Лікування наркоманії в Кременчуці

Лікування наркоманії Кременчук

Чому одні люди швидше долають наркозалежність, а хтось не може позбутися її роками? На результат лікування впливають багато чинників: мотивація до одужання самого хворого, термін його залежності, індивідуальні особливості, вік, стан здоров’я, професіоналізм лікарів, ставлення близьких до хвороби. У ЦЗМ лікування наркоманії в м. Кременчук проводять не тільки медики, а й волонтери, які допомагають залежним впоратися з багатьма труднощами на шляху до здорового життя. Багато з них знають про наркоманію з особистого досвіду, тому є живим прикладом того, що залежність можна перемогти. В оточенні людей, які розуміють, що наркоманія – це не просто звичка, залежні набагато легше йдуть на контакт, можуть ділитися своїми переживаннями та емоціями, не боячись осуду. Це дуже допомагає лікуванню і значно скорочує його терміни.

Лікувати наркозалежність у домашніх умовах практично неможливо, оскільки в наркомана багато спокус і в будь-який момент може статися рецидив. У медичному закладі така ймовірність зведена до мінімуму. Тому, які б клятви не давала залежна людина, не варто вірити в те, що вона впорається сама.

Застосування медикаментозного лікування від наркотиків

Щоб скласти план ефективного лікування залежності, нарколог повинен оцінити стан пацієнта. Для цього проводиться огляд, клінічні дослідження, а також оцінка психологічного стану. За необхідності нарколог призначає детоксикацію за допомогою медпрепаратів. Але така процедура не є повноцінним лікуванням, як помилково припускають багато людей, які зіткнулися з наркоманією у своїй родині. Детоксикація – це підготовчий етап повного курсу реабілітації від наркотиків. Вона дає змогу прискорити виведення з організму токсичних речовин, полегшити симптоми ломки, налагодити нормальну роботу внутрішніх органів.

Детоксикація застосовується в критичних ситуаціях, коли необхідно терміново вжити заходів у разі передозування або важкого абстинентного стану. Її проводять і в клініці, і вдома. Оскільки препарат вводиться за допомогою крапельниці, в народі процедуру часто називають “крапельницею від наркотиків”.

Також різні медпрепарати використовують для медикаментозного кодування, “підшивки”. Найпоширеніші сьогодні: “Дисульфірам”, “Еспераль”, “Налтрексон”, “Налтрексін”, “Тетурам” тощо.

За перших підозр того, що близька людина вживає наркотики, краще відразу ж звернутися до професіоналів. Діагностика наркоманії в Кременчуці проводиться в ЦЗМ постійно і не вимагає великих фінансових витрат. Важливо пам’ятати, що велике значення в лікуванні наркоманії має участь рідних і близьких людей наркомана.

Діагностика наркоманії в Кременчуці
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Повноцінна реабілітація наркоманів після лікування в ЦЗМ

  Ресоціалізація після клініки є важливим етапом, на якому для людини із залежністю особливо важлива підтримка. Їй необхідно налагодити життя заново, зайнятися такими питаннями, як робота, стосунки з оточуючими – все це супроводжується величезним дискомфортом і стресом, що підвищує ризик рецидиву. Запобігти йому можна, надаючи підтримку. Тому ми завжди раді бачити наших пацієнтів уже після лікування. У ЦЗМ вони завжди можуть поспілкуватися з однодумцями, отримати пораду або допомогу.

  Таким чином, комплексна реабілітація включає такі етапи лікування наркоманії:

  1. Підготовка, обстеження, детоксикація.
  2. Психологічна реабілітація, що включає індивідуальні та групові зустрічі з психологами, психіатрами, арт-терапію, заняття спортом тощо.
  3. Ресоціалізація.

  У зв’язку з цим вилікувати залежність за кілька тижнів неможливо. Терапія наркоманії – це довгий процес, що вимагає від наркомана зусиль і масштабної переоцінки свого життя.

  етапи лікування наркоманії

  Вартість ефективного лікування наркозалежного

  лікування наркоманії Кременчук ціни

  Щоб отримати бажаний результат і не витрачати кошти на малоефективні методи, необхідно дотримуватися рекомендацій професіоналів, не займатися самолікуванням і не призначати процедури самостійно. Визначити, наскільки той чи інший метод буде ефективним у кожному конкретному випадку, може тільки лікар-нарколог. Ціни на лікування наркоманії в Кременчуці в ЦЗМ доступні для клієнтів із різним рівнем достатку. Тому навіть при призначенні низки процедур пацієнт залишається в “плюсі”: після лікування йому більше не потрібно витрачати гроші на наркотики.

  Для того, щоб кожен, хто звернувся, міг отримати допомогу, ми пропонуємо найефективніші методи і лояльні варіанти їхньої оплати. Для тих, у кого немає можливості довго (до кількох місяців), перебувати в клініці, діє програма прискореної реабілітації “28 днів”. Також є можливість пройти VIP-реабілітацію. Детальніше про послуги та особливості того, як протікає наркотична залежність, її лікування дізнавайтеся на консультації безпосередньо в медцентрі або за телефонами нашої гарячої лінії. Наші досвідчені фахівці допомагають у будь-яких ситуаціях, головне – не втрачайте час!

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Ціни на послуги лікування наркоманії

  Наші Ціни

  • Назва послуги
   Вартість, грн.
   Тривалість
  • Консультація психолога
   Безкоштовно
   2 години
  • Комплексна реабілітація (наркоманія)
   від 8000 грн.
   28 днів
  • Кодування “Потрійний блок” (клініка)
   від 7000 грн.
   1 сеанс
  • Кодувальний імплант (підшивка)
   уточнюйте
   від 1-2 діб
  • Блокада (клініка)
   від 6000 грн.
   1 сеанс
  • Тестування + консультація лікаря
   від 800 грн.
   1 сеанс
  • Детоксикація від наркотиків (клініка)
   від 2000 грн.
   1 доба
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Із чого потрібно починати лікування наркоманії?

    img

    Якщо залежна людина готова до лікування, насамперед необхідна консультація лікаря-нарколога. У разі труднощів у комунікації ви можете звернутися по допомогу до психолога, щоб зрозуміти особливості мислення наркоманів і дізнатися, як правильно спілкуватися із залежним.

   • Які наслідки чекають на наркомана, якщо він припинить лікування?

    img

    Незавершений процес реабілітації не звільнить людину від її залежності. Тому наслідки насамперед позначаються на здоров’ї хворого. Це – рецидив і подальший розвиток хвороби.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту