Лікування наркоманії в Миколаєві

лікування наркоманії Миколаїв

Лікування наркоманії в місті Миколаїв сьогодні потрібне багатьом. Поширенню залежності сприяє доступність наркотичних засобів, а також те, що звикання до сучасних препаратів настає вже після одного-двох прийомів. Самостійно впоратися з хворобою неможливо. Токсини виводяться з організму кілька тижнів, продовжуючи отруювати його. Ломка дуже болісна, вона супроводжується болями, ломотою в м’язах, суглобах, кістках, блювотою, підвищеною температурою. Людину переслідують галюцинації, видіння, вона страждає на безсоння, панічні атаки. Тому пережити відмову від наркотику без медичної допомоги неможливо.

Де лікують наркозалежних? На початковій стадії досвідчений лікар-нарколог може допомогти вдома – поставити крапельницю з адсорбентами, гепатопротекторами, знеболювальними, заспокійливими засобами. Після цього він може провести сеанс кодування, сформувати відразу до психотропних препаратів. Також необхідно буде відвідувати психолога, вести щоденник, працювати над своїм психоемоційним станом.

На другій-третій стадії потрібна госпіталізація. Це дасть змогу ізолювати пацієнта, забезпечити йому цілодобовий контроль, підтримку, товариство однодумців.

Популярні помилки в лікуванні наркозалежності

Починаючи боротися із залежністю від психотропних речовин люди часто припускаються помилок. Найпоширенішою є така – хворі обмежуються детоксикацією та зняттям абстинентного синдрому. Після того, як їм стає легше, вони вважають, що впоралися і немає необхідності продовжувати терапію в спеціалізованому центрі. У цьому випадку залишатися тверезими вони зможуть кілька днів, після чого станеться зрив.

Хибним є також підхід, за якого застосовують заборонні способи (кодування) і виписують пацієнта. Ефект від терапії триватиме довше, але психіка людини залишається беззахисною. Наркоман, який отримував яскраві емоції від психотропів, захоче пережити їх знову. Також важливо не забувати, що за допомогою таблетки або ін’єкції люди намагаються знімати стрес, справлятися з проблемами, невпевненістю в собі. Ці чинники залишаються, тому ситуації, що виникають у повсякденному житті, стануть причиною того, що людина зірветься.

Зірвавшись, хворий втрачає віру в те, що вилікуватися можливо, починає зловживати ще сильніше. Тому важливо проходити комплексну реабілітацію, яка включає вплив на фізичному і психологічному рівні. Психотерапія наркоманії допомагає відновити психічне здоров’я і запобігти рецидиву.

Програма лікування наркоманії обов’язково має містити аналіз причин залежності. Вони можуть бути різними – чужий вплив, цікавість, самотність, кар’єрні невдачі. З кожною з них лікар-терапевт працює на індивідуальних сеансах. Пацієнтів навчають технік, за допомогою яких можна впоратися зі стресом, контролювати свої образи, страхи, тривожність.

програма лікування наркоманії
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Переваги лікування залежності від наркотиків у ЦЗМ

  Методи, якими проводять лікування наркоманії та ціни в місті Миколаїв, залежать від стадії, мотивації, речовини, до якої є залежність. Також на вартість впливає кількість проживаючих у номері. Вона починається від 8000 грн за 28 днів.

  ЦЗМ пропонує такі переваги:

  1. Індивідуальний підхід.
  2. Комфортні умови проживання.
  3. Безпека.
  4. Висока кваліфікація фахівців центру.
  5. Гарантія конфіденційності.

  Допомогу в лікуванні наркоманії надають наркологи, психологи, психотерапевти, які мають великий досвід у реабілітації залежних.

  Також проводяться консультації для співзалежних – членів сім’ї наркомана. Після виписки зі стаціонару йому потрібна спокійна обстановка, підтримка, розуміння близьких людей. Тому на консультаціях лікар-психолог пояснює, як краще спілкуватися з колишнім залежним, чим можна йому допомогти.

  Виписуючи пацієнта з клініки, його продовжують супроводжувати – людина може зателефонувати, прийти, поспілкуватися з фахівцями, якщо її щось турбує.

  лікувати наркозалежність миколаїв

  Скільки коштує комплексне лікування від наркоманії?

  лікування наркоманії ціни миколаїв

  Лікувати наркозалежність у місті Миколаїв необхідно комплексно. Важливо, щоб залежний свідомо прагнув змінити себе. Тому фахівці центру можуть провести мотиваційну бесіду і метод інтервенції. Пацієнту показують його життя з боку, дають зрозуміти, якими будуть наслідки, якщо він не зупиниться.

  Наступний крок – детокс-програма. Вона дає змогу вивести з організму токсини, усунути симптоми ломки. Далі проводять діагностику, підбирають відповідний спосіб (гіпноз, медикаментозна підшивка).

  Найвідповідальніший етап – психотерапія. Психотерапевти застосовують такі ефективні методики:

  1. Програма 12 кроків.
  2. Гештальт-аналіз.
  3. Арт-терапія.

  Додатково проводяться групові сесії – на них є можливість обмінятися досвідом, отримати підтримку. Така практика також корисна тим, що люди бачать реальні приклади того, що реабілітація допомагає.

  Якщо ви зіткнулися з ситуацією, коли поруч із вами людина, що має залежність від психотропних препаратів, і ви ставите питання, як вилікувати наркомана, пам’ятайте: дуже важливим є своєчасне звернення до професіоналів. Народні рецепти та поради інтернету не допоможуть. Люди втрачають час, їхнє захворювання прогресує – вони переходять на сильніші наркотики, збільшують дозу, що може призвести до передозування і смерті. Тому необхідно якомога раніше проконсультуватися з наркологом і почати терапію.

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Ціни на послуги лікування наркоманії

  Наші Ціни

  • Назва послуги
   Вартість, грн.
   Тривалість
  • Консультація психолога
   Безкоштовно
   2 години
  • Комплексна реабилитація (наркоманія)
   від 8000 грн.
   28 днів
  • Кодування "Потрійний блок" (клініка)
   від 7000 грн.
   1 сеанс
  • Кодувальний імплант (підшивка)
   уточнюйте
   від 1-2 діб
  • Блокада (клініка)
   від 6000 грн.
   1 сеанс
  • Тестування + консультація лікаря
   від 800 грн.
   1 сеанс
  • Детоксикація від наркотиків (клініка)
   від 2000 грн.
   1 доба
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Яких помилок припускаються близькі наркозалежного?

    img

    Зіткнувшись із наркозалежністю в близької людини, родичі відчувають шок. Вони не розуміють, що робити і починають припускатися помилок:

    1. Роблять вигляд, що проблеми не існує.
    2. Шукають способи, які діють швидко.
    3. Відмовляються від реабілітації в спеціалізованих центрах.

    Помітивши симптоми, що вказують на залежність, важливо отримати професійну консультацію. Лікар-нарколог підбере найбільш ефективний спосіб лікування. За необхідності проведе мотиваційну бесіду, вмовить хворого пройти реабілітацію.

   • Чи можна повністю вилікуватися від наркоманії?

    img

    Статистика показує, що якщо людина пройде комплексне лікування, дотримуватиметься рекомендацій наркологів, психотерапевтів, відвідуватиме групи анонімних наркоманів, то вона може домогтися ремісії, яка триватиме все життя.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту