровську
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Лікування наркоманії в Дніпрі в наркологічній клініці CZM-Україна

  Один із найстрашніших різновидів наркоманії — метадонова залежність. Багато хто вважає її невиліковною і ставить на таких людях хрест. Але не варто поспішати з висновками і впадати у відчай. Метадон використовують як замісну терапію героїнової залежності. Це досить спірна практика, але її мета — не вилікувати людину, а зробити її безпечною для соціуму.

  До основних ознак залежності від метадону відносять:

  — зниження серцевої активності (частоти скорочень);

  — підвищення больового порогу – людина практично не відчуває болю;

  — чудовий настрій;

  — звуження зіниць, загальмованість, порушення координації.

  Найчастіше залежні від медатону люди вживають його разом з іншими наркотичними речовинами або алкоголем, це може призвести до непередбачуваних наслідків і навіть викликати зупинку серця. Тому терапію слід починати з повної детоксикації організму й очищення його від усіх токсичних речовин.

  Варто підкреслити, що залежність від метадону формується швидше, ніж навіть від героїну, адже він викликає дуже сильну психологічну залежність. Тому в процесі терапії, після детоксикації, потрібна робота з психікою людини, вибудовування внутрішніх опор і формування нових когнітивних ланцюжків.

  Ломка після припинення вживання метадону також вражає своєю силою. Тому кинути приймати цей препарат самостійно, в домашніх умовах практично нереально і навіть небезпечно для життя. В умовах реабілітаційного центру процес детоксикації контролює кваліфікований нарколог, готовий надати необхідну допомогу.

  Внаслідок прийому метадону організму завдається величезна шкода. Порушуються практично всі функції роботи, уражаються внутрішні органи і, найголовніше, — нервова система і мозок. У процесі реабілітації потрібне скрупульозне лікування і відновлення пошкоджених органів і систем.

  Найстрашніше, що може трапитися з людиною, яка приймає метадон, — це передозування. Адже в 98% випадків воно спричиняє смерть через набряк легенів. Тому вчасно звернутися до реабілітаційного центру — це означає дати шанс на життя такій людині. Кожен день зволікання несе смертельну небезпеку.

  наркологічна клініка Дніпро
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Чоловік підсів на легкі наркотики, аргументуючи тим, що так легше працювати, організм не втомлюється. Останнім часом став нервовим, дратівливим. Чи потрібне йому лікування?

    img

    Навіть легкі наркотики можуть викликати сильну пристрасть і залежність у разі систематичного та тривалого вживання. Якщо спостерігається потяг до заборонених речовин, потрібно звертатися по допомогу якомога швидше, поки не розвинулася важча форма залежності від наркотиків. Для ефективного лікування людина повинна сама усвідомити згубність звички і попросити або прийняти допомогу.

   • Вдалося вмовити сина пройти лікування у вашій реабілітаційній клініці, але переживаємо за умови проживання. Чи є можливість оглянути кімнати та ознайомитися з іншими умовами?

    img

    У центрі реабілітації «ЦЗМ Україна» пацієнтам забезпечуються комфортні умови, щоб ніщо не заважало відновлюватися фізично і психологічно. Наркозалежні проживають у великому будинку на огородженій ділянці та мають можливість виходити на прогулянки. У центрі передбачено спортивний зал, їдальню, бібліотеку. У клініці всім пацієнтам надається щоденне повноцінне харчування, необхідне побутове приладдя, постільна білизна та інше. Ознайомитися з усіма умовами проживання можна після консультації.

   • Усвідомлюю, що є залежність від наркотиків, якої хочу позбутися, але щоб знайомі не дізналися про моє лікування. Чи є можливість пройти терапію анонімно?

    img

    Приватна наркологічна клініка «ЦЗМ Україна» гарантує конфіденційність і анонімність лікування, розуміючи тонкощі проблеми і ставлення суспільства до подібних пацієнтів. Лікування може виконуватися без постановки на облік, водночас під час госпіталізації можна не вказувати свого справжнього прізвища. Бажано не змінювати тільки ім’я, що викликає внутрішній відгук, що важливо для успішного позбавлення від захворювання.

   • Син почав агресивно і неадекватно поводитися, часто приходить сумний, мовчазний, підозрюю у вживанні наркотиків. За якими ознаками можна помітити наркозалежність у підлітка?

    img

    Діти в підлітковому віці особливо схильні до наркотичної залежності, яку необхідно якомога раніше ідентифікувати. На зловживання забороненими речовинами можуть вказувати постійна безпричинна зміна настрою, втома після вихідних і відпочинку з друзями, запізнення, зниження активності, особливо якщо раніше дитина була рухливою і стежила за часом. Якщо сумніваєтеся, можна звернутися до фахівців, які приїдуть додому або в невимушеній обстановці поговорять із підлітком для визначення його стану.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту