Лікування наркоманії в Одесі

Лікування наркоманії Одеса

Скільки часу йде на лікування від наркотиків? Багато людей не можуть позбутися залежності роками і в результаті приходять до висновку, що ефективного лікування немає. Але часто так відбувається тільки тому, що вони помиляються і плутають окремі процедури з повноцінним курсом. Наприклад, “прокапування” або детоксикація, кодування – це допоміжні заходи, які проводяться для того, щоб можна було почати лікування. Для позитивного, а головне – тривалого результату наркоману необхідно пройти психотерапію, переосмислити своє ставлення до життя.

Комплексне лікування наркоманії в м. Одеса за допомогою сучасних методик проводять фахівці “Центру здорової молоді Україна”. Також у ЦЗМ активно популяризується здоровий спосіб життя. Заняття спортом допомагають залежним підтримувати фізичну форму, виробити навички постановки цілей, а також їх досягнення без “допінгу”.

Як розпізнати наркомана: ознаки та симптоми

Помітити ознаки вживання наркотиків нескладно – достатньо уважно поспостерігати за людиною. Зокрема, ви можете побачити:

 • зміни в поведінці: надактивність або повну байдужість до навколишнього світу;
 • відсутність апетиту;
 • порушення координації, в мовленні, в рухах;
 • різкі зміни настрою без видимих причин;
 • проблеми зі сном, порушений графік сну, вдень – сон, вночі – неспання;
 • блідість шкіри, можливі почервоніння;
 • розширені або звужені зіниці;
 • нездоровий блиск очей тощо.

Це основні ознаки, на які можна орієнтуватися, але також можуть спостерігатися й інші. Якщо, на ваш погляд, поведінка близької людини змінилася, але у вас немає явних доказів, усе-таки краще відразу ж проконсультуватися з наркологом. Час – дуже важливий фактор, який впливає на одужання. Але часто на шляху до нього перешкодою є боязнь осуду з боку близьких. Бо людям складно повірити в те, що їхні рідні, друзі вживають психотропні препарати, а тим паче, розповісти про те, що таке лихо, як наркоманія, прийшло в їхню сім’ю або найближче оточення.

Анонімне лікування наркоманії дає змогу врятувати життя людини і зберегти її репутацію, якщо хвороба ще не стала занадто явною.

ознаки вживання наркотиків
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Етапи розвитку наркоманії

  Швидкість розвитку залежності від наркотиків залежить від виду вживаних речовин. Наприклад, досить швидко організм звикає до амфетамінів, кокаїну, героїну. Залежність має три основні етапи:

  • психологічний;
  • фізичний;
  • деградація.

  Це означає, що на першому етапі разові дози стають регулярними, тому на другому етапі людина вже відчуває не просто бажання розслабитися, а відчуває сильний дискомфорт без наркотику, тобто ломку. На третій стадії наркоман стає абсолютно байдужим до всього, крім “дози”, і в буквальному сенсі готовий на все, щоб її отримати. Людина стрімко деградує, деякі наслідки, що відбуваються в організмі, незворотні.

  На якій стадії можна вилікувати наркомана? У м. Одеса фахівці нашого центру беруться за найскладніші випадки, оскільки мають величезний досвід роботи з наркоманами. Якщо ви вже бачите ознаки наркоманії у близької людини або тільки підозрюєте це, пам’ятайте: чим раніше починається лікування, тим більше шансів на одужання.

  вилікувати наркомана Одеса

  Наслідки вживання наркотиків

  Лікування наркоманії в Одесі

  Для кожної з описаних вище стадій характерні свої негативні наслідки. Якщо на початку розвитку залежності можуть спостерігатися різкі перепади настрою, на останній – вони переходять у серйозні порушення психіки, відсутність апетиту – у сильну блювоту тощо. Те, що на початку здається нешкідливим, у результаті призводить до відмови життєво важливих органів.

  Лікування наркоманії в Одесі лікарями ЦЗМ – це комплекс заходів, які спрямовані на відновлення фізичного і психічного здоров’я залежних. Для кожного з них складається індивідуальний план лікування, оскільки в кожного організму є свої слабкі місця.

  Щоб лікування від наркотиків було ефективним, медики спершу проводять огляд пацієнта і виявляють проблеми у всьому організмі. Після цього починається підготовка до лікування.

  Як мотивувати наркомана на лікування

  Одна з причин пізнього звернення наркоманів до медиків – небажання визнавати проблему. Тому до розмови про необхідність лікування потрібно добре підготуватися, обміркувати аргументи і не забувати про те, що людина хвора, а відтак їй потрібна допомога. Це важливо, тому що наркомани можуть наводити найрізноманітніші аргументи, виправдовуючи свою поведінку, маніпулювати, погрожувати виходом з дому, проявляти агресію тощо.

  Якщо ви не знаєте, як почати цей діалог, можете проконсультуватися з психологами Центру здорової молоді України, які працюють з наркоманами не один рік і знають всі “підводні камені”.

  Лікування наркоманів в Одесі в ЦЗМ зазвичай починається з прийому лікаря-нарколога, який вивчає історію хвороби, перш ніж дати рекомендації.

  Як вмотивувати наркомана на лікування

  Основні етапи лікування наркозалежності в Одесі

  лікування наркозалежності Одеса

  Починати курс реабілітації, коли пацієнт перебуває у стані наркотичного сп’яніння, не можна. Тому насамперед зазвичай проводиться детоксикація – виведення токсинів за допомогою медпрепаратів. Це зумовлено тим, що навіть якщо з моменту останнього прийому наркотику минуло кілька днів, в організмі залишаються його “сліди”. До того ж, різні види наркотичних речовин мають різну тривалість виведення з організму.

  Після нормалізації фізичного стану залежного можна безпосередньо розпочинати лікування наркозалежності. У м. Одеса філія ЦЗМ працює за такими ж методиками, як і в інших містах. На наступному етапі реабілітації наркоман зустрічається з психологом, психіатром, такі зустрічі проводяться індивідуально і в групах. Паралельно з цим залежні займаються спортом, розвитком своїх творчих талантів.

  Ресоціалізація, яка відповідає за психокорекцію, теж дуже важливий етап. Можна сказати, що на ньому залежний виходить із зони комфорту вкотре. Після медцентру, де персонал завжди вислухає і допоможе, людині необхідно налагодити своє життя і реалізувати все те, що було сплановано під час реабілітації. Це складно, оскільки людині потрібно впоратися з усіма проблемами, які виникли через наркоманію, часто і з осудом оточуючих. Але звертаючись до Центру здорової молоді Україна, ви можете бути впевнені – наші співробітники і волонтери допоможуть впоратися з усіма труднощами.

  Варто зазначити, що обстановка в ЦЗМ дуже комфортна на всіх етапах: лікування наркоманії в Одесі схоже на санаторний курс, ціна якого дуже демократична, з огляду на кількість і рівень послуг, що надаються. А тим більше – здоровий спосіб життя без наркотиків.

  Переваги лікування від наркотиків у ЦЗМ

  Коли мова заходить про реабілітацію в наркодиспансері, зазвичай люди уявляють собі лікарняну палату з гнітючою атмосферою. Але ЦЗМ – це сучасний центр, де залежні від наркотичних речовин люди знаходять нових друзів і навіть любов. Наші пацієнти, пройшовши лікування, створюють сім’ї і живуть повноцінним життям. Лікування наркозалежності в Одесі проводиться в комфортабельному котеджі, обладнаному всім необхідним для реабілітації та якісного відпочинку. У нас немає загальних 8-10-ми місцевих палат. Наші номери розраховані на двох осіб. Меню ресторанне і різноманітне.

  Лікування наркомана в Одесі

  Ціна на лікування наркозалежності в Одесі

  лікування наркозалежності Одеса ціна

  Вартість лікування наркоманії – одне з основних питань, які хвилюють сім’ю наркомана. І це цілком зрозуміло: захоплення наркотиками досить дорого обходиться і самому залежному, і його близьким. Заради дози наркоман може почати красти гроші, продавати речі з дому тощо.

  Щоб визначити суму, в яку обійдеться реабілітація, потрібно розуміти, які процедури потрібні пацієнту. А оскільки це компетенція лікаря-нарколога, то дізнатися реальну суму, необхідну для реабілітації, можна тільки після консультації з лікарем.

  Якщо вас цікавить окрема процедура, а не комплексне лікування наркоманії в Одесі, ціни ви знайдете в цьому розділі. У будь-якому разі потрібно врахувати, що позбутися залежності можна тільки за допомогою курсу реабілітації.

  Якщо підсумувати кошти, витрачені на неефективні заходи за всю історію хвороби, то ви побачите, що вони значно перевищують вартість курсу, який позбавить вас від необхідності постійно витрачати гроші на “лікування”.

  Для отримання детальнішої інформації краще звернутися за консультацією безпосередньо в наш центр або ж на гарячу лінію.

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Ціни на послуги лікування наркоманії

  Наші Ціни

  • Назва послуги
   Вартість, грн.
   Тривалість
  • Консультація психолога
   Безкоштовно
   2 години
  • Комплексна реабілітація (наркоманія)
   від 8000 грн.
   28 днів
  • Тестування + консультація лікаря
   від 800 грн.
   1 сеанс
  • Детоксикація від наркотиків (клініка)
   від 2000 грн.
   1 доба
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Які існують ризики під час спроби детоксикації в домашніх умовах?

    img

    Самостійні способи детоксикації можуть бути небезпечними, особливо в разі вживання низки наркотичних речовин. Під час процедури відбувається відмова організму від речовини, що може призвести до різних фізичних і психологічних симптомів. Деякі з цих симптомів, як-от судоми, сильне зневоднення або галюцинації, небезпечні та потребують негайної медичної допомоги. Крім того, підвищується ризик неповної детоксикації або рецидиву, оскільки людям може бути важко самостійно впоратися із сильними симптомами абстиненції.

   • Чому звернення по професійну допомогу вкрай важливе для одужання від залежності?

    img

    Звернення за допомогою до професіоналів забезпечує комплексний, індивідуальний і контрольований підхід до боротьби із залежністю. Це значно підвищує ймовірність успішного результату і допомагає людям закласти фундамент для здорового життя без наркотиків.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту