Лікування наркоманії в Житомирі

Лікування наркоманії Житомир

Чому наркозалежні не можуть перемогти залежність навіть після лікування в клініці? Співробітники “Центру здорової молоді Україна” проводять лікування наркоманії в м. Житомир не один рік і чують це питання регулярно. “Можливо, наркозалежність – це назавжди, а лікарі просто заробляють гроші?”, – починають підозрювати люди, які зіткнулися з цією проблемою у своїй родині та роками ходять по колу: від одного рецидиву до іншого.

Щоб відповісти на це запитання, потрібно розібратися, що людина, яка запитує, має на увазі під “лікуванням”. Адже часто люди розчаровуються в ньому, навіть не розпочавши процес. А причиною цього є елементарна підміна понять. Лікувати наркомана – означає пройти разом із ним шлях психологічної реабілітації, який триває не один тиждень. Звичайно, не в буквальному сенсі, в клініці, а надаючи підтримку, починаючи з допомоги в ухваленні усвідомленого рішення про необхідність лікування.

“Прокапування”, тобто детоксикація, очищення організму від наслідків наркотиків, кодування та інші допоміжні процедури – це є лікуванням.

Методи лікування наркоманії

Кожен випадок наркозалежності індивідуальний, як і за інших хвороб. Тому і методи лікування наркозалежності в Житомирі призначаються лікарями з урахуванням особливостей пацієнта.

Перед початком курсу обов’язково проводиться повне обстеження організму. Якщо пацієнт надходить у клініку у важкому стані, медики насамперед вживають заходів для виведення його з критичного стану. Після цього на основі результатів аналізів призначається план лікування.

Нарколог вивчає розвиток залежності та вибирає методи, які будуть найефективнішими. Наприклад, тим, хто не може утриматися від прийому наркотиків самостійно, кодування допомагає виграти час для проведення психологічної реабілітації. Воно може проводитися за допомогою медикаментів (“підшивка”) або гіпнозу (Еріксона, метод Довженка та інші). Для тих, хто стійкий до впливу, найкраще підходять методи психотерапії.

Таким чином одні методи допомагають посилити дію інших і отримати замість короткострокового результату довготривалий. Вивчивши історію хвороби, лікар може комбінувати методи і домогтися одужання в найкоротші терміни.

Моральна підтримка допомагає залежному сумлінно дотримуватися рекомендацій лікаря і послідовно формувати свою мотивацію. Адже в процесі лікування у свідомості наркомана відбувається переворот, навіть маючи бажання повернутися до здорового життя, людина просто не знає, як виправити все те, що було втрачено через наркотики.

Лікування наркоманії на дому Житомир
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Лікування від наркотиків вдома і в клініці

  Залежність від наркотиків сьогодні не втрачає популярності, але все ж засуджується суспільством. Тому наркомани зазвичай намагаються приховати факт своєї хвороби, сподіваючись пройти лікування від наркотиків вдома.

  У рідкісних випадках, коли людина тільки почала вживати наркотичні речовини і ще в змозі самостійно припинити їх вживання, має силу волі, а її близькі можуть забезпечити контроль дотримання рекомендацій лікарів, лікування в домашніх умовах допускається. Але, як правило, пацієнти звертаються по допомогу надто пізно, оскільки вірять у те, що зможуть зупинитися в будь-який момент.

  Для більшості залежних лікування від наркоманії в клініці – найбільш ефективний спосіб позбутися причини хвороби. У стаціонарі медики можуть у будь-який момент прийти на допомогу, стежити за станом пацієнта і використовувати всі методики, обладнання, які можуть дати позитивний результат. Також у клініці виключається доступ наркомана до речовин, що викликають залежність.

  Крім того, в “ЦМЗ Україна” пацієнти отримують підтримку від людей, які вже подолали свою тягу до наркотиків і налагодили життя. Історії реальних людей, спілкування з ними дуже сприятливо впливають на процес лікування. Залежна людина бачить наочний доказ того, що одужання цілком реальне, тому все, що вона робить, не марно. Це дуже важливо, оскільки наркоману доводиться докладати великих зусиль, йому важко не тільки фізично, а й морально. У цей момент підтримка відіграє величезну роль.

  Ми допомагаємо нашим підопічним не просто забути про наркотики, а заново навчитися жити, знайти нові захоплення і отримувати задоволення від нового здорового способу життя.

  Лікування наркоманії ціна Житомир

  Вартість лікування в ЦЗМ

  лікування наркозалежності Житомир

  Лікування наркоманії – це комплекс послуг, їхня ціна в м. Житомир, як і в інших містах, де розташовані наші філії, цілком доступна для людей різного рівня достатку. Здоров’я молоді є головним пріоритетом “Центру здорової молоді України”, тому ми робимо все можливе, щоб допомогти всім, хто потребує нашої допомоги та підтримки.

  Підсумкова вартість реабілітаційного курсу варіюється відповідно до ступеня залежності, стану наркомана та інших чинників. Тому назвати його приблизну вартість можна тільки після консультації з лікарем-наркологом. Попередньо можна отримати безкоштовну 2-годинну консультацію психолога.

  Зі списком процедур можна ознайомитися тут.

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Ціни на послуги лікування наркоманії

  Наші Ціни

  • Назва послуги
   Вартість, грн.
   Тривалість
  • Консультація психолога
   Безкоштовно
   2 години
  • Комплексна реабілітація (наркоманія)
   від 8000 грн.
   28 днів
  • Амбулаторна детоксикація (клініка)
   від 1600 грн.
   1 сеанс
  • Тестування + консультація лікаря
   від 800 грн.
   1 сеанс
  • Детоксикація від наркотиків (клініка)
   від 2000 грн.
   1 доба
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Чи беруть участь члени сім'ї в процесі лікування наркоманії?

    img

    Участь сім’ї в лікуванні наркоманії часто рекомендується. Багато програм містять сеанси сімейної терапії, спрямовані на розв’язання проблеми впливу залежності на взаємини, поліпшення спілкування і створення сприятливого середовища для людини, яка одужує.

   • Які види послуг із лікування залежностей зазвичай пропонуються?

    img

    Послуги з лікування залежностей часто включають у себе цілу низку методів, зокрема консультування, детоксикацію, медикаментозне лікування і групи підтримки. Індивідуальні плани лікування враховують унікальні потреби людей, які борються із залежністю.

   • Як довго зазвичай триває лікування наркоманії?

    img

    Тривалість лікування залежить від таких факторів, як тип і тяжкість залежності. Деякі програми можуть тривати кілька тижнів, інші, а особливо в разі хронічних захворювань, – кілька місяців, при цьому вирішальну роль у стійкому одужанні відіграє реабілітація.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту