Лікування наркоманії в Кам’янському

Лікування наркоманії Кам'янське

Лікування наркоманії в місті Кам’янське — складне завдання. Впоратися з ним самостійно неможливо. Психотропні препарати завдають великої шкоди організму, формують залежність на фізичному і психічному рівні. Людина, яка приймає їх, відчуває сильні муки, якщо не може отримати дозу. У неї починаються ломота в м’язах, суглобах, озноб, нудота, діарея, головний біль. Можуть переслідувати слухові та зорові галюцинації, у деяких спостерігаються пригніченість, суїцидальні думки. Пережити абстиненцію без допомоги нарколога складно — наркотик залишається в крові, тканинах, печінці, продовжуючи отруювати і завдавати мук.

Як позбутися наркотичної залежності? Для цього необхідно звернутися до фахівців. На початковій стадії можливий амбулаторний підхід — людина вдень приходить у клініку, ввечері повертається додому. Також існують експрес-програми, які тривають близько місяця (28 днів). Вони підійдуть людям, які не можуть тривалий термін перебувати в стаціонарі. Після виписки вони повинні будуть продовжувати терапію — вести щоденник, відвідувати групові тренінги, зустрічі з психологом.

Основні етапи лікування наркоманів

Центри лікування наркоманії застосовують комплексний підхід. Процес одужання складається з таких етапів:

 1. Зняття абстинентного синдрому.
 2. Детоксикація організму.
 3. Кодування.
 4. Реабілітаційна програма.

Спочатку пацієнту крапельним шляхом вводять розчини адсорбентів, гепатопротектори, заспокійливі, знеболювальні засоби. Також можливе застосування апаратних методик — плазмаферез, гемосорбція, лазерне очищення крові.

Далі необхідно усунути непереборну тягу. Для цього використовують кодування. Воно буває:

 1. Медикаментозним.
 2. За методом «Довженка».
 3. Апаратним.

Лікування наркозалежних має бути індивідуальним. Тому найбільш підходяща методика підбирається після огляду, аналізів, бесіди з лікарем-психотерапевтом.

Медикаментозний спосіб полягає у введенні препаратів на основі речовини налтрексон. Вона є антагоністом опіоїдних рецепторів головного мозку. Після процедури людина, яка прийняла наркотик, не відчує очікуваного ефекту. Таким чином знижується фізична тяга. Методика не підійде людям, які страждають на захворювання нирок, печінки, ендокринної системи. Не застосовують його також для вагітних, літніх, підлітків.

Метод «Довженка» — вплив на підсвідомість пацієнта. Його занурюють у гіпнотичний транс, після чого лікар-нарколог робить навіювання. Різким гучним голосом вимовляються фрази про небезпеку наркотиків. У результаті чого формується відраза до психотропів, вони асоціюються з небезпекою, болем.

Апаратний спосіб застосовують як додатковий. Лазером, теплом, електричним струмом впливають на певні точки тіла, які пов’язані з центрами головного мозку. Потрібно пройти 10-12 процедур.

Найважливіший етап — реабілітація. Пацієнт під час сеансів із лікарем-психотерапевтом аналізує причини своєї залежності, а також чинники, які можуть спровокувати рецидив. Людину вчать справлятися з негативними емоціями, страхами, стресами, розслаблятися без допомоги наркотиків. Найбільш ефективні такі програми — 12 кроків, арт-терапія, гештальт-аналіз.

лікування наркозалежності Кам'янське
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Послуги лікування від наркоманії та їхня вартість у ЦЗМ

  Примусове лікування від наркотиків заборонено законодавством. Крім того, для досягнення стійкого результату потрібне усвідомлене бажання самого залежного. У цьому разі він працюватиме над собою і виконуватиме всі рекомендації лікаря-нарколога. Родичам важливо без скандалів, звинувачень і принижень розмовляти з наркоманом. Необхідно припинити вирішувати його проблеми, давати гроші. Краще вдатися до допомоги лікаря-психолога, який проведе мотиваційну бесіду, умовить пройти реабілітацію.

  Тривалість, яка буде потрібна для того, щоб пройти лікування наркозалежності в місті Кам’янське, залежить від стадії, виду вживаних речовин, мотивації. Також вона включатиме такі послуги як:

  1. Полегшення симптомів ломки.
  2. Детокс-програма.
  3. Консультація лікаря і тестування.

  Деякі етапи можна пройти вдома. Лікар-нарколог приїде з усім необхідним, проведе огляд, з’ясує стан здоров’я пацієнта, наявність протипоказань, поставить крапельницю. Після поліпшення стану буде запропонована госпіталізація, оскільки для подальшої терапії потрібна ізоляція. Це допоможе унеможливити провокувальні чинники і можливість дістати наркотичний засіб.

  Після виписки колишні наркомани залишаються на зв’язку з фахівцями центру, в будь-який момент можуть отримати підтримку.

  Як позбутися наркотичної залежності

  Відгуки про лікування від наркоманії

  Вартість лікування наркозалежності в Кам'янському

  Наркоманія — серйозне хронічне захворювання. Лікування його неможливе народними засобами. Відгуки свідчать, що одужання можливе за умови комплексного підходу. Потрібно усунути тягу на фізичному, психологічному, духовному рівні. Під час реабілітації пацієнт відвідує індивідуальні та групові сесії. Також необхідна сімейна психотерапія – психотерапевт допомагає зрозуміти один одного, вибудувати здорові стосунки. Вийшовши з клініки, важливо відновитися на роботі, зустрічатися з друзями, знайти хобі, захоплення.

  Вартість лікування наркозалежності в Кам’янському починається від 1600 грн. за детоксикацію (амбулаторно, у стаціонарі). Кодування — від 6000 грн., комплексна реабілітація — від 8000 грн.

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Ціни на послуги лікування наркоманії

  Наші Ціни

  • Назва послуги
   Вартість, грн.
   Тривалість
  • Консультація психолога
   Безкоштовно
   2 години
  • Комплексна реабілітація (наркоманія)
   від 8000 грн.
   28 днів
  • Кодування "Потрійний блок" (клініка)
   від 7000 грн.
   1 сеанс
  • Кодувальний імплант (підшивка)
   уточнюйте
   від 1-2 діб
  • Блокада (клініка)
   від 6000 грн.
   1 сеанс
  • Тестування + консультація лікаря
   від 800 грн.
   1 сеанс
  • Детоксикація від наркотиків (клініка)
   від 2000 грн.
   1 доба
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Як зняти абстиненцію вдома?

    img

    Якщо наркозалежний припиняє вживати наркотики, у нього починається абстинентний синдром (ломка). Наркологи не рекомендують самостійно справлятися з цим станом, оскільки це може бути небезпечно. Ви можете надати першу допомогу вдома, але після цього хворого необхідно госпіталізувати.

   • Як можна очистити кров від наркотичних речовин?

    img

    Для цього в наркологічних центрах застосовують ефективну процедуру плазмаферез. Вона очищає кров і плазму від залишків наркотичних речовин, продуктів їхнього розпаду і токсинів.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту