Лікування наркоманії в Сумах

лікування хворого на наркоманію

За останні роки статистика померлих внаслідок зловживання психоактивними речовинами в Україні свідчить про тенденцію підвищення рівня смертності від наркоманії. За даними Київського токсикологічного центру, різноманітність наркотичних і психотропних речовин, їхніх комбінацій сприяють виникненню нетипових симптомів у залежних людей. Це значно ускладнює процес надання їм медичної допомоги, що у свою чергу збільшує кількість смертельних випадків. Найчастіше помирають чоловіки віком від 18 до 45 років. Їхня частка у 2020 році склала 90%.

Значно збільшилася кількість отруєнь, зумовлених прийомом метадону, героїну, бупренорфіну та інших опіоїдів одночасно з бензодіазепінами, амфетаміном, кокаїном та етанолом.

У зв’язку з перерахованим вище сьогодні по всій Україні актуальне лікування наркоманії, Суми, на жаль, не є винятком. Уповільнити сумну тенденцію можна раннім діагностуванням наркотичної залежності. Тому так важливо звертатися по допомогу до медиків за перших підозр її розвитку. Якщо ви не знаєте, де лікують наркоманів, і не хочете помилитися з вибором клініки, приходьте в ЦЗМ. Наші співробітники завжди готові відповісти на всі ваші запитання і допомогти у важкій ситуації.

Найбільш дієві способи лікування наркозалежних

Щоб лікування хворого на наркоманію було результативним, необхідно правильно оцінити його стан і підібрати найефективніші в даному випадку способи усунення залежності. Для цього медики проводять повне обстеження пацієнта, нарколог вивчає історію розвитку залежності, після цього складається план призначень.

З огляду на те, що в кожної наркотичної речовини свої особливості впливу на організм, швидкість розвитку залежності та її тяжкість теж різняться. Тому боротьба з наркоманією не може здійснюватися за одним планом. Також не можна сказати однозначно, який метод більш дієвий. Наприклад, кодування за допомогою гіпнозу може дати гарний результат у людей з високою сугестивністю, а для тих, хто більш стійкий до навіювання, він менш ефективний. Таким наркоманам призначають медикаментозне кодування, якщо немає протипоказань. В окремих складних випадках застосовується кодування подвійний блок. Крім того, нарколог завжди враховує наявність протипоказань для кожного з методів лікування наркозалежності.

У будь-якому разі обов’язковою є психологічна реабілітація, що дає змогу позбутися не тільки наслідків залежності, а й її основної причини розвитку.

вартість лікування наркоманії в сумах
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Чи безпечне лікування наркозалежності на дому?

  Питання конфіденційності лікування залежності дуже важливе для більшості людей, які мають таку проблему. Причина цього полягає в остраху осуду з боку родичів, знайомих, колег. І незважаючи на те, що сьогодні наркологічні клініки, як правило, гарантують анонімність звернення до них, деякі люди все-таки роблять спроби провести лікування від наркоманії в домашніх умовах. Чому це неефективно і небезпечно? Річ у тім, що народні засоби можуть викликати непередбачувані ускладнення: наркотики впливають на весь організм і людина може не здогадуватися про патології.

  Крім того, важливим і обов’язковим етапом лікування є психологічна реабілітація. Без неї, тобто без усунення причини залежності, жодні способи не матимуть результату. Працювати з психологом вдома в сучасних умовах, звісно ж, можливо. Але весь цей час залежність впливає на наркомана і змушує його шукати можливості дістати “дозу”. В умовах клініки цей ризик зведений до нуля.

  Психотерапія наркозалежних у Сумах у ЦЗМ проходить у комфортних умовах, тому наші підопічні відчувають себе, як у готелі хорошого рівня. Також ми розуміємо всі побоювання пацієнтів і гарантуємо 100%-ву анонімність. Маючи можливість звернутися по допомогу до професіоналів, немає жодного сенсу “лікуватися” вдома: ризикувати здоров’ям і втрачати час, відтягуючи таким чином одужання.

  психотерапія наркозалежних у сумах

  Повноцінні програми лікування залежності від наркотиків у ЦЗМ

  лікування наркоманії Суми

  Для того, щоб максимально велика кількість людей могли отримати необхідну допомогу, ми надаємо послуги різних форматів: виїзд нарколога додому, прискорене лікування наркоманії за 28 днів, реабілітацію VIP-рівня тощо. Наші співробітники також працюють з рідними пацієнтів, оскільки лікувати наркозалежність необхідно комплексно, і в цьому процесі важливі всі складові життя людини. Завдяки такому підходу нам вдається рятувати наркоманів навіть з дуже великим стажем, в одужання яких ніхто вже не вірив. Ми суворо стежимо за тим, як триває реабілітація, за дотриманням рекомендацій лікарів, але ніколи не чинимо тиску на людину. Наш принцип: будь-який примус працює в прямо протилежному напрямку від одужання.

  Щоб знайти підхід до наркомана, психотерапевти уважно вивчають розвиток залежності. Після цього складається індивідуальний план лікування. Вартість лікування наркоманії в Сумах залежить, головним чином, від того, які послуги входять до плану лікування, в середньому від 8 тисяч грн. Окремі послуги, наприклад, детоксикація від наркотиків у клініці – від 2000 грн, амбулаторно – від 1600 грн.

  Двогодинна консультація психолога надається безоплатно без будь-яких зобов’язань з вашого боку. Звертайтеся до ЦЗМ просто зараз: наркоманія лікується!

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Ціни на послуги лікування наркоманії

  Наші Ціни

  • Назва послуги
   Вартість, грн.
   Тривалість
  • Консультація психолога
   Безкоштовно
   2 години
  • Комплексна реабілітація (наркоманія)
   від 8000 грн.
   28 днів
  • Кодування "Потрійний блок" (клініка)
   від 7000 грн.
   1 сеанс
  • Блокада (клініка)
   від 6000 грн.
   1 сеанс
  • Детоксикація від наркотиків (клініка)
   від 2000 грн.
   1 доба
  • Тестування + консультація лікаря
   від 800 грн.
   1 сеанс
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Чим відрізняється ЦЗМ від інших наркоклінік?

    img

    Крім лікування залежності, ми також допомагаємо наркозалежним налагодити своє життя через формування нових звичок і здорового способу життя. Ми допомагаємо розкрити таланти, захопитися спортом, вчимо ставити нові цілі та досягати їх. Ми підтримуємо своїх підопічних протягом усього шляху до одужання і після нього. ЦЗМ – це спільнота однодумців, для яких здоров’я окремої людини та української нації загалом – головні пріоритети.

   • З чого почати лікування?

    img

    Найкраще почати з консультації з психологом, який роз’яснить важливі моменти лікування. Цей крок корисний як для наркомана, так і для його рідних. Особливо якщо є проблема заперечення необхідності реабілітації. Такий візит не передбачає обов’язкової госпіталізації тощо. Але дає розуміння суті розвитку залежності, що дуже важливо для одужання.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту